Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinki 96, 97, 98, 99, 100 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

Dziedzictwo odcinki 96, 97, 98, 99, 100 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinki 96, 97, 98, 99, 100 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

Dziedzictwo odcinek 96, 97, 98, 99, 100 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO VOD z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 96, 97, 98, 99, 100 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odcinki 91, 92, 93, 94, 95 online ZA DARMOOglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 96, 97, 98, 99, 100 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 25 sierpnia 2023
 3. dzień: piątek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 96, 97, 98, 99, 100 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

Dziedzictwo streszczenie odcinka 96

W 96. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Kiraz intensywnie poszukuje pracy i otrzymuje pozytywną odpowiedź wraz z propozycją spotkania. Nie zdaje sobie sprawy, że jest to pułapka ustawiona przez Alego, który pragnie ją ostrzec przed nieuczciwymi pracodawcami. Kiraz podaje swoje dane i umawia się na spotkanie w parku. Jednak pojawia się tam Ali, co ją zaskakuje.

Ostatecznie Kiraz znajduje pracę w zakładzie odzieżowym, co cieszy ją bardzo. W międzyczasie Yaman nadal zachowuje wrogość wobec Ozana i nie jest w stanie uwierzyć w jego dobre intencje. Yusuf jest bardzo zadowolony z lekcji muzyki, które dostaje od Ozana.

Jednocześnie do Ozana dzwoni jego psychiatra, nalegając na kontynuację leczenia. To sugeruje, że Ozan ma pewne problemy emocjonalne lub psychiczne, które wymagają dalszej opieki.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]>>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 97 DZIEDZICTWO TURKWEB

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV:  28 sierpnia 2023
 3. dzień: poniedziałek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 97. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Ozan w dalszym ciągu przejawia coraz większe zainteresowanie Seher, umieszczając w jej pokoju ukrytą kamerę, przez którą ją obserwuje. Jego zachowanie zaczyna przybierać cechy obsesji. Podczas swojego pobytu w rezydencji Ozan przypadkowo uszkadza roślinę, co prowadzi do konfliktu z Ziyą.

Yaman postanawia porozmawiać z Ozanem, przekonany, że ten ukrywa pewne tajemnice. Rozpoczyna dochodzenie w tej sprawie przy wsparciu Nedima. Okazuje się, że Ozan kłamał o swoim pobycie za granicą. Ostatecznie nauczyciel wyjawia, że trzy lata wcześniej stracił ukochaną osobę w wypadku i musiał przejść terapię po tym traumatycznym wydarzeniu.

Seher jest oburzona postawą Yamana wobec Ozana i szczerze przeprasza go za to. Jednocześnie Zuhal znajduje w telefonie Ozana korespondencję z psychiatrą, z której wynika, że mężczyzna widzi w Seher odbicie swojej zmarłej ukochanej.

Wątek Kiraz również rozwija się w tym odcinku. Dziewczyna jest podekscytowana możliwością pracy i próbuje przekonać właściciela szwalni do zatrudnienia jej. Ali, mimo pewnych zastrzeżeń, stara się jej pomóc w osiągnięciu tego celu.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Zakazany Owoc odcinki 284, 285, 286, 287, 288 online ZA DARMOOglądaj na TVP VOD [Yasak Elma]ZAKAZANY OWOC streszczenia odc. 284, 285, 286, 287, 288 >>

Opis odcinka 98 Dziedzictwo

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 29 sierpnia 2023
 3. dzień: wtorek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 98. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Yaman nadal ma podejrzenia co do intencji Ozana i postanawia śledzić Seher, gdy ta wychodzi z nauczycielem. Przy herbatce Ozan opowiada Seher o swojej zmarłej narzeczonej, co wywołuje w niej współczucie i wzmacnia jej sympatię do mężczyzny.

Lekarz Ozana stara się skłonić go do kontynuowania terapii i przyjmowania leków, jednak mężczyzna jest niechętny takiemu rozwiązaniu. Yaman odwiedza Ozana i wymusza na nim rezygnację z pracy. Ozan informuje Seher o tym, że to właśnie Yaman zmusił go do podjęcia tej decyzji, co wywołuje w dziewczynie gniew. Mimo to, Seher namawia Ozana, by nie poddawał się i kontynuował lekcje z Yusufem.

Kiraz cieszy się z zatrudnienia w zakładzie odzieżowym, ale zostaje zaskoczona, gdy Ali zabiera ją do restauracji, gdzie spotykają się wszyscy bliscy, by świętować jej mały sukces. Pierwszego dnia w pracy Kiraz poznaje koleżankę, Gülten, i szybko dostrzega, że dziewczyna ma pewne problemy.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Streszczenie odcinka 99 DZIEDZICTWO

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 30 sierpnia 2023
 3. dzień: środa
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Dziedzictwo Serial turecki

W 99. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher jest zła na Yamana za jego działania za jej plecami oraz za nieufność i podejrzliwość. Tymczasem Ozan obdarowuje Yusufa zabawkowym statkiem i zachęca go do zabawy. Jednak wcześniej Ozan umieszcza kabel elektryczny w fontannie ogrodowej. W ostatniej chwili udaje mu się powstrzymać chłopca przed zbliżeniem się do niebezpiecznej fontanny. Domownicy są wstrząśnięci tą sytuacją, a Ozan zostaje uznany za bohatera. Wszyscy podziękowali mu, z wyjątkiem Yamana i Ziyi, którzy wciąż trzymają dystans.

Z wdzięczności za uratowanie Yusufa, İkbal zaprasza Ozana na rodzinny obiad. Ozan informuje Seher, że na jej zachętę zdecydował się na remont domu, który kiedyś kupił z narzeczoną, i prosi ją o radę w tej sprawie.

Kiraz odkrywa, że jej koleżanka z pracy, Gülten, jest ofiarą przemocy domowej. Próbuje przekonać ją do podjęcia działań w tej sprawie. Widząc, jak brutalnie mąż Gülten zaatakował ją, żądając pieniędzy, Kiraz staje w jej obronie. W swoim domu Kiraz pytaje Alego o metody walki z przemocą domową. Kiedy Gülten nie pojawia się w pracy, Kiraz idzie do jej mieszkania i staje się świadkiem kolejnej awantury. Przerażona i zdesperowana, dzwoni na policję. W tym samym czasie Ali przychodzi do zakładu szwalniczego.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

DZIEDZICTWO Opis odc. 100

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 31 sierpnia 2023
 3. dzień: czwartek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 100. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Kiraz wezwala policję, aby uratować Gülten przed jej brutalnym mężem, Mahmutem. Kiedy funkcjonariusze próbują rozmawiać z Mahmutem, on gwałtownie chwyta Kiraz i grożąc jej nożem, bierze ją jako zakładniczkę. W tym czasie na miejsce zdarzenia przybywa także Ali. Chociaż martwi się o Kiraz, nie może ukryć swojego zdziwienia, że dziewczyna znowu znalazła się w tarapatach. Gdy Ali wchodzi do domu, Kiraz udaje się ogłuszyć napastnika. Działania Kiraz wzbudzają uznanie członków ekipy Alego, jednak Ali nie potrafi ukryć swojego rozdrażnienia.

Tymczasem Seher ma umówione spotkanie z Ozanem. Jednakże widok jej dawnego domu wywołuje w niej niepokój. Gdy Ozan dociera na miejsce, dowiaduje się, że Seher musi nagle wrócić do rezydencji, aby pomóc Yusufowi. Nieświadoma tego, Seher ominęła poważne niebezpieczeństwo, które mogło jej zagrażać. Ozan wpada w szał, widząc, że jego plan nie powiódł się.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 96, 97, 98, 99, 100 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 96, 97, 98, 99, 100 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 96, 97, 98, 99, 100 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

 • DZIEDZICTWO odc. 96:

poniedziałek, 28 sierpnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • odc. 97 DZIEDZICTWO:

wtorek, 29 sierpnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • DZIEDZICTWO odcinek 98:

środa, 30 sierpnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • Dziedzictwo odcinek 99:

czwartek, 31 sierpnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • Odcinek 100 Dziedzictwo:

piątek, 1 września- 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę