Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo serial turecki odcinek 146 – Wspólne konto społecznościowe Yamana i Seher! Czarna opowiada Kiraz o swoim życiu!

Dziedzictwo serial turecki odcinek 146 - Wspólne konto społecznościowe Yamana i Seher! Czarna opowiada Kiraz o swoim życiu!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo serial turecki odcinek 146 – Wspólne konto społecznościowe Yamana i Seher! Czarna opowiada Kiraz o swoim życiu!

Dziedzictwo odcinek 146 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 146 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 146 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 6 listopada 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Wieści o szykującym się ślubie Yamana i Seher rozprzestrzeniają się błyskawicznie, co wzbudza zdziwienie Frat i Ali. Fortel Ibrahima jedynie jeszcze bardziej zaostrza konflikt pomiędzy Hayriye a Czarną. Yaman i Seher, by uwiarygodnić swój związek, zakładają wspólne konto w mediach społecznościowych.

W międzyczasie przygotowania do wizyty u Nadire wciąż trwają, a Yaman regularnie radzi się Seher w różnych sprawach. Czarna zaczyna czuć się dotknięta zachowaniem Hayriye. Dzieli się swoją historią z Kiraz, wyjaśniając, jak trudne dzieciństwo sprawiło, że musiała być zawsze twarda i stanowcza.

Ikbal natomiast stara się przekonać Zuhal, aby przeprosiła Seher za swoje zachowanie. Niestety, towarzyszy jej nienawiść wobec rywalki, a postanawia pozbyć się Seher za wszelką cenę.

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 146 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

DZIEDZICTWO Opis odc. 146:

Nadire kontaktuje się telefonicznie z synem, przekazując mu informację, że Yaman planuje przyszłego dnia poprosić o rękę Seher. Jednak plan zastąpienia Yaman jako pretendenta Ibrahima kończy się fiaskiem, co wpędza w jeszcze większe konflikty Hayriye, Karę oraz Ibrahima. Kara decyduje się zerwać umowę, którą zawarli.

Yaman przegląda artykuły w Internecie dotyczące jego związku z Seher i uważnie ogląda zdjęcie, na którym są razem z restauracji. Postanawia, że muszą założyć konto w mediach społecznościowych i wrzucić wspólne zdjęcie, aby uwiarygodnić swój związek.

Mówi Seher, że opieka społeczna prawdopodobnie sprawdza takie rzeczy i jest to w ich interesie. Razem próbują zrobić selfie, choć unikają fizycznej bliskości, która sprawia im pewien wstyd. Po wielu próbach udaje im się osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Następnie zastanawiają się, co wpisać w opisie pod zdjęciem. Seher sugeruje Yamanowi, żeby użył słów „moje szczęście”.

Kara spotyka się z Kiraz w restauracji Selima. Zauważa, że Kara jest wyraźnie zaniepokojona i stara się z nią porozmawiać. Kara wyjaśnia, że nie jest zła na Ibrahima, ale jest smutna, ponieważ ciocia Hayriye jej nie polubiła. Czuje się przygnębiona, ponieważ nigdy wcześniej nie zastanawiała się nad tym, czy coś jej się podoba.

Kiraz stara się pocieszyć Karę i mówi jej, że nie musi spełniać stereotypów dotyczących roli kobiety w domu. Przypomina jej, że jest utalentowaną policjantką i piękną kobietą. Kara wyjaśnia, że jej matka mówiła jej podobne rzeczy, ale nie miała szansy stać się kimś innym niż jest teraz.

Adalet rozmawia z Yusufem na temat przyszłego dziecka Yaman i Seher. Wspomina, że narzeczeni mogą wkrótce mieć brata lub siostrę. Ta wiadomość jednak nie cieszy chłopca, a wręcz go smuci, co nie umyka uwadze Cengera. Cenger docieka, co sprawiło, że jest taki przygnębiony, podczas gdy wszyscy w rezydencji są szczęśliwi.

Yusuf tłumaczy, że jest zmartwiony, że po ślubie ciocia i stryjek nie będą go kochać tak bardzo, jak teraz. Cenger próbuje go pocieszyć, mówiąc, że zawsze będzie pierwszym dzieckiem w rodzinie i że nie przestaną go kochać. Podkreśla też, że mieć rodzeństwo to miłe uczucie i że zawsze będzie ktoś, kto będzie z nim w trudnych chwilach. Yusuf zaczyna rozumieć, że to może być również coś pozytywnego, a obecność rodzeństwa sprawi, że nigdy nie będzie się czuł samotny.

>>Dziedzictwo serial turecki odcinek 145 VOD OGLĄDAJ ONLINE ZA DARMOYaman w restauracji ofiarowuje Seher pierścionek zaręczynowy. Yaman całuje Seher w policzek!DZIEDZICTWO odc. 145 TVP VOD >>

Cenger uspokaja Yusufa i przekonuje go, że będzie miał mnóstwo okazji do zabawy ze swoim przyszłym bratem lub siostrą. Obiecuje mu, że będą się razem bawili i dzielili wszystkim – zabawkami, jedzeniem, a nawet czekoladą. Dziecko zaczyna wydawać się bardziej podekscytowane tą perspektywą.

W restauracji, Kara dzieli się swoją trudną przeszłością z Kiraz. Wyjaśnia, że nie miała luksusu marzeń, ponieważ jej życie było zdominowane przez trudności i konieczność bycia silną. Musiała chronić swoją matkę w trudnych sytuacjach rodzinnych. Opowiada również, że kiedy została policjantką, ludzie zaczęli nazywać ją „chłopczycą” ze względu na jej twardą postawę. Wspomina, jak ciocia Hayriye podważyła jej kobiecość, sugerując, że nie nadaje się do bycia kobietą.

Ali i Firat pojawiają się w restauracji. Firat udaje się na zaplecze, pozostawiając Aliego przy stole z Karą i Kiraz. Ali zauważa, że Kara wydaje się przygnębiona, i próbuje się dowiedzieć, co ją niepokoi. Kara jednak nie wyjawia mu powodu swojego smutku i wstaje, opuszczając lokal w pośpiechu. W tym pośpiechu zapomina zabrać swój telefon.

W międzyczasie Zuhal wchodzi do pokoju Seher na prośbę swojej siostry i próbuje przeprosić rywalkę za swoje zachowanie, choć zauważalnie jej to trudno. W czasie przepraszania widać, jak Zuhal zaciska pięści ze złości. Po opuszczeniu pokoju Seher Zuhal wraca do swojego pokoju, gdzie w frustracji krzyczy w poduszkę, bije w łóżko i przeklina Seher. Następnie mówi do siebie pełnym gniewu głosem, że nie pozwoli Seher wyjść za Yamana i że zniszczy ją za wszelką cenę. Po tych słowach sięga po telefon i nawiązuje rozmowę, sugerując, że planuje działania przeciwko Seher.

„Halo?” – po drugiej stronie rozmowy słychać kobiecy głos. „Tu Zuhal. Pamiętasz mnie?”. „Oczywiście, pamiętam twój głos” – odpowiada osoba po drugiej stronie. „Jesteś wciąż w tym samym miejscu? Potrzebuję twojej pomocy”.

W międzyczasie Firat informuje Selima, że Yaman ma zamiar przyjść wieczorem do jego domu i poprosić o rękę Seher. „Tak, słyszałem o tym” – odpowiada Selim. „Poszedłem wczoraj do restauracji, w której pracuje mój przyjaciel. Oboje byli tam razem, i tam dowiedziałem się o tym”.

Firat przyznaje, że nie rozmawiał jeszcze z Seher i nie rozumie, dlaczego zgodziła się na ten krok. Wyraża wątpliwości co do tego, czy Seher będzie szczęśliwa z Yamaniem i sugeruje, że być może lepiej byłoby, gdyby każdy z nich podążył własną ścieżką. Tymczasem pojawia się pytanie, co planuje Zuhal i czy Selim także zdecyduje się na jakieś działania w tej sprawie.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 146 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 146 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 146 JUŻ TERAZ:

  • DZIEDZICTWO odc. 146:

poniedziałek, 30 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę