Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo serial turecki odcinek 130 VOD oglądaj online ZA DARMO – Ikbal i Zuhal opracowują plan jak nie dopuścić do przekazania udziałów Seher! Selim wyznaje Yamanowi prawdę!

Dziedzictwo serial turecki odcinek 130 VOD oglądaj online ZA DARMO - Ikbal i Zuhal opracowują plan jak nie dopuścić do przekazania udziałów Seher! Selim wyznaje Yamanowi prawdę!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo serial turecki odcinek 130 VOD oglądaj online ZA DARMO – Ikbal i Zuhal opracowują plan jak nie dopuścić do przekazania udziałów Seher! Selim wyznaje Yamanowi prawdę!

Dziedzictwo odcinek 130 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 130 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Serial turecki Dziedzictwo odcinek 129 VOD oglądaj online ZA DARMOSeher czule opiekuje się Yamanem! Kirimli chce przekazać udziały w firmie Seher!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 130 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 12 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

W odcinku 130 serialu „Dziedzictwo”, Ali jest niezadowolony, gdy Melisa pojawia się w jego domu, ale dziewczyna upiera się przy kończeniu artykułu i nie daje się odprawić. Sultan opowiada Melisie szczegóły z życia Alego. Selim, zmęczony wyrzutami sumienia, prosi Yamana o spotkanie i wyznaje mu, że to on pomógł Camgözowi. Melisa zwierza się Kiraz ze swojego zauroczenia Alem, co wywołuje zazdrość u Kiraz.

Ikbal zdaje sobie sprawę, że sytuacja między Yamanem a Seher wymknęła się spod kontroli, więc postanawia ich ze sobą skłócić. Najpierw nasyła na Seher Zuhal, która oskarża ją o to, że nie zależy jej na Yusufie, lecz na majątku Yamana. Następnie Ikbal podejmuje kroki, aby Seher zobaczyła dokumenty dotyczące przekazania udziałów, jeszcze przed tym, jak Yaman je podpisze. Seher reaguje z szokiem na widok tych dokumentów. Sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana, a zazdrość i intrygi zaczynają wpływać na relacje między bohaterami.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Opis odcinka 130 Dziedzictwo

Melisa niespodziewanie odwiedza dom komisarza Aliego wcześnie rano, co drażni go, ale zgadza się udzielić jej wywiadu. Yaman, Yusuf i Seher jedzą śniadanie razem, a dorośli zbliżają się do siebie podczas posiłku. Kirimli otrzymuje telefon od Selima z propozycją spotkania w Beykoz za dwie godziny, jednak właściciel restauracji zaznacza, że Seher nie powinna o tym wiedzieć. Ibrahim i Kirpi próbują przekupić Karę, aby przymknęła oko na zakazy komisarza, ale koleżanka jest nieugięta.

Ikbal nerwowo spaceruje po swoim pokoju, kiedy wchodzi jej siostra Zuhal. Żona Ziyi pytająca, czy Yaman naprawdę planuje przekazać udziały firmy tej wieśniaczce. Zuhal potwierdza, że tak, a prawniczka ma przyjść dzisiaj po podpis Yaman’a. Żona Ziyi jest zbulwersowana, oburzona postawą dziewczyny i postanawia nie pozwolić na przekazanie udziałów. Zuhal podkreśla, że była ostrzegana o uczuciach Yaman’a do tej kobiety, lecz nie wzięła tych ostrzeżeń na serio. Teraz obiecuje, że nie dopuści do tego wydarzenia.

Ikbal jest zaniepokojona i zdezorientowana sytuacją. Pyta, jakie działania spowodowały, że Yaman podjął tak radykalne kroki i chce oddać swój majątek obcej osobie. Zuhal tłumaczy, że Yaman chce zrobić niespodziankę tej dziewczynie i właśnie to najbardziej jej przeszkadza.

Ikbal sugeruje, że znalazła rozwiązanie tego problemu, aby ta dziewczyna nie otrzymała nic z majątku Kirimlich. Zuhal jednak przestrzega, że prawniczka ma przyjść dzisiaj, co dla Ikbal oznacza koniec.

Następnie Ikbal zaplanowuje uderzenie w dumę Seher, sugerując, że mogą zakończyć związek Seher i Yamana. Proponuje wykorzystać ich atuty i pokazać dokumenty Seher przed podpisaniem ich przez Yamana. Zuhal ma dokonać początkowego małego kroku, aby upokorzyć Seher, co wprowadzi chaos do domu. Zuhal zdecydowanie zgadza się i wydaje się gotowa na każdy krok, aby zrealizować ten plan.

Seher jest zaniepokojona nagłym opuszczeniem rezydencji przez Yamana, zwłaszcza że jeszcze nie wyzdrowiał. Chce do niego zadzwonić, ale niespodziewanie do jej pokoju wchodzi Zuhal, siostra Ikbal.

Zuhal informuje Seher, że potrzebuje jej pomocy, jeśli jest wolna. Seher zgadza się pomóc i pyta o szczegóły. Zuhal mówi, że chce odświeżyć swoją garderobę i chciałaby oddać część ubrań potrzebującym, z którymi Seher miała wcześniej kontakt. Przypomina Seher, że teraz prowadzi inne życie i może unikać ludzi z przeszłości, ale Seher nadal może pomóc.

Zuhal opisuje przemianę Seher od opuszczenia slumsów do życia w dużej willi z służbą i wielkim bogactwem. Wyraża trudność w określeniu, czy to szczęście, czy osiągnięcie, i zastanawia się, czy Seher chce utrzymać to bogactwo za wszelką cenę. Zuhal sugeruje, że Seher teraz jest wybredna i nie chce stracić tego, co zdobyła, podkreślając, że może być jej celem.

Seher wyraża, że jest tylko gościem w obecnej sytuacji i nie posiada materialnych dóbr. Podkreśla, że jej szczęście wywodzi się z życia w slumsach, gdzie mieszkała z bliskimi. Przekonuje, że jedynym jej prawdziwym skarbem jest Yusuf. Postanawia pójść do niego. Urażona Seher opuszcza miejsce. Zuhal, obserwując to, uśmiecha się z zadowoleniem, osiągając zamierzony cel.

W międzyczasie Selim spotyka Yamana na swojej drodze. Selim wyznaje, że to on jest odpowiedzialny za uwięzienie Yamana. Kirimli, dowiadując się o tym, jest wściekły i zaciska pięści. Selim tłumaczy, że chce mu wyjaśnić sytuację przed podjęciem jakichkolwiek działań. Selim przyznaje, że poinformował braci Camgoz o nadchodzących kontrolach policji w magazynach Yamana, wierząc, że ten jest winny. Jednak nigdy nie uważał go za niewinnego i chciał uniknąć, aby został zraniony. Wyraża gotowość do przyjęcia kary za swoje czyny, nawet jeśli będzie to śmierć.

Yaman milczy przez chwilę, po czym zbliża się do rywala i stwierdza: „Największą karę już sam sobie nałożyłeś”. Następnie odwraca się, wsiada do samochodu i odjeżdża. Tymczasem Melisa wyznaje Kiraz, że zakochała się w komisarzu. Uważa, że nie tylko ona żywi takie uczucia. Zauważyła to po spojrzeniach, jakie komisarz jej rzuca. Zastanawia się, jakie kobiety są komisarzowi bliskie.

Ikbal proponuje Seher, aby napiły się razem kawy. Wkrótce do rezydencji przybywa prawniczka. Ikbal zaprasza ją na wspólną rozmowę. Celowo upuszcza dokumenty, które prawniczka przyniosła. Seher podnosi je i widząc, o czym dotyczą, reaguje zaskoczeniem i oburzeniem. Kiraz sprzeciwia się, aby Melisa została na noc w domu komisarza i głośno to wyraża.

Kiedy powtórka odcinek 130 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 130 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 130 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 130:

piątek, 13 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę