Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo serial turecki odcinek 135 VOD OGLĄDAJ ONLINE ZA DARMO – W domu Yamana zjawia się opieka społeczna! Ibrahim prosi o pomoc Aliego!

Dziedzictwo serial turecki odcinek 135 VOD OGLĄDAJ ONLINE ZA DARMO - W domu Yamana zjawia się opieka społeczna! Ibrahim prosi o pomoc Aliego!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo serial turecki odcinek 135 VOD OGLĄDAJ ONLINE ZA DARMO – W domu Yamana zjawia się opieka społeczna! Ibrahim prosi o pomoc Aliego!

Dziedzictwo odcinek 135 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 135 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 135 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 19 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

İbrahim, odczuwając presję ze strony matki, zwraca się o wsparcie do Kiraz i Alego. Wspólnie starają się uniknąć nacisku Hayriye, udając się do swojego domu. Hayriye śledzi ich kroki. W międzyczasie Zuhal ponownie atakuje Seher, zwłaszcza gdy pojawiła się opieka społeczna w rezydencji. Seher jest załamana i obawia się utraty opieki nad Yusufem. Yaman stara się być dla niej wsparciem i dodaje otuchy.

Nedim próbuje dowiedzieć się, kto doniósł o sytuacji, która skłoniła opiekę społeczną do interwencji. Cała ta sytuacja zbliża Seher i Yamana jeszcze bardziej, co wywołuje kolejny atak wściekłości u Zuhal. Wszyscy są spięci i oczekują na decyzję urzędniczek, która może wpłynąć na dalsze losy Yusufa i Seher.

Dialogi i sytuacje ukazują napięcie oraz skomplikowane relacje między postaciami, które są pod wpływem presji i obaw związanych z opieką nad Yusufem. Yaman próbuje być wsparciem dla Seher w trudnym momencie.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Opis odcinka 135 Dziedzictwo

Kiraz, wracając do domu, dostarcza zamówienie do komisariatu. Ibrahim prosi ją o wsparcie w delikatnej sprawie. Mężczyzna opowiada, że nie potrafi przekonać matki do swoich planów małżeńskich opartych na miłości, a nie na tradycyjnym swataniu. Kiraz, nie mając pewności, co poradzić, wyraża swoje trudności z zrozumieniem tej sytuacji. Ibrahim tłumaczy, że w miłości nie zawsze jest miejsce na rozumienie.

Seher opuszcza gabinet Yamana, trzymając puste filiżanki po kawie. Jest pełna entuzjazmu. Nagle zostaje zatrzymana przez Zuhal, która oskarża ją o manipulowanie komisarzem. Zuhal twierdzi, że Seher jest tylko cieniem Yamana i oskarża ją o udawanie troskliwej ciotki dla Yusufa. Zarzuca jej wykorzystywanie chłopca jako pretekstu do poprawienia swojej sytuacji życiowej, przechodząc z ubogiej dzielnicy do rezydencji. Wściekłość siostry Ikbal jest widoczna na jej twarzy. Seher jest zdezorientowana i niezrozumiała w obliczu tych oskarżeń.

Zuhal konfrontuje Seher, pyta, co się stało i dlaczego milczy. Wydaje się, że myli Seher z jej rywalką i twierdzi, że dziewczyna nic nie mówi, bo wie, że ma rację. Seher chce coś odpowiedzieć, ale zostaje przerwana przez pojawienie się Yamana.

Yaman wychodzi z gabinetu w odpowiedzi na hałas. Zuhal szybko zmienia temat udając, że rozmawiała z Seher na temat Yusufa. W tym momencie Cenger informuje, że pracownicy opieki społecznej są na miejscu i chcą rozmawiać z Seher.

Zuhal oddala się do swojego pokoju, starając się powstrzymać uśmiech. Yaman uspokaja przerażoną Seher i zachęca do podejścia do sytuacji spokojnie. Następnie razem schodzą na dół, gdzie czekają pracownice opieki społecznej. Jedna z nich, zwracając się do Seher, mówi, że przyjechały z adresem, pod którym rzekomo mieszka. Informują, że potwierdzono od sąsiadów, iż minęło sporo czasu od ostatniej wizyty Seher. Zostaje zaznaczone, że naruszono warunki umowy, a konieczne będą surowe konsekwencje.

Dialogi i sytuacje ilustrują napięcie, które narasta wokół Seher w związku z pracownikami opieki społecznej, oraz manipulacje Zuhal.

>> Serial turecki Dziedzictwo odcinek 134 VODDonos do opieki społecznej! Zawstydzona Kiraz unika Aliego! Czy Seher będzie mieć kłopoty?Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Pracownica opieki społecznej informuje, że o szczegółach porozmawiają później, a na początek jej koleżanka chce porozmawiać z Yusufem. Seher idzie do pokoju chłopca, który jest przerażony obecnością pań z opieki społecznej. Chłopiec ukrywa się pod kołdrą. Tymczasem Yaman nawiązuje rozmowę z Nedimem, wyrażając swoje niezadowolenie z braku informacji o sytuacji. Nedim tłumaczy, że opieka społeczna przyszła z nieoczekiwaną wizytą, i sugeruje, że ktoś złożył donos.

Yaman domaga się wyjaśnień i natychmiastowego znalezienia donosiciela. Jednocześnie zleca wysłanie prawników do rezydencji. Podczas rozmowy pracownicy opieki społecznej dowiadują się od Yusufa, że bardzo ciepło opowiada o swoim stryjku. Seher czuje się winna za zaistniałą sytuację, ale Yaman podtrzymuje ją, obiecując, że nikt nie zabierze im Yusufa.

Sytuacja komplikuje się, gdy opieka społeczna niespodziewanie odwiedza rezydencję, wywołując niepokój i działania mające na celu zabezpieczenie opieki nad Yusufem. Seher i Yaman starają się zapewnić chłopcu wsparcie i bezpieczeństwo.

Zuhal ponownie traci kontrolę nad sobą, co zmusza Ikbal do zamknięcia jej w pokoju. Akcja przenosi się do mieszkania komisarza, gdzie Ali, Sultan, Ibrahim i Kiraz siedzą w pokoju dziennym. Komisarz sugeruje Kiraz, że powinna skonsultować swoje oparzenie z lekarzem, jednak dziewczyna bagatelizuje sprawę i zwraca uwagę na smutnego Ibrahima.

Kiraz informuje ciocię Sultan, że mama Ibrahima znalazła kilka kandydatek na żonę dla niego i prosi o pomoc. Sultan, mająca doświadczenie w tych sprawach, oferuje swoją pomoc. Ibrahim wyjaśnia, że chce uwolnić się od presji matki i nie jest zainteresowany jej propozycjami. Rozlega się dzwonek do drzwi, Kiraz postanawia otworzyć.

Dialogi ukazują różne relacje między bohaterami i ich dylematy życiowe. Kiraz szuka wsparcia w uniknięciu presji matki, a Ibrahim stara się uniezależnić. Sultan jest gotowa pomóc, ale Ibrahim wyraźnie dąży do samodzielności w podejmowaniu decyzji dotyczących swojego życia osobistego.

Ibrahim zwraca się do komisarza, wyjaśniając swoje uczucia bezradności w obliczu sytuacji z matką. Wyznaje, że czuje się uwięziony i bezsilny, a jedynym schronieniem jest dla niego dom komisarza, gdzie matka nie może go znaleźć. W tym momencie Hayriye wchodzi do pokoju i zdecydowanie oznajmia, że nie podda się łatwo, wyrażając determinację w sprawie wyboru partnerki dla syna.

Ali zabiera Kiraz do kuchni, stara się złagodzić jej ból po oparzeniu, stosując maść. Całą sytuację obserwuje Begum, która właśnie pojawiła się w domu. Równocześnie pracownice opieki społecznej rozmawiają z Seher, pytając, dlaczego naruszyła warunki opieki, które jej zostały przyznane. Stawiają pytanie, czy podjęła ryzyko utraty opieki nad Yusufem dla dobra chłopca.

Dialogi i sytuacje obrazują trudne decyzje, z jakimi muszą zmierzyć się bohaterowie oraz konflikty w ich życiu osobistym. W tym kontekście postawa matki Ibrahima wyraża wyraźną kontrolę i przymus, co ma wpływ na życie syna.

Seher potwierdza swoją decyzję, wyjaśniając, że Yusuf bardzo silnie związany jest z nią i z Yamanem, jego stryjem. Dziecko czuje się nieszczęśliwe, gdy któryś z nich jest nieobecny, dlatego podjęła ryzyko utraty opieki nad nim.

Pracownica opieki społecznej zwraca uwagę na oczywisty związek Yusufa z Yamanem, ale stwierdza, że Yaman Kirimli nie wywarł dobrego wpływu na chłopca. Seher tłumaczy, że mimo to więź między Yamanem a Yusufem jest silna, a chłopiec bardzo polega na swoim stryjku. Dodaje, że Yaman zmienił się i jest gotów zrobić wszystko dla szczęścia Yusufa, dlatego uważa, że jej decyzja była słuszna.

Urzędniczka podkreśla, że to one podejmą ostateczną decyzję i sugeruje, że czasami lepiej kierować się logiką niż sercem. Pozostaje pytanie, jaka będzie decyzja pracownic opieki społecznej w sprawie dalszego losu Yusufa i czy pozwolą mu pozostać w rezydencji z Seher i Yamanem.

Kiedy powtórka odcinek 135 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 135 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 135 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 135:

piątek, 20 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę