Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo serial turecki odcinek 126 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman zaatakowany w więzieniu! Świadek za namową Seher zmienia zeznania!

Dziedzictwo serial turecki odcinek 126 VOD oglądaj online ZA DARMO - Yaman zaatakowany w więzieniu! Świadek za namową Seher zmienia zeznania!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo serial turecki odcinek 126 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman zaatakowany w więzieniu! Świadek za namową Seher zmienia zeznania!

Dziedzictwo odcinek 126 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 126 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo serial turecki odcinek 125 VOD oglądaj online ZA DARMOYaman w więzieniu! Kiraz decyduje się odejść z pracy!  – DZIEDZICTWO odc. 125 TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 126 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 6 październik 2023; dzień: piątek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki

W odcinku 126 serialu „Dziedzictwo”, Nedim próbuje przekonać Sedata do zeznania, jednak bezskutecznie. Seher zwraca się do Nedima z prośbą o odwiezienie jej do mężczyzny, co porusza jego serce. W wyniku wzruszających słów Seher, żona Sedata ujawnia prawdę – bracia Camgozowie porwali ich syna i grożą zabiciem, jeśli Sedat zezna prawdę. Ludziom Nedima udaje się ostatecznie uratować chłopca. Zuhal czuje się winna, że nie zrobiła nic dla Yamana, podczas gdy Seher tak bardzo zależy na jego i Yusufie. W międzyczasie Yaman zostaje zaatakowany przez współwięźniów. Ekipa Alego stara się poprawić nastrój Kiraz i odwiedza restaurację na obiad, gdzie wszyscy zachwycają się potrawami. Niespodziewanie pojawia się Melisa, co wzbudza zaskoczenie obecnych.

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 126 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

DZIEDZICTWO Opis odc. 126

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Nedim, starając się odkryć tożsamość osoby, która przekupiła ochroniarza magazynu, używa różnych metod, jednak ten trzyma się swojego milczenia, nawet gdy jego żona grozi mu bronią. Następnego dnia Seher zasypia w gabinecie Yamana, głęboko zamyślając się nad sytuacją mężczyzny. Nagle dzwoni telefon, w nadziei, że to informacje dotyczące Yaman’a, odbiera. Okazuje się jednak, że to Selim, informujący ją o wydarzeniach związanymi z Yamanem. Seher odrzuca pesymistyczne spojrzenie Selima na sprawę i przekonuje go, że nie zna prawdziwego Yaman’a. Po rozmowie zamyka połączenie, chcąc uniknąć dalszej dyskusji z nim. W tym czasie w salonie słyszy rozmowę Nedima i Ikbal.

Asystent Yamana donosi o próbach przekupienia i zastraszenia Sedata, jednak mężczyzna wydaje się być nieugięty. Seher wychodzi z domu wstrząśnięta, a Nedim opowiada jej, że przygotowują się na najgorsze. Pomimo tego Seher prosi, aby mogła spotkać się z Sedatem. Nedim nie jest przekonany, ale zgadza się na tę próbę.

Seher udaje się do domu Sedata, gdzie dzięki wytrwałości i oddaniu persuasji udaje się namówić jego żonę do wyznania prawdy. Okazuje się, że syn Sedata, Halit, został porwany. Nedim pyta, czy za tym stoi rodzina Camgoz, lecz ochroniarz wyjaśnia, że syn studiuje w Ankarze, a porywacze grozili, że zaszkodzą mu, jeśli wyjawią cokolwiek.

Kiraz po niedawnej kryzysowej passie odzyskuje dawną wprawę w gotowaniu, jednak wcześniejsze wpadki spowodowały, że w restauracji brakuje klientów. Na ratunek przychodzi komisarz, który zaprasza kolegów z pracy na smakowanie potraw. Pracownicy policyjni z apetytem konsumują przygotowane dania.

Niespodziewanie w lokalu pojawia się Melisa, dziewczyna z portalu randkowego, która korespondowała z Ibrahimem. Rozpoznaje Aliego i z radością wiesza się mu na szyi, co wprowadza mężczyznę w całkowite zakłopotanie.

Begum obdarowuje Sultana złotą bransoletką, próbując w ten sposób łagodzić jego postawę. Nedim angażuje lokalnych ludzi Yamana w Ankarze, aby odnaleźć i uwolnić syna Sedata. Seher pozostaje z Sedatem i jego żoną, którzy są pogrążeni w rozpaczy.

Sedat dzieli się historią swojego syna Halita, który jako dziecko zmagał się z białaczką. Mimo licznych cierpień udało mu się przezwyciężyć chorobę i zacząć studia medyczne. Podkreśla, że Yaman odegrał kluczową rolę w poprawieniu jakości życia ich rodziny oraz wsparciu Halita. Halitowi pomagał finansowo i opiekował się nimi. Teraz, gdy są w kłopotach, boi się spojrzenia Yamana w oczy.

Nedim wraca do domu z dobrą nowiną, że ich ludzie odnaleźli Halita.

Akcja przenosi się do więzienia, gdzie Yaman decyduje się na pojedynek pięści z liderem celi w łazience. Nagle inny więzień, którego wcześniej chronił, zdradziecko atakuje go nożem w plecy!

Kiedy powtórka odcinek 126 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 126 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 126 JUŻ TERAZ:

  • DZIEDZICTWO odc. 126:

poniedziałek, 9 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę