Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo serial turecki odcinek 131 – Seher urażona gestem Yamana! Ali przyłapuje Melisę na kradzieży! Yaman poznaje dzieciństwo Seher!

Dziedzictwo serial turecki odcinek 131 - Seher urażona gestem Yamana! Ali przyłapuje Melisę na kradzieży! Yaman poznaje dzieciństwo Seher!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo serial turecki odcinek 131 – Seher urażona gestem Yamana! Ali przyłapuje Melisę na kradzieży! Yaman poznaje dzieciństwo Seher!

Dziedzictwo odcinek 131 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 131 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo serial turecki odcinek 130 VOD oglądaj online ZA DARMOIkbal i Zuhal opracowują plan jak nie dopuścić do przekazania udziałów Seher! Selim wyznaje Yamanowi prawdę!  – DZIEDZICTWO odc. 130 TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 131 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 13 październik 2023; dzień: piątek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Seher czuje się urażona gestem Yamana, uznając, że przyjęcie jego prezentu może wywołać zazdrość innych mieszkańców rezydencji. Yaman stara się jej wyjaśnić, że chce wyrazić jej wdzięczność w ten sposób. Nadire zachęca Seher, aby obejrzała przedmioty, które udało się uratować po zalaniu. Yaman proponuje podwiezienie Seher do domu Nadire, gdy będzie jechał na kontrolę do lekarza, jednocześnie odrzucając towarzystwo Zuhal. Gdy Nadire musi wyjść, Seher i Yaman zostają sami. Dzięki przedmiotom uratowanym z piwnicy, mężczyzna zdobywa informacje o dzieciństwie ukochanej.

Kiraz wyraża swoją niechęć do Melisy i wyprasza ją, odmawiając jej zostanie na noc. Ali jest tym zaskoczony.

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 131 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

DZIEDZICTWO Opis odc. 131:

Seher, wzburzona, wkracza do gabinetu Yamana i rzuca przed nim dokumenty, które dostarczyła prawniczka. Pyta głośnym głosem, co to za dokumenty i dlaczego jej to zrobił. Wyraża swoje niezadowolenie z faktu, że zgodziła się zamieszkać w tym domu, oczekując innego traktowania. Podkreśla, że Yaman nie zrozumiał, jak bardzo ją to skrzywdziło.

Yaman tłumaczy, że zrobił to dla bezpieczeństwa Seher i Yusufa w przypadku, gdyby mu się coś stało. Seher kontynuuje, wyjaśniając, że wszystko, co robi, czyni dla dobra Yusufa i nie chce zająć miejsca Yamana. Podnosi umowę przekazania udziałów i zastanawia się, jak to wytłumaczyć ludziom. Wyraża oburzenie, że zostanie nazwana łowczynią bogactwa dzięki tej umowie.

Yaman stanowczo odpowiada, że nikt nie ośmieli się tak o niej myśleć. Wyjaśnia, że do tej pory nie ufał kobietom, ale zaufał Seher. Podkreśla, że Seher jest inna od pozostałych kobiet, które znał, i jest dla niego wyjątkowa.

Yaman kontynuuje, wyjaśniając Seher, że jest dla niej inna, ponieważ nie zdradziła Yusufa pomimo trudności. Podkreśla, że mimo wszystkich przeciwności nigdy nie zaprzestała walki o Yusufa. Wyraża zaufanie do niej i prosi, aby również mu zaufała. Seher opuszcza gabinet, nie podpisując umowy, ale słowa Yamana zostają w jej myślach.

Nazajutrz Seher odbiera telefon od Nadire, która informuje ją o zalewie piwnicy. Nadire próbowała uratować cenne rzeczy, ale niestety wiele z nich zostało zniszczonych. Seher uspokaja ją, mówiąc, że ważne, że ona jest bezpieczna. Nadire troszczy się o pamiątki Seher, które były przechowywane w piwnicy i starała się uratować jak najwięcej z nich.

Seher zaskakuje Nadire pytaniem dlaczego jej nie powiedziała o zalewie w piwnicy i ostrzega, że nie powinna była podejmować tego samodzielnie. Nadire tłumaczy, że otrzymała pomoc od Firata. Zachęca Seher, aby przyszła i sprawdziła swoje rzeczy, sugerując, że może chcieć coś zabrać ze sobą. Seher zgadza się na to.

Następnie Seher towarzyszy Yamanowi podczas jego wizyty u lekarza, a potem razem udają się do domu Nadire. W tym czasie siostry, Kiraz i Ikbal, szukają umowy przeniesienia udziałów w gabinecie Yamana, chcąc dowiedzieć się, czy Seher ją podpisała oraz ile akcji postanowił jej podarować.

W innej sytuacji Ali przyłapuje Melisę na kradzieży zapalniczki w restauracji. Przeglądając stare rzeczy Seher, Yaman poznaje ją jeszcze lepiej i zbliża się do niej bardziej. Ikbal, podejrzewając, że Yaman ukrywa się z kimś, korzysta z rozmowy przez wideokonferencję z Seher, wykorzystując Yusufa, aby to sprawdzić.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 131 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 131 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 131 JUŻ TERAZ:

  • DZIEDZICTWO odc. 131:

poniedziałek, 16 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę