Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinki 86, 87, 88, 89, 90 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

Dziedzictwo odcinki 86, 87, 88, 89, 90 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinki 86, 87, 88, 89, 90 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

Dziedzictwo odcinek 86, 87, 88, 89, 90 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO VOD z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 86, 87, 88, 89, 90 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odcinki 81, 82, 83, 84, 85 online ZA DARMOOglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 86, 87, 88, 89, 90 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 10 sierpnia 2023
 3. dzień: czwartek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 86, 87, 88, 89, 90 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

Dziedzictwo streszczenie odcinka 86

W 86. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Sultan jest zła na Alego za to, że zbyt mocno naraża się dla Kiraz, wciąż próbując ją chronić. Jednak komisarz nie przestaje działać i robi wszystko, aby schwytać Erdala, brata Kiraz, który jest zagrożeniem dla dziewczyny.

Tymczasem Begüm ma wyrzuty sumienia, że zdradziła Erdalowi informacje o miejscu pobytu Kiraz. Wie, że to spowodowało porwanie dziewczyny przez jej brata. Jednak sytuacja jest coraz bardziej niebezpieczna, gdyż mimo policyjnego pościgu, Erdalowi udaje się dostać do domu Alego i uprowadzić Kiraz.

Ikbal i Zuhal, matki Alego, są niezadowolone, gdy Yaman wręcza Seher klucze do rezydencji. Wściekła Zuhal postanawia znaleźć dowody na to, że to Yaman doprowadził do aresztowania Seher, aby skłócić ich ze sobą.

Yaman wciąż nie potrafi wyznać prawdy Seher o swojej roli w całej sprawie. Tymczasem ona i Yusuf, korzystając z rady Ziyi, przygotowują urodzinową niespodziankę dla Yamana. Atmosfera jest napięta, a bohaterowie muszą stawić czoła wielu wyzwaniom i tajemnicom. Czy Seher dowiedzie się prawdy o działaniach Yamana? Czy Kiraz zostanie odnaleziona i uratowana przed bratem? To wszystko pozostaje w napięciu i wciąż pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]>>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 87 DZIEDZICTWO TURKWEB

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV:  11 sierpnia 2023
 3. dzień: piątek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 87. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher przygotowuje z Yusufem tort kasztanowy dla Yamana, nieświadoma, że to właśnie ten przysmak jest dla niego źródłem bolesnych wspomnień. Mimo to, mężczyzna próbuje spełnić oczekiwania bratanka i włącza się w przygotowania.

Zuhal, matka Alego, postanawia wykorzystać korespondencję Nedima z Turgutem, której dowie się o jego wcześniejszych działaniach przeciwko Yamana i Seher. Chcąc skłócić ich ze sobą, przesyła Seher zrzut ekranu, sugerując, że Yaman działał przeciwko niej i Yusufowi.

Seher jest zszokowana i nie może uwierzyć, że Yaman mógłby tak zdradzić jej zaufanie. Mężczyzna próbuje się tłumaczyć i wyjaśnić, że nie jest winny, ale jego usprawiedliwienia zostają odrzucone przez przerażoną Seher.

Tymczasem Ali rusza na poszukiwanie porwanej Kiraz i jej brata, Erdala. Kiedy znajduje ich, Erdal próbuje wymusić na Kiraz zgodę na jej ślub z Doganem, grożąc jej śmiercią. Jednak dziewczyna stoi przy swoim i odmawia. Wtedy Erdal strzela do Alego, ale Kiraz staje się ludzkią tarczą, chroniąc go przed kulą. Sytuacja jest napięta, a los Kiraz i Alego wciąż pozostaje niepewny.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Zakazany Owoc odcinki 279, 280, 281, 282, 283 online ZA DARMOOglądaj na TVP VOD [Yasak Elma]ZAKAZANY OWOC streszczenia odc. 279, 280, 281, 282, 283 >>

Opis odcinka 88 Dziedzictwo

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 14 sierpnia 2023
 3. dzień: poniedziałek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 88. odcinku serialu „Dziedzictwo”, po postrzeleniu przez Erdala, Kiraz trafia do szpitala w ciężkim stanie. Ali zabiera ją tam natychmiastowo. Dziewczyna traci dużo krwi i konieczna jest pilna operacja. Komisarz mobilizuje wszystkie dostępne ekipy, aby odnaleźć Erdala i podjąć działania w sprawie porwania Kiraz.

Begum dowiaduje się o poważnym stanie Kiraz i odczuwa wyrzuty sumienia, że to z jej powodu dziewczyna znalazła się w takiej sytuacji. Podobnie Sultan, który również odczuwa odpowiedzialność za zaistniałe wydarzenia.

W szpitalu stan Kiraz gwałtownie się pogarsza, co wywołuje panikę i obawy u Alego. Mężczyzna jest przerażony na myśl, że może stracić ukochaną. Seher, choć również zrozpaczona, nie może pojąć, jak Yaman mógł postąpić w taki sposób, zdradzając jej zaufanie. Ignoruje go, co jest na rękę Zuhal i Ikbal, które chętnie wykorzystują tę sytuację.

Dodatkowo, do Turcji powraca śmiertelny wróg Yamana – Aksak, który prawdopodobnie będzie chciał się rozliczyć z przeszłości i zaistniałych okoliczności.

W tej sytuacji, wszyscy bohaterowie muszą stawić czoła trudnym wyzwaniom, by ocalić życie Kiraz i powstrzymać Erdala oraz Aksaka przed dokonaniem kolejnych krzywd.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Streszczenie odcinka 89 DZIEDZICTWO

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 16 sierpnia 2023
 3. dzień: środa
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Dziedzictwo Serial turecki

W 89. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Yaman próbuje wytłumaczyć Seher powody swojego postępowania i podjąć próbę naprawy ich związku. Jednak dziewczyna jest wciąż zraniona i niechętnie słucha jego wyjaśnień, oskarżając go o brak ludzkich uczuć.

W szpitalu trwają desperackie próby ratowania Kiraz, która znalazła się w śpiączce po postrzeleniu. Lekarze podejmują reanimację, a wszyscy wokół dziewczyny tracą nadzieję. Jednak w ostatniej chwili serce Kiraz ponownie zaczyna bić, co jest olbrzymim ulgą dla Alego i wszystkich, którzy kochają dziewczynę. Po pewnym czasie Kiraz wychodzi ze śpiączki.

Erdal, brat Kiraz, poszukuje siostry w różnych szpitalach. Tymczasem Fratowi udaje się aresztować Doana, który był powiązany z porwaniem Kiraz. Ali ma nadzieję, że mężczyzna może go doprowadzić do Erdala i rozwiązać tę sprawę raz na zawsze. Doan pod wpływem presji wyjawia plany swojego byłego szwagra.

Yaman otrzymuje informację, że pracownik opieki społecznej jedzie na kontrolę do mieszkania, które wynajął. W pośpiechu zabiera Seher i Yusufa do tego miejsca, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jednak inspektorce przychodzi pilny telefon, i musi odłożyć kontrolę, pozostawiając Seher i Yusufa samych.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

DZIEDZICTWO Opis odc. 90

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 17 sierpnia 2023
 3. dzień: czwartek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 90. odcinku serialu „Dziedzictwo”, mimo wzmożonej czujności policji, Erdal odnajduje Kiraz w szpitalu. Próbując interweniować, Begüm zostaje wzięta przez niego jako zakładniczka. Pomimo starań Alego, Erdalowi udaje się uciec z szpitala razem z Begüm.

Seher i Yusuf, w tajemnicy przed domownikami, muszą pozostać w wynajętym mieszkaniu z powodu podejrzeń o możliwą kontrolę opieki społecznej. Jednak Yaman nie jest w stanie dłużej ukrywać się i prosi o wejście do mieszkania. Seher nie wpuszcza go jednak do środka, co sprawia, że Yaman decyduje się nie wracać do rezydencji. Zamiast tego pilnuje Kiraz, Seher i Yusufa, nocując w samochodzie.

Ikbal i Zuhal są zdezorientowane zachowaniem Yamana i nie rozumieją, dlaczego nie wrócił do domu. W międzyczasie, poszukiwania Erdala i Begüm trwają, a sytuacja robi się coraz bardziej napięta.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 86, 87, 88, 89, 90 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 86, 87, 88, 89, 90 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 86, 87, 88, 89, 90 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

 • DZIEDZICTWO odc. 86:

piątek, 11 sierpnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • odc. 87 DZIEDZICTWO:

poniedziałek, 14 sierpnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • DZIEDZICTWO odcinek 88:

środa, 16 sierpnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • Dziedzictwo odcinek 89:

czwartek, 17 sierpnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • Odcinek 90 Dziedzictwo:

piątek, 18 sierpnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę