Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo serial turecki odcinek 125 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman w więzieniu! Kiraz decyduje się odejść z pracy!

Dziedzictwo serial turecki odcinek 125 VOD oglądaj online ZA DARMO - Yaman w więzieniu! Kiraz decyduje się odejść z pracy!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo serial turecki odcinek 125 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman w więzieniu! Kiraz decyduje się odejść z pracy!

Dziedzictwo odcinek 125 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 125 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Serial turecki Dziedzictwo odcinek 124 VOD oglądaj online ZA DARMOYaman aresztowany! Seher załamana!  – Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 125 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 5 października 2023; dzień: czwartek; godzina: 16:05; Czas trwania: 44 minut; Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

W 125. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Yaman nie życzy sobie odwiedzin w areszcie, ale mimo to Seher przychodzi, przynosząc świeżo zaparzoną kawę i ciasteczka. Gest ten porusza Yamana i budzi w nim uznanie dla dobroci dziewczyny. Tymczasem świadek, który miał zeznawać na korzyść Yamana, fałszywie go oskarża. Sąd postanawia zatrzymać Yamana w areszcie do czasu rozprawy, stawiając mu zarzut przemytu ludzi. Ali i Firat wiedzą, że świadek skłamał. Ikbal zaczyna martwić się, że straci swój majątek. Zakochana w Yamanie Zuhal reaguje agresywnie na słowa siostry. W międzyczasie Ibrahim wspiera Kiraz w prowadzeniu restauracji, jednak mimo starań potrawy wciąż wychodzą jej fatalnie. Goście zaczynają opuszczać lokal, co powoduje załamanie Kiraz i jej decyzję o odejściu. Sytuacja jest coraz bardziej skomplikowana dla Yamana i jego bliskich, a presja związana z aresztem wpływa na wszystkich wokół.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Opis odcinka 125 Dziedzictwo

Ali postanawia wysłać Ibrahima do restauracji jako degustatora, aby ocenić potrawy przygotowywane przez Kiraz, które ostatnio stają się coraz gorsze.

Sultan, mimo że nie jest chętna do spotkania się z Begum, zgadza się na spotkanie z nią na jej desperackie błagania. Jednak prawniczka nie zdaje sobie sprawy, że nestorka ma własne ukryte motywacje.

Seher decyduje się odwiedzić Yamana, mimo że mężczyzna wyraźnie zaznaczył, że nie chce widzieć nikogo z rezydencji. Przychodzi do niego z kawą i ciasteczkami, próbując podnieść mu na duchu. Kirimli zastanawia się, dlaczego ciocia Yusufa to robi.

„Robię to, bo nie chciałam bezczynnie siedzieć” – odpowiada ciocia Yusufa. „Wszyscy wokół ciebie pracują nad rozwiązaniem twojego problemu. Chciałam po prostu odwrócić twoją uwagę od kłopotów, jeśli to w ogóle możliwe. Chciałam, żebyś przypomniał sobie, jak było wcześniej. Wierzę, że te trudne dni miną i będzie jak dawniej. A co zamierzasz zrobić po wyjściu stąd?”

Yaman odpowiada: „Będę kontynuować swoje życie”. Na to Seher zadaje pytanie, które brzmi: „Nie to miałam na myśli. Co zamierzasz zrobić z tymi, którzy cię oskarżyli? Czy planujesz się zemścić?”

Yaman kategorycznie zaprzecza zarzutom. Firat przerywa rozmowę, wskazując, że czas opuścić pomieszczenie, gdyż więźniarka jest gotowa na przewiezienie Yamana na salę sądową. Yaman, chcąc okazać wdzięczność, obiecuje spłacić dług za kawę po zakończeniu procesu. Sytuacja z kobietą, która mylnie myśli, że ma do czynienia z prawdziwym Ali, zaczyna się komplikować. Kobieta jest w drodze do komisariatu, nieświadoma oszustwa Ibrahima. Mężczyzna przeprasza Kiraz i spieszy się opuścić restaurację.

W sądzie rozpoczyna się rozprawa. Sędzia przedstawia oskarżenie, bazując na przeprowadzonym śledztwie i operacji policyjnej. Zdaniem śledczych, Yaman Kirimli prowadził handel ludźmi. W trakcie obławy w magazynie oskarżonego odnaleziono uchodźców. Sędzia czyta zeznania tych osób, które potwierdziły, że płacili Kirimliemu za pomoc w wyjeździe za granicę. Następnie skierowane zostaje pytanie do oskarżonego, czy ma coś do powiedzenia na swoją obronę.

Yaman, wychodząc na przeciw zarzutom, stanowczo deklaruje swoją niewinność i przekonuje, że cała sprawa jest częścią intrygi wymierzonej w niego. Wówczas na salę sądową wkracza Nedim w towarzystwie Sedata, strażnika z magazynu. Yaman, mając nadzieję na szybkie wyjaśnienie sytuacji i odzyskanie wolności, zderza się z niekorzystnymi zeznaniami swojego pracownika, które obciążają go i potwierdzają zarzuty postawione przez prokuraturę. Sedat twierdzi, że nie jest to pierwsze przestępstwo tego typu popełnione przez Kirimliego. Sąd postanawia tymczasowo umieścić Yamana w więzieniu do czasu zakończenia procesu.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Strażnik więzienny zakłada kajdanki na ręce Yamanowi, co wstrząsa Seher, obecną na sali. Mimo tego Yaman utrzymuje kontakt wzrokowy z dziewczyną, nie wypowiadając jednak żadnego słowa. Kamera skupia się na Firacie i Alim. Pierwszy z nich zwraca uwagę komisarzowi na zachowanie Sedata, twierdząc, że oskarżony kłamie. Ali także zgadza się z tym spostrzeżeniem, wierząc już w niewinność Kirimliego. Na korytarzu Yaman prosi Seher, aby zajęła się Yusufem.

Po opuszczeniu restauracji przez klientów z powodu nieudanego jedzenia, Kiraz decyduje się zrezygnować z pracy, chcąc uniknąć szkód dla Selima. Jednak Selim prosi ją o chwilę zastanowienia. Gdy Seher wraca do posiadłości, zostaje zaczepiona przez Zuhal, która nie rozumie jej decyzji o pójściu do sądu, mimo że Yaman wyraźnie stwierdził, że nie chce nikogo widzieć. Seher nie potrafi jednak wyjaśnić powodów swojej decyzji.

Zuhal ostro przypomina Seher o jej miejscu w domu, podkreślając, że nie ma ona żadnych powiązań z Yamanem poza rolą ciotki Yusufa. Wyraźnie zaznacza, że to rodzina ma podejmować decyzje związane z Yamaniem, a nie Seher. Kiraz, mimo ciężkich słów, postanawia dać sobie jeszcze jedną szansę i próbować dalej.

Następnie akcja przenosi się do wieczora, gdzie Ikbal rozmawia z zaniepokojoną siostrą. Rozmowa dotyczy Sedata i jego zeznań, które mogą skomplikować sytuację Yamana. Zuhal jednak wyraża pewność, że Yaman wyjdzie stamtąd jako niewinny, oburzając się na oszusta, który składa fałszywe zeznania, co może zagrażać majątkowi rodziny.

Zuhal, przejęta gniewem i zaangażowaniem w sprawę Yaman’a, w wybuchu emocji zaczyna oddalać od siebie wszystkie materialne dobra, które uznaje za nieistotne w obliczu dramatu, jaki spotkał Yamana. W tym szaleńczym momencie nie zależy jej na luksusach, ale jedynie na uwolnieniu Yamana. Ikbal stara się uspokoić siostrę, nie rozumiejąc całkowicie źródła jej gniewu. Jednak Zuhal jest zdeterminowana i wstrząśnięta, pragnąc tylko uwolnienia Yamana spod fałszywych oskarżeń. W międzyczasie Yusuf zaniepokojony nieobecnością stryjka pytą Seher o niego.

Kiedy powtórka odcinek 125 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 125 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 125 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 125:

piątek, 6 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę