Connect with us

Ezel odc. 56, 57, 58, 59, 60 – streszczenie odcinków [EZEL] – Gdzie obejrzeć?

Ezel odc. 56, 57, 58, 59, 60 - streszczenie odcinków [EZEL] - Gdzie obejrzeć?

SERIALE

Ezel odc. 56, 57, 58, 59, 60 – streszczenie odcinków [EZEL] – Gdzie obejrzeć?

Ezel odcinek 56, 57, 58, 59, 60 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP EZEL na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 56, 57, 58, 59, 60 serialu Ezel. JUŻ TERAZ:

>>Ezel odc. 51, 52, 53, 54, 55streszczenie odcinków [EZEL]Gdzie obejrzeć? >>

Ezel odc. 56, 57, 58, 59, 60 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie: VOD TVP
  2. kiedy: poniedziałek
  3. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Ezel Sezon 1, odc. 56, 57, 58, 59, 60 emisja na jakim programie? Czy serial Ezel jest za darmo? Niestety na chwilę obecną serial Ezel jest tylko i wyłącznie za odpłatnością w VOD TVP.

Streszczenie odcinka 56 EZEL

Odcinek 56 serialu tureckiego “Ezel” rozpoczyna się od sceny, w której Ramiz wraz z Ezelem i Cengizem, obserwują z zewnątrz wieżę należącą do Serdara Tezcan. Ramiz informuje chłopaków, że ich nowym celem jest zdobycie informacji dotyczących zbrodni, której dopuścił się Serdar.

Ezel wraz z Cengizem planują wkręcić Serdara, który po tym jak odkryje, że ktoś ukradł mu jego laptopa, sam zwróci się do policji i przekaże ważne informacje. Ekipa Ezel’a planuje złożyć fałszywe zeznania, aby Serdar trafił za kratki.

W międzyczasie Ali, który wciąż kocha Ezel’a i jest zazdrosny o Seherezadę, postanawia powiedzieć dziewczynie o swoich uczuciach. Seherezada próbuje go uspokoić i powiedzieć, że to tylko przyjaźń, ale Ali jest przekonany, że między nimi jest coś więcej.

Streszczenie odcinka 56 EZEL

W końcu Ezel i Cengiz osiągają swój cel, a Serdar zostaje zatrzymany przez policję. Tymczasem Cengiz znajduje w laptopie Serdara dane, które pozwalają im na odnalezienie Ali’ego. Ekipa postanawia udać się do jego miejsca, aby zobaczyć, co się z nim dzieje.

Ostatecznie okazuje się, że Ali został porwany przez ojca Seherezady, który jest zły na niego za to, że nie chce rozwieść się z jego żoną. Ezel i jego przyjaciele postanawiają pomóc Ali’emu i ukrywają go w tajnym miejscu, aby ojciec Seherezady nie mógł go znaleźć.

Odcinek kończy się sceną, w której Ezel, Cengiz i Ali rozmawiają o przyszłości. Ezel stwierdza, że musi zakończyć to, co zaczął, a Ali wyznaje, że nadal kocha Seherezadę, ale nie chce zrobić niczego, co by jej zaszkodziło.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Ezel Streszczenie odcinka 57

Odcinek 57 serialu “Ezel” zaczyna się sceną, w której Ezel i Eyşan żyją szczęśliwie w Grecji jako małżeństwo. Tymczasem w Turcji, Ramiz i Ali nagrywają nowe nagranie, w którym Ramiz odkrywa, że jego kuzyn jest uwięziony przez Omera i jego ludzi.

Ezel i Eyşan wracają do Turcji, aby pomóc Omerowi, który znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Okazuje się, że Omer został uwięziony i torturowany przez Kenana i jego ludzi, a Ezel i Eyşan przyjeżdżają, aby go uwolnić.

Ezel Streszczenie odcinka 57

Kenan zauważa, że Ezel i Eyşan są razem, co budzi jego zazdrość. Wkrótce potem Kenan dowiaduje się, że Ezel i Eyşan pobrali się, co sprawia, że jest jeszcze bardziej zazdrosny i zdecydowany, aby zniszczyć ich szczęście.

Omer powoli wraca do zdrowia, a Ezel i Eyşan postanawiają opuścić Turcję i zacząć nowe życie w Grecji. Jednak wkrótce okazuje się, że ich przyszłość jest poważnie zagrożona, ponieważ Kenan planuje zemstę i jest gotów zrobić wszystko, aby uniemożliwić Ezelowi i Eyşan szczęśliwe życie.

W międzyczasie, Eysan otrzymuje informacje o swoim ojcu, którym jest właśnie Kenan, co wprawia ją w szok i rozpacz. Ostatecznie, Kenan zdradza swoje prawdziwe plany i pojawia się w Grecji, aby zniszczyć Ezel i Eyşan. Odcinek kończy się cliffhangerem, gdy Kenan przybywa na miejsce, w którym przebywają Ezel i Eyşan.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 58 EZEL

W odcinku 58 “Ezel”, Ali i Eysan próbują znaleźć sposoby na powstrzymanie planów Serdara i Kenana. Ali sugeruje, że ​​jedynym sposobem na powstrzymanie Serdara jest zniszczenie dowodów, które posiada na Kenana, a następnie zmuszenie go do zeznań przeciwko Serdarowi. Eysan zgadza się pomóc, ale ma wątpliwości, czy Ali jest w stanie poradzić sobie z Serdarem.

W międzyczasie Ramiz, poprzez swojego prawnika, składa wniosek o zwolnienie warunkowe z więzienia, ale jego prośba zostaje odrzucona. Tymczasem Tevfik przynosi informacje Ali’emu, że Serdar planuje przeprowadzenie napadu na fabrykę Kenana, co doprowadziłoby do zniszczenia jego reputacji i finansów. Ali i jego przyjaciele postanawiają przeciwdziałać temu planowi.

Streszczenie odc. 58 EZEL

Podczas gdy Eysan i Ali nadal pracują nad planem, Kenan organizuje przyjęcie z okazji urodzin swojego syna, na które zaprasza swoich biznesowych partnerów i przyjaciół. Serdar jest również obecny na przyjęciu i rozmawia z Eysan, wyjawiając jej, że wie, że to ona i Ali pracują razem przeciwko niemu.

W trakcie przyjęcia, Ali i jego przyjaciele przeprowadzają akcję, aby zmusić Serdara do zeznań. W tym czasie, Eysan rozmawia z Kenanem, przekonując go, że powinien porzucić plany Serdara i zająć się rodziną. Kenan zdecydowanie zgadza się z jej radą i wydaje polecenie swoim pracownikom, by zaniechali planów napadu na fabrykę.

Wkrótce potem Serdar zostaje aresztowany, a Eysan i Ali wyjeżdżają z miasta, z nadzieją na nowy początek.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

EZEL  Opis odc. 59

Odcinek 59 serialu “Ezel” zaczyna się w momencie, gdy Ezel i Eyşan wyjeżdżają na wakacje. W trakcie wakacji Ezel odkrywa, że to właśnie Eyşan wydała jego kłamliwe zeznania sprzed dziesięciu lat, które doprowadziły do jego skazania na 18 lat więzienia. Chłopak jest zszokowany i zrozpaczony, a Eyşan próbuje mu wyjaśnić, że była zmuszona do zrobienia tego przez Ogeday’a, który groził, że zrobi jej krzywdę, jeśli nie będzie współpracować z nim.

Tymczasem Cengiz jest przerażony, że jego ukryta tajemnica zostanie odkryta. Postanawia więc przyspieszyć plany swojego wyjazdu i udaje się na lotnisko z zamiarem ucieczki. Ezel i Ramiz odkrywają jednak plany Cengiza i ruszają za nim. Dochodzi do pościgu, podczas którego Cengiz wpada do wody i ucieka, a Ezel zostaje aresztowany przez policję.

EZEL  Opis odc. 59

 

W więzieniu Ezel spotyka w końcu Tevfika, któremu udało się zbiec z aresztu. Tevfik mówi Ezelowi, że wie, że jego prawdziwe nazwisko to Ali Kırgız i że ojciec Ezel był jednym z najbogatszych ludzi w Stambule. Tevfik proponuje Ezelowi, że razem zorganizują skok na bank, który pozwoli im zebrać pieniądze na dowody przeciwko Ogedayowi i Cengizowi.

Ezel zgadza się na plan Tevfika i udaje się do Stambułu, gdzie zostaje zatrudniony w banku, który planują obrabować. W trakcie przygotowań Ezel i Tevfik odkrywają, że Ogeday i Cengiz zamierzają przelać duże pieniądze na konto w banku, co skomplikuje ich plany. Ezel i Tevfik decydują jednak kontynuować skok na bank i wykorzystać okazję, by pozyskać dowody przeciwko swoim wrogom.

Odcinek kończy się sceną, w której Ezel i Tevfik wraz z grupą przestępców próbują obrabować bank, a Ogeday i Cengiz próbują przelać pieniądze na konto.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Opis odcinka 60 EZEL

Odcinek 60 serialu “Ezel” zaczyna się sceną, w której Omer spotyka się z Ali, a Tefo stoi obok. Ali mówi, że nie wie, kim jest Cengiz Atay, ale wie, gdzie jest jego kwatera. Następnie przechodzi do tego, co Omer zrobił i że teraz widać efekty. Ali mówi, że ​​zabrał wszystkie akta z biura i wrzucił je do wody, a Tefo dodał, że ​​wszystkie pieniądze, jakie mieli, również są teraz w rękach Omera.

Omer jedzie do Saida i spotyka się z Ramizem, który jest bardzo zaniepokojony faktem, że Eysan dostała list od swojego ojca. Ramiz mówi Omerowi, że ​​jej ojciec, który jest sędzią, zawsze był przeciwko ich związkowi i że ​​nie będzie miał oporów przed zniszczeniem Omera, jeśli tylko pojawi się taka okazja.

Eysan idzie do swojego ojca i pokazuje mu list. Na liście jest napisane, że ​​jej ojciec zawsze chciał dla niej tylko dobra i że ​​powinna zerwać z Omerem. Eysan mówi ojcu, że nie chce z nim rozmawiać, dopóki nie skończy swojego spotkania z Omerem. Ojciec z kolei zaprasza ją na kolację i mówi, że ​​chce porozmawiać z nią o ważnych sprawach.

Opis odcinka 60 EZEL

 

Tymczasem Cengiz Atay i jego ludzie szukają Ali i Tefo. W końcu udaje im się ich znaleźć i przystępują do ich torturowania. Ali zaczyna krwawić i jest już bardzo słaby, ale wciąż nie mówi, gdzie jest Omer. Tefo, który już nie może patrzeć na to, co dzieje się z jego przyjacielem, wyjawia im, gdzie jest Omer.

Omer i Eysan spotykają się na plaży, ale nagle pojawiają się ludzie Cengiza Ataya i zaczynają strzelać. Eysan zostaje trafiona i upada na ziemię, a Omer próbuje jej pomóc. Cengiz Atay mówi, że on i Omer muszą w końcu rozstrzygnąć swoją sytuację. Omer zgadza się i zapewnia Eysan, że wróci do niej, gdy wszystko się skończy.

Omer i Cengiz Atay spotykają się na polu, gdzie grają w karty. Cengiz Atay ujawnia, że ​​wie, że Omer jest Ezelem. Omer mówi, że wie, że Cengiz Atay był odpowiedzialny za śmierć jego ojca. Następnie grają w karty, a Omer wygrywa.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Ezel Opis:

Serial “Ezel” to turecka produkcja z 2009 roku, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Opowiada ona historię Omera, który wraz z przyjacielem Cengizem zostaje niesłusznie skazany na 10 lat więzienia za morderstwo. Po wyjściu z więzienia, Omer przyjmuje nową tożsamość – Ezel – i planuje zemstę na ludziach, którzy zniszczyli jego życie.

Główny bohater szybko odkrywa, że jego była dziewczyna, Eysan, jest teraz związana z jego największym wrogiem – Ramizem, który kieruje potężnym biznesem i jest odpowiedzialny za skazanie Omera na więzienie. Ezel wraz z przyjaciółmi podejmuje walkę z Ramizem, ale na drodze stoją mu liczne przeszkody, a także tajemnice z przeszłości, które zagrażają jego zemście.

Serial “Ezel” to emocjonująca opowieść o miłości, zdradzie, przyjaźni i zemście. Z jednej strony mamy bohaterów, którzy są gotowi poświęcić wszystko dla swoich celów, a z drugiej – ludzi, którzy w imię władzy i pieniędzy nie cofną się przed niczym. Akcja serialu toczy się w pięknych tureckich sceneriach, a w rolach głównych występują Kenan Imirzalioglu, Cansu Dere, Baris Falay i Tuncel Kurtiz.

Obsada serial turecki Ezel

Reżyser: Mert Akbas, Uluç Bayraktar
Obsada: Bade Iscil, Baris Falay, Cansu Dere, Kenan Imirzalioglu, Sarp Akkaya, Tuncel Kurtiz, Yiğit Özşener

Kiedy powtórka odcinek 56, 57, 58, 59, 60 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Ezel odc. 56, 57, 58, 59, 60 – kliknij LINK i przejdź do serialu EZEL 56, 57, 58, 59, 60 ZOBACZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale VOD TVP

  • tylko w internecie

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę