Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo serial turecki odcinek 140 VOD OGLĄDAJ ONLINE ZA DARMO – Yaman oświadcza się Seher! Jaka będzie jej odpowiedź? Kiraz nie musi już dłużej zniechęcać Aliego do siebie!

Dziedzictwo serial turecki odcinek 140 VOD OGLĄDAJ ONLINE ZA DARMO - Yaman oświadcza się Seher! Jaka będzie jej odpowiedź? Kiraz nie musi już dłużej zniechęcać Aliego do siebie!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo serial turecki odcinek 140 VOD OGLĄDAJ ONLINE ZA DARMO – Yaman oświadcza się Seher! Jaka będzie jej odpowiedź? Kiraz nie musi już dłużej zniechęcać Aliego do siebie!

Dziedzictwo odcinek 140 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 140 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 140 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 26 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

Ali postanawia iść do restauracji razem z Ibrahimem, jasno dając do zrozumienia, że nie ma zamiaru zobowiązywać się w żadnym związku. Kiraz, podsłuchując ich rozmowę, odczuwa pewną ulgę, choć jednocześnie towarzyszy temu smutek w jej sercu. W międzyczasie Yaman i Seher planują wspólny wyjazd za granicę, gotowi zmierzyć się z nowym życiem w obcym kraju z miłości do siebie. Pomimo obaw, Seher jest gotowa podjąć to wyzwanie, by być z Yamanem.

Ikbal próbuje dowiedzieć się o planach zakochanych i podsłuchuje ich rozmowę, słysząc, że Yaman poszukuje nowego domu poza granicami. Gdy informuje o tym Zuhal, ta traci panowanie nad sobą i ponownie atakuje Seher. Yaman stanowczo broni swojej ukochanej i postanawia jej się oświadczyć.

Tymczasem Ibrahim podejmuje kolejną próbę przekonania swojej matki, by przestała usiłować zaaranżować mu małżeństwo. W celu uspokojenia sytuacji związanego z matczynymi aspiracjami, twierdzi, że jest związanym z Czarną.

Te opisane wydarzenia ukazują zawiłe relacje między postaciami, ich próby rozwiązania problemów oraz dążenie każdej z nich do odnalezienia własnego szczęścia.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Opis odcinka 140 Dziedzictwo

Ali zabiera Ibrahima na kolację do restauracji. Podczas spotkania Ali otwarcie rozmawia z podwładnym o jego obawach przed małżeństwem aranżowanym przez matkę. Przekonuje go, że jako odnoszący sukcesy policjant, który z sukcesem ścigał przestępców, nie powinien obawiać się mówić swojej matce, że nie chce brać ślubu. W międzyczasie Kiraz, podaje im jedzenie i podsłuchuje rozmowę. Ali kontynuuje, mówiąc, że ludzie o ich zawodzie często wiążą się z nim na stałe i małżeństwo to nie jest konieczność.

Jako odpowiedź na to, Ibrahim przyznaje, że rozumie, o czym mówi Ali. Policjanci są z natury odważni i zdecydowani, zwłaszcza w obliczu przestępców. Po tych słowach Kiraz jest zaskoczona, ale także czuje ulgę, bo nie musi już dłużej starać się zniechęcać komisarza do siebie, udając nieporadną dziewczynę i powodując kłopoty. W międzyczasie Yaman i Seher omawiają swoje plany ucieczki za granicę, aby zadbać o Yusufa. Ikbal zauważa, że coś jest w trakcie, i udaje się do swojej siostry. Zuhal, obawiając się, że sytuacja wymyka się spod kontroli, proponuje spokojne spotkanie z kawą, by uczcić ich wczorajsze zwycięstwo.

Podczas rozmowy z siostrą, Ikbal dowiaduje się, że Yaman i Seher uknuwają tajemniczy plan w sprawie Yusufa, ale nie zdradzają jej szczegółów. To budzi jej zaniepokojenie, ponieważ nie ma pojęcia, co się dzieje. Zuhal, siostra Ikbal, jest zbulwersowana tym, że Yaman nie dzieli się swoimi planami z nimi. Jednak Ikbal podkreśla, że teraz nie jest czas na skupianie się na tej sprawie, lecz na odkryciu, co Yaman i Seher zamierzają zrobić w sprawie Yusufa. Dla Ikbal to kluczowa kwestia, ponieważ Yusuf musi odejść, aby cała sytuacja mogła się unormować.

Zuhal jest zdesperowana i chce udać się do Seher, aby wymusić na niej wyjawienie planu. Jednak jej siostra ją powstrzymuje, zdając sobie sprawę, że agresywne podejście tylko zaszkodzi sprawie. Wtedy Ikbal dzwoni do swojego współpracownika, próbując dowiedzieć się, czy Nedim i prawnicy podejmują jakieś działania w związku z interwencją opieki społecznej, ale niestety nie otrzymuje żadnych informacji. Tymczasem Seher sporządza listę rzeczy, które musi zabrać ze sobą w podróż z Yusufem i zostawia ją na jego szafce. Lista zostaje jednak znaleziona przez Ikbal.

>> Serial turecki Dziedzictwo odcinek 139 VODKolejny donos i kontrola z opieki społecznej! Yaman planuje wyjechać z Yusufem i Seher za granicę!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Hayriye ponownie odwiedza komisariat w związku z planami ślubu syna. Chce zabrać go do domu potencjalnej kandydatki na żonę, aby jej rodzice mogli o nią poprosić. Jednak Ibrahim, jej syn, nie zgadza się na to i zaskakuje wszystkich, biorąc Karę za rękę i oznajmiając, że są w sobie zakochani. To wywołuje zdumienie i niedowierzanie u funkcjonariuszy, którzy spoglądają na niego z przekonaniem, że przesadził.

Tymczasem Yaman prowadzi Seher do domu, który znalazł dla nich za granicą. Jednak Ikbal podsłuchuje ich rozmowę i natychmiast informuje o wszystkim swoją siostrę Zuhal. Ta, niezdolna do opanowania emocji, udaje się do rywalki i próbuje ją zastraszyć, oskarżając o chciwość i obwiniając za próbę zdobycia fortuny Yamana. Zuhal nie reaguje na te słowa i idzie do swojego pokoju, a siostra Ikbal podąża za nią.

W wyniku spięcia pomiędzy Seher a Zuhal, rywalka oskarża młodszą o to, że rzuciła oko na Yamana i próbuje odebrać go Zuhal. Rywalizacja między nimi staje się coraz bardziej napięta, a Zuhal zaczyna grozić Seher. Seher z kolei stara się zachować spokój i odmawia odpowiadania na jej obraźliwe uwagi. Jednak Zuhal nie ustępuje, wyrażając swoje oburzenie i twierdząc, że Seher nie ma prawa rozmawiać z nią w ten sposób.

Nagle do pokoju wkracza Yaman, który z ostrością nakazuje Zuhal znaleźć swoje miejsce i zaprzestanie prowokować Seher. Zuhal zostaje zepchnięta na dalszy plan, a Yaman wyraźnie okazuje, że nie toleruje jej zachowania. Zuhal opuszcza pokój z poczuciem przegranej i idzie do siostry Ikbal, aby opowiedzieć jej, co się wydarzyło. Jednak Ikbal jest wściekła na siostrę za to, że znów prowokowała Yaman. Zuhal próbuje tłumaczyć swoje emocje i mówi o tym, jak widziała Seher opuszczająca pokój Yamana, ale Ikbal jest zirytowana i obwinia ją za konflikt.

W trakcie rozmowy między żoną Ziyi a Zuhal, ta ostatnia wyraża swoją frustrację i złość w związku z obecnością Seher w życiu Yamana. Wyznaje, że nie może znieść obecności Seher i chce, aby ta zniknęła z ich życia, grożąc jej przemocą. Żona Ziyi uspokaja Zuhal i wyraża swoje zaniepokojenie tym, co usłyszał Yaman.

Następnie kamera przenosi się z powrotem do pokoju Seher. Kirimli stara się pomóc jej wyjść z wstrząsu po tym, co miało miejsce. Seher martwi się, że Yusuf mógł to usłyszeć, ale Yaman zapewnia ją, że jest z Cengerem. W miłym momencie Yaman wyraża swoje zrozumienie i uznaje, że Seher jest osobą, która nie jest zainteresowana bogactwem i pieniędzmi. Następnie, w niespodziewanym zwrocie akcji, Yaman prosi Seher o wyjście za niego za mąż. Propozycja ta przychodzi dla Seher jako szok, a teraz musi zdecydować, jak na nią odpowiedzieć.

Kiedy powtórka odcinek 140 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 140:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 140:

piątek, 27 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę