Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo serial turecki odcinek 141 – Yaman wyjaśnia Seher swoja propozycję małżeństwa! Ikbal stara się dowiedzieć co planuje Yaman!

Dziedzictwo serial turecki odcinek 141 - Yaman wyjaśnia Seher swoja propozycję małżeństwa! Ikbal stara się dowiedzieć co planuje Yaman!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo serial turecki odcinek 141 – Yaman wyjaśnia Seher swoja propozycję małżeństwa! Ikbal stara się dowiedzieć co planuje Yaman!

Dziedzictwo odcinek 141 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 141 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 141 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 27 październik 2023; dzień: piątek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Seher była zdumiona oświadczynami Yamana. On, ukrywając swoje prawdziwe uczucia, tłumaczył, że to zrobił dla dobra Yusufa. Rozczarowana dziewczyna nie dała mu odpowiedzi i uciekła. Yaman nadal przygotowywał się do wyjazdu za granicę. Seher nie wyraziła wprost prośby o radę u Cengera. Hayriye wyraźnie nie była zachwycona wyborem syna. Czarna była wściekła, że Ibrahim wykorzystał ją w ten sposób. Nie chciała udawać przed matką mężczyzny, który kocha jej syna. Ali polecił Kiraz obiecać, że nie będzie się wtrącać w sprawy Ibrahima. Pomiędzy nimi doszło do kolejnej sprzeczki, którą przerwało pojawienie się Begüm. Na ogromne zaskoczenie Kiraz, kobieta przeprosiła ją za swoje wcześniejsze zachowanie.

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 141 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

DZIEDZICTWO Opis odc. 141:

Akcja kontynuuje się w momencie, w którym Seher jest kompletnie zszokowana słowami Yamana. „Co powiedziałeś?” – pyta zdumiona. Yaman powtarza swoją propozycję, cały czas trzymając dłonie na jej policzkach. „Wyjdź za mnie. Myślę, że to właściwa decyzja” – wyjaśnia. Seher jest zdezorientowana i nie rozumie, dlaczego miałyby się brać. „Ale jak? To znaczy, ja i ty… my… Po co mamy brać ślub? Dlaczego?” – pyta z niepewnością. Yaman tłumaczy: „Wiem, że to dla ciebie niespodziewane, ale dużo o tym myślałem.”

Seher ucieka do swojego pokoju i zamyka drzwi na klucz. W jej głowie krążą myśli, a jej serce bije coraz szybciej. Rozmyśla o tym, czy Yaman ją kocha, czy może coś sobie uświadomił.

Nagle słyszy pukanie do drzwi. Yaman mówi: „Otwórz, musimy porozmawiać.” Seher próbuje znaleźć wymówkę, ale w końcu otwiera drzwi. Yaman tłumaczy: „Wyszłaś, nie wysłuchawszy mnie do końca. Zaproponowałem ci małżeństwo, ponieważ… jest to najlepsza decyzja dla Yusufa. Rozmawiałem z prawnikami. Jeśli się pobierzemy, nie stracisz prawa do opieki nad Yusufem i będziemy mogli mieszkać razem w tym domu. Nie musimy nawet wyjeżdżać za granicę.”

„Więc… to wszystko dla Yusufa?” – Seher jest ponownie zaskoczona i wydaje się rozczarowana. „To tylko formalność. Nic nie powiesz?” – pyta Yaman. Seher odpowiada: „Ja… Oczywiście nie chcę stracić opieki nad Yusufem, ale to nie jest decyzja, którą można podjąć tak szybko. To znaczy, małżeństwo wydaje się dobrym pomysłem, ale… Ja i ty… Nie mogę.” Yaman akceptuje jej decyzję, mówiąc: „Masz rację, zapomnij o tym. To był głupi pomysł. Przyspieszę sprawę z wyjazdem.” Następnie szybko opuszcza dom.

W pokoju Zuhal przebywa Ikbal. Usiadła obok swojej siostry na łóżku i ją przytula. Zuhal jest przygnębiona i mówi: „Rozmawiał ze mną jak z dzieckiem, i to w obecności tej wieśniaczki. Jestem tak zraniona.” Ikbal pociesza ją, przekonując, że kiedy ich plan się zrealizuje, Yaman będzie tylko dla niej. Zuhal wyraża obawy, że może być już za późno, ponieważ Yaman i Seher wyjeżdżają za granicę. Ikbal zapewnia ją, że nie pozwoli na to i że musi dowiedzieć się, kiedy i dokąd dokładnie się udadzą.

>>Dziedzictwo serial turecki odcinek 140 VOD OGLĄDAJ ONLINE ZA DARMOYaman oświadcza się Seher! Jaka będzie jej odpowiedź? Kiraz nie musi już dłużej zniechęcać Aliego do siebie! DZIEDZICTWO odc. 140 TVP VOD >>

Wieczorem Begüm odwiedza dom komisarza, gdzie spotyka Kiraz i skrucha cnotliwie pokutę za swoje wcześniejsze zachowanie. Prosi o wybaczenie.

Tymczasem Ibrahim przynosi Kiarz jedzenie, próbując przeprosić ją za swoje postępowanie i rozwiązać swoje problemy z mamą. Kiraz jest jednak stanowcza i każe mu powiedzieć swojej matce prawdę, grożąc, że zrobi to za niego.

Następnego dnia Yaman i Ikbal spożywają śniadanie razem. Yaman wyraża swoje zaniepokojenie i mówi: „Muszę z tobą porozmawiać o pewnej sprawie. Chodzi o Zuhal. Musi uważać na swoje zachowanie.” Ikbal, wiedząc o sytuacji, odpowiada: „Wiem, co się stało, i przepraszam w imieniu Zuhal. Rozumie, że popełniła błąd i cierpi z tego powodu. Ale jeszcze z nią porozmawiam, nie martw się.”

Yaman pyta o stan swojego brata, a Ikbal informuje, że jest lepiej i nie ma już ataków paniki, ale nadal jest bardzo zmartwiony. Yaman wyraża swoje obawy o los swojego bratanka i pyta, co mogą zrobić. Ikbal również wyraża swoje zaniepokojenie i mówi: „Pomyślałem o kilku rzeczach, które mogą pomóc rozwiązać ten problem.”

„Więc co to takiego?” – docieka Ikbal, widząc, że coś jest nie tak. Wtedy do jadalni wchodzi Seher. Yaman nie odpowiada na pytanie, tylko wstaje i odchodzi w milczeniu. Seher siada przy stole. „Miałam problemy z zasypianiem tej nocy, dlatego obudziłam się późno” – tłumaczy. Ikbal stara się pocieszyć ją, mówiąc, że rozumie jej obawy jako ciocia, a sytuacja z opieką społeczną martwi ich wszystkich. Dodaje: „Ale najwyraźniej znalazłaś rozwiązanie, możesz się uspokoić.”

Seher spogląda pytająco na Ikbal, nie rozumiejąc, co ma na myśli. Ikbal wyjaśnia: „Yaman mi powiedział.” Zdziwiona Seher pyta: „Co ci powiedział, Pani Ikbal?” Ikbal oświadcza: „Wszystko.” Teraz Seher jest w pułapce, nie wiedząc, czy zaufać przebiegłej kobiecie i zdradzić jej plany Yamana, czy może zmieni zdanie i zgodzi się na propozycję mężczyzny.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 141 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 141 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 141 JUŻ TERAZ:

  • DZIEDZICTWO odc. 141:

poniedziałek, 30 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę