Connect with us

Elitarny Mieszkaniec Moja Kawiarnia – Mieszkaniec Elit My Cafe

Elitarny Mieszkaniec Moja Kawiarnia - My Cafe gra

Aktualności

Elitarny Mieszkaniec Moja Kawiarnia – Mieszkaniec Elit My Cafe

Elitarny Mieszkaniec Moja Kawiarnia pojawił się wraz z aktualizacją 2018.12. Status ten mieszkaniec może uzyskać gdy wykupi subskrypcję w programie Elite. W tym artykule zajmiemy się Mieszkaniec Elit My Cafe gra.

>> Moja Kawiarnia miasteczko w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Elitarny Mieszkaniec Moja Kawiarnia

Status Elitarnego Mieszkańca pozwala zwiększyć prestiż Twojego Miasta. Dodatkowo z tego tytułu ty otrzymujesz dodatkowe korzyści.

Gracze mogą uzyskać status Elitarnego Mieszkańca poprzez zakup abonamentu w App Store / Google Play. Korzyści, jakie otrzyma Twoje miasto znajdziesz TUTAJ:

>>  Miasteczko Elitarne Moja KawiarniaPrestiżowe Miasteczka My Cafe  >>

Elitarny Mieszkaniec Moja Kawiarnia osobiste korzyści:

Elitarny Mieszkańcy to gracz, który wykupił subskrypcję w programie prestiżowym. Gracze zyskują dzięki temu dodatkowe ułatwienia dla swojego miasteczka jak również dla samych siebie. Jest to dodatek do funkcji VIP i by go uzyskać, trzeba wydać prawdziwe, realne pieniądze

 1. Masz możliwość wykonywania jednocześnie dwa zadaniami festiwalowe
 2. Regularnie otrzymujesz punkty VIP
 3. Otrzymujesz dodatkowe zmiany zamówień specjalnych

My Cafe gra jak łączyć zadania festiwalowe

Poniżej przestawimy kilka możliwości łączenia zadań festiwalowych My Cafe gra

 1. „Zdobądź 3 złote prezenty” i „Zdobądź 2 niebieskie prezenty” kupując tylko jedną ofertę specjalną!
 2. „Znajdź monety w prezentach” i „Zarabiaj monety w jakikolwiek sposób”
 3. „Zdobądź 5 złotych prezentów” i „Zdobądź 3 czerwone prezenty”
 4. „Zdobądź 3 złote prezenty” i „Zdobądź 3 czerwone prezenty”
 5. „Sprzedaj swoim klientom 75 dań w kawiarni lub przez telefon z dowolnymi przyprawami” i „Sprzedaj swoim klientom 4-8 dań w kawiarni lub przez telefon z szafranem / tapioką / guaraną / złotem”
 6. „Sprzedaj swoim klientom 4-8 dań w kawiarni lub przez telefon z szafranem / tapioką / guaraną / złotem” i „Sprzedaj swoim klientom 4-8 dań w kawiarni lub przez telefon z szafranem / tapioką / guaraną / złotem” (tylko aby były one różne czyli tapioka i kardamon; guarana i złoto; szafran i kardamon itp.)
 7. „Zdobądź 20 biletów” i „Sprzedaj potrawy ze złotem”
 8. „Sprzedaj swoim klientom 75 dań w kawiarni lub przez telefon z dowolnymi przyprawami” i „Zdobądź 20 biletów”
 9. „Zdobądź rubiny” i “Wydaj rubiny”
 10. „Sprzedaj swoim klientom 75 dań w kawiarni lub przez telefon z dowolnymi przyprawami” i „Zużyj 30 biletów”

Jeśli zostaną zaakceptowane dwa podobne zadania, postęp liczy się najpierw dla 1 zadania a dopiero potem dla 2-ego. Zobaczysz na początku wyskakujące okienko z informacją, że tych dwóch zadań nie można wykonać razem. 

 1. 2 x Wydaj rubiny (gdy powiększasz budynek do 5 poziomu)
 2. 2 x Wydaj diamenty (gdy kupujesz na promocji -75%)

Możesz anulować lub zakończyć dowolne zadanie i wziąć trzecie, podczas gdy pierwsze jest nadal w toku
Punkty VIP są wysyłane regularnie przez email w grze. Jeśli go usuniesz, skontaktuj się z pomocą techniczną.

My Cafe gra

Więcej informacji znajdziesz o ELITARNY MIESZKANIEC MOJA KAWIARNIA TUTAJ

Jeśli masz jakieś sugestie lub jeśli w opisie wkradnie się błąd, prosimy o zostawienie komentarza pod postem albo napisz. Użyj formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy Elitarny Mieszkaniec Moja Kawiarnia:

Mieszkaniec elitarny w grze Moja Kawiarnia to specjalny rodzaj klienta, który pojawia się tylko w mieście elitarnej. Są to zazwyczaj bogate i wpływowe osoby, które oczekują wysokiej jakości i ekskluzywnych usług.

Mieszkańcy elitarzy często zamawiają trudne i wymagające potrawy oraz napoje, wymagają również szybkiej i bezbłędnej obsługi. W zamian za to, zapłacą znacznie więcej niż zwykli klienci, co może przyczynić się do zwiększenia dochodów kawiarni.

Aby zdobyć mieszkańców elitarne, gracz musi najpierw wybudować elitarną kawiarnię i uzyskać wystarczająco wysoki poziom gry. Następnie musi zaspokoić wymagania klientów elitarnej poprzez oferowanie wysokiej jakości usług i produktów.

Mieszkańcy elitarne to wyzwania dla gracza, ale też szansa na rozwój swojej kawiarni i zdobycie prestiżu w grze. Dlatego warto się starać, aby zyskać ich sympatię i zadowolenie.

W grze Moja Kawiarnia, mieszkaniec elitarny to klient, który pojawi się w Twojej kawiarni, jeśli spełnisz określone wymagania. Mieszkańcy elitarni to zazwyczaj postacie wyglądające inaczej niż standardowi klienci, a także posiadający swoje indywidualne preferencje.

Aby przyciągnąć mieszkańców elitarnych do swojej kawiarni, należy spełnić określone wymagania, takie jak zdobycie określonej ilości gwiazdek, odblokowanie określonych mebli lub dekoracji, czy ukończenie określonych wyzwań.

Mieszkańcy elitarni mają również swoje preferencje, na przykład jeśli chodzi o dania, które podajesz w swojej kawiarni. Dlatego ważne jest, aby zapoznać się z ich preferencjami i starać się spełnić ich oczekiwania, aby zwiększyć swoją reputację i zdobyć więcej gwiazdek.

Mieszkańcy elitarni mogą przynieść ci większe zyski i punkty reputacji, ale wymagają większej uwagi i dbałości. Dlatego warto poświęcić czas na zapoznanie się z ich preferencjami i zadbanie o ich zadowolenie, aby zyskać lojalność i wyższą reputację w świecie gry Moja Kawiarnia.

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Aktualności

POLECANE

Na górę