Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo serial turecki odcinek 136 – Yusuf zostaje z Seher! Zuhal wpada w szał! Czy Ibrahim ożeni się z Kiraz?

Dziedzictwo serial turecki odcinek 136 - Yusuf zostaje z Seher! Zuhal wpada w szał! Czy Ibrahim ożeni się z Kiraz?

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo serial turecki odcinek 136 – Yusuf zostaje z Seher! Zuhal wpada w szał! Czy Ibrahim ożeni się z Kiraz?

Dziedzictwo odcinek 136 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 136 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 136 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 20 październik 2023; dzień: piątek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Ibrahimowi nie udaje się znaleźć idealnej kandydatki wśród tych, które matka mu przedstawia. Jednak Hayriye nie poddaje się, starając się znaleźć odpowiednią partnerkę dla syna. Mimo że ludzie z zewnątrz dostrzegają pewną chemię między Kiraz a Alim, sami zainteresowani temu zaprzeczają. Ciocia Sultan również twierdzi, że między nimi nic więcej się nie dzieje.

Zuhal próbuje wzbudzić poczucie winy u Seher. Nawet wysiłki prawników Yamana nie przekonują pracowników opieki społecznej, którzy początkowo mieli zamiar zabrać Yusufa. Sytuacja zmienia się, gdy chłopiec wyraża, jak bardzo kocha swojego stryja i ciocię. Urzędniczki zmieniają zdanie, co sprawia ogromną radość Seher. Natychmiast rozpoczyna pakowanie swoich rzeczy oraz rzeczy dziecka, przygotowując się do przeprowadzki do drugiego domu. W ostatniej chwili Yaman postanawia towarzyszyć im w tej podróży, co wywołuje gniew u Zuhal. Na szczęście Ikbal udaremnia sytuację, zapobiegając temu, by Nedim została zdemaskowana jako prawdziwy donosiciel.

Opisane wydarzenia ukazują trudności, jakie napotykają bohaterowie, próbując znaleźć właściwe miejsce dla siebie oraz walkę o zachowanie opieki nad Yusufem. Zmieniająca się sytuacja podkreśla skomplikowane relacje i emocje między postaciami.

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 136 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

DZIEDZICTWO Opis odc. 136:

Decyzja pracowników socjalnych o zabraniu Yusufa z rezydencji zdaje się być przesądzona. Na piętrze Seher i Zuhal znów rozmawiają, a właściwie pierwsza wysłuchuje obelg i oskarżeń drugiej. Zuhal oskarża Seher o niestosowanie się do zasad i zaniedbywanie opieki nad Yusufem. Twierdzi, że to Seher ponosi winę za sytuację, która może spowodować odebranie chłopcu dachu nad głową.

Seher, zmieszana, próbuje się bronić, ale Zuhal nie słucha jej tłumaczeń. Oskarża ją o egoizm i skupienie się na własnych potrzebach kosztem dobra Yusufa. Wytyka jej, że wróciła do rezydencji dla siebie, a nie z troski o chłopca. Zuhal uznaje Seher za nieodpowiedzialną opiekunkę i obwinia ją o to, że Yusuf może stracić dom i rodzinę.

Dialog ukazuje napięcie i konflikt między Seher a Zuhal oraz różnice w ich podejściu do opieki nad Yusufem. Zuhal wyraża swoje obawy i niezadowolenie, oskarżając Seher o zaniedbanie obowiązków opiekuńczych i egoizm. Seher natomiast stara się bronić swoich intencji, choć jest widocznie zaniepokojona sytuacją.

Po decyzji pracownika socjalnego, który postanawia dać jeszcze jedną szansę Seher jako opiekunce Yusufa, w rezydencji panuje wielka radość u Seher i Yamana, jednak siostry są rozczarowane. Urzędniczka wyraża jednak surowe ostrzeżenie, informując, że nie będzie kolejnej szansy i Seher musi być bardzo ostrożna.

Seher wyraża swoją wdzięczność za tę szansę, obiecując być bardzo ostrożną i odpowiedzialną. Radość ogarnia ją, gdy mogą nadal opiekować się Yusufem. Zaraz po wyjściu pracownic socjalnych do rezydencji przychodzi Nedim, informując Yamana, że udało się zidentyfikować osobę, która skarżyła się do opieki społecznej.

Yaman, pełen złości, chce poznać tożsamość donosiciela. Asystent Nedima rzuca enigmatyczną wskazówkę, że będzie to dla Kirimliego szokujące odkrycie. Siostry stoją przerażone, podejrzewając, że ktoś z ich okolicy mógł składać skargę. Tajemnicza sytuacja pogłębia niepewność i napięcie w rezydencji.

>>Dziedzictwo serial turecki odcinek 135 VOD OGLĄDAJ ONLINE ZA DARMOW domu Yamana zjawia się opieka społeczna! Ibrahim prosi o pomoc Aliego!  – DZIEDZICTWO odc. 135 TVP VOD >>

Seher, zaskoczona informacją o donosie sąsiadki, nie może zrozumieć, dlaczego ktoś złożył skargę, skoro nikomu niczego złego nie uczynili. Ikbal tłumaczy, że pusty, choć umeblowany dom, wzbudził podejrzenia sąsiadów, a jedna z nich złożyła donos do lokalnych władz, co doprowadziło do zaangażowania odpowiednich instytucji.

Asystent Yamana, nie zamierzając oddać Yusufa ponownie, zleca prawnikom znalezienie rozwiązania problemu. Zuhal i Ikbal rozmawiają na tarasie, próbując zrozumieć, skąd wzięła się ta sąsiadka i dlaczego złożyła donos. Zuhal jest zaniepokojona możliwością wyrzucenia ich z rezydencji przez Yamana, ale Ikbal ukrywa fakt, że to ona zainicjowała donos.

Ikbal tłumaczy, że zleciła sąsiadce złożenie skargi, starając się poradzić sobie z trudną sytuacją. Zuhal wyraża złość i frustrację, ale Ikbal podkreśla, że nie pozwoli, aby sprawa została zamknięta na zasadzie zwykłego ostrzeżenia. Obie siostry odczuwają napięcie i niepewność związaną z dalszymi wydarzeniami.

Zuhal, pełna frustracji, wyznaje swoje zmęczenie obecną sytuacją. Odwraca się od siostry i opiera się na balustradzie, wyrażając swoje znużenie słowami. Tymczasem w domu komisarza trwa dyskusja na temat Ibrahima. Nagle mama komisarza sugeruje, że Kiraz mogłaby być odpowiednią kandydatką na żonę dla syna. Ali informuje, że Kiraz była uczennicą jego zmarłego stryja i nie powinna być brana pod uwagę jako potencjalna żona Ibrahima. Mama komisarza jednak upiera się przy swoim pomysle.

„Musimy iść, mamy zebranie” – mówi Ali do Ibrahima. Ten jednak nie rozumie od razu aluzji. Następnie uświadamia sobie, o co chodzi i chce szybko odejść, lecz zostaje zatrzymany przez mamę. Hayriye, wciąż niezadowolona z unikania jej przez Ibrahima, postanawia, że sama wybierze potencjalną żonę dla syna. Yaman i Seher tłumaczą Yusufowi, że będzie musiał przenieść się z ciocią do innego domu. Chłopiec jest smutny, ale stara się zrozumieć tę sytuację.

Gdy Yaman, Seher i Yusuf wychodzą, Zuhal dostaje ataku zazdrości. Wykrzykuje głośno, że nie pozwoli, aby Seher odebrała jej Yamana. Jej słowa docierają do Neslihan, która zaniepokojona obserwuje tę sytuację. Akcja przenosi się na komisariat, gdzie koledzy Ibrahima komentują wybór potencjalnych kandydatek na żonę. Kara oglądając zdjęcia dziewczyn, żartuje na ten temat. Firat również próbuje być zabawny, sugerując, że powinien poślubić modelkę.

Kirpi żartuje, sugerując, że powinien ożenić się z kucharką, aby cieszyć się smacznymi posiłkami każdego dnia. Ibrahim jednak tłumaczy, że nie chce się ożenić tylko z powodu nacisku matki. Podkreśla, że chce poślubić osobę, którą naprawdę pokocha. Nie chce podejmować tak ważnej decyzji jedynie dlatego, że tego chce jego mama. Porównuje to do wyboru samochodu, stawiając na ważność uczuć i autentycznej miłości.

Ibrahim otwarcie wyraża swoje przekonanie, że nie obawia się małżeństwa. Ali jednak nie jest przekonany i sugeruje, że Ibo może mieć lęki wobec tego kroku. Ibrahim stanowczo zaprzecza swoim obawom i wyjaśnia, że nie boi się małżeństwa. Podkreśla, że pragnie poślubić osobę, którą naprawdę pokocha i daje do zrozumienia, że w tej chwili jest zakochany. Zachęca Aliego do zrozumienia, mówiąc, że jeśli byłby w jego sytuacji, postąpiłby podobnie. Ali nie reaguje na te słowa, ale w jego myślach jest tylko Kiraz.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 136 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 136 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 136 JUŻ TERAZ:

  • DZIEDZICTWO odc. 136:

poniedziałek, 16 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę