Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinki 76, 77, 78, 79, 80 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

Dziedzictwo odcinki 76, 77, 78, 79, 80 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinki 76, 77, 78, 79, 80 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

Dziedzictwo odcinek 76, 77, 78, 79, 80 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO VOD z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 76, 77, 78, 79, 80 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odcinek 71, 72, 73, 74, 75 online ZA DARMO Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 76, 77, 78, 79, 80 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 21 lipiec 2023
 3. dzień: piątek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 76, 77, 78, 79, 80 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

Dziedzictwo streszczenie odcinka 76

W 76. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher jest pełna radości, ponieważ została oficjalnie uznana za prawną opiekunkę Yusufa. Zgodnie z decyzją służb opieki społecznej, musi zabrać chłopca z rezydencji, gdzie przebywał dotychczas.

Jednak gdy Yaman dowiaduje się o tej sytuacji od Nedima, wpada w szał. Zamyka Seher w pokoju, aby uniemożliwić jej zabranie Yusufa. Następnie zwołuje prawników i poleca im podjąć wszelkie kroki, aby to on został uznany za opiekuna chłopca.

Firat, zaniepokojony milczeniem Seher, postanawia wraz z Alim udać się do rezydencji, aby sprawdzić, co się dzieje. Ikbal widząc okazję do pomocy Seher, wykorzystuje sytuację i podejmuje działania mające na celu uwolnienie dziewczyny.

W tym czasie Kiraz czuje się niechciana i niepotrzebna w domu Osmana. Z każdym dniem coraz bardziej zniechęca się do swojego nowego otoczenia. Tymczasem Begüm zbliża się coraz bardziej do odkrycia prawdziwej tożsamości Kiraz, co może wywołać kolejne napięcia i konflikty w ich relacjach.

Losy Seher, Yusufa, Yamana, Kiraz i Begüm nadal się komplikują, a kolejne wydarzenia będą miały kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju fabuły serialu.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]>>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 77 DZIEDZICTWO TURKWEB

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV:  24 lipca 2023
 3. dzień: poniedziałek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 77. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Ikbal udziela pomocy Frat i wspólnie uwolnienie Seher. Wraz z Alim ruszają na poszukiwanie Yusufa, który jest teraz pod opieką Seher. Ali sugeruje, że dla ich bezpieczeństwa Seher i chłopiec powinni spędzić pierwsze kilka dni w jego domu.

Yusuf, mimo że tęskni za Yamaniem, nie może ukryć radości na widok Kiraz. Ich spotkanie jest pełne radości i wzruszenia. Tymczasem Begüm odkrywa prawdziwą tożsamość Kiraz i widzi w tym okazję do wykorzystania sytuacji. Zdając sobie sprawę, że Kiraz jest poszukiwana przez policję, planuje skorzystać z tej wiedzy w swoim własnym interesie.

Yaman traci panowanie nad sobą, kiedy dowiaduje się, że Seher udało się odejść z Yusufem. Nakazuje Nedimowi zaangażowanie wszystkich swoich ludzi w poszukiwania chłopca. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta, a losy bohaterów wciąż są w zawieszeniu.

Następne wydarzenia będą miały kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju fabuły i losów Seher, Yusufa, Kiraz, Yamana i pozostałych bohaterów serialu „Dziedzictwo”.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 78 Dziedzictwo

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 25 lipca 2023
 3. dzień: wtorek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 78. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Kiraz i Seher nawiązują coraz silniejszą przyjacielską więź. Ich relacja rozwija się, a Kiraz czuje się akceptowana i wspierana przez Seher. Jednak Sultan, niezadowolona z obecności nieproszonych gości, nie kryje swojego niezadowolenia.

Ludzie Nedima rozpoczynają śledztwo, aby dowiedzieć się więcej o Seher. Przez obserwację Selima dowiadują się, że Seher zatrzymała się w domu Alego. Yaman nagle pojawia się w domu i żąda, aby Seher oddała Yusufa. Jednak Ali umiejętnie radzi sobie z sytuacją i zyskuje przewagę. Wiedząc, jak ważne jest dla Seher opiekowanie się chłopcem, broni jej prawa do niego.

Tymczasem komisarz otrzymuje informacje od zaprzyjaźnionego policjanta, że ktoś w Stambule interesował się sprawą Kiraz. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest to działanie jego byłej narzeczonej, Begüm. Powoli odkrywa ona prawdziwe pochodzenie Kiraz i wykorzystuje tę wiedzę dla własnych celów.

Napięcie wokół losów Kiraz, Seher, Yusufa, Yamana i pozostałych bohaterów nadal narasta, a kolejne wydarzenia będą miały decydujące znaczenie dla ich dalszych losów w serialu „Dziedzictwo”.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

DZIEDZICTWO Opis odc. 79

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 26 lipca 2023
 3. dzień: środa
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 79. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Selim próbuje pomóc Seher w rozpoczęciu nowego życia. Decyduje się zabrać ją na obejrzenie domów do wynajęcia, aby znaleźć dla niej odpowiednie miejsce. Niestety, İkbal dowiaduje się o tym i natychmiast donosi Yamana, który niespodziewanie pojawia się w jednym z domów. Yaman grozi Seher i wyraża swoją złość wobec niej.

W międzyczasie, Kiraz postanawia zabrać Yusufa do parku, a Ali towarzyszy im w tym wyjeździe. Wspólne spędzanie czasu poprawia atmosferę między nimi, a Kiraz odczuwa więź i przyjaźń względem Ali. Tymczasem Begüm bezskutecznie próbuje zrealizować swój plan przeciwko Kiraz, ale napotyka na przeszkody.

Yaman nadal jest wściekły na Seher i postanawia się zemścić na niej. Zuhal, wykorzystując sytuację, próbuje zbliżyć się do Yamana, starając się wykorzystać jego gniew w swoim własnym interesie. Nie kryje swojego zadowolenia, gdy Yaman nazywa Seher swoim wrogiem i przysięga, że surowo ją ukarze.

W tej atmosferze napięcia i wzajemnych konfliktów losy bohaterów „Dziedzictwa” będą nadal się krzyżować, a ich decyzje i działania będą miały konsekwencje dla dalszego rozwoju fabuły.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 80 DZIEDZICTWO

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 27 lipca 2023
 3. dzień: czwartek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Dziedzictwo Serial turecki

W 80. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher cierpi, obserwując, jak Yusuf tęskni za Yamanem i mieszkańcami rezydencji. Jest zrozpaczona, widząc, że chłopiec nie czuje się szczęśliwy w obecnym miejscu. Tymczasem İkbal i Zuhal są przekonane, że teraz wszystko pójdzie po ich myśli i mają nadzieję na swoje triumfy.

Ali przegląda ze wzruszeniem zdjęcia z dniem spędzonym z Kiraz i Yusufem, choć nie chce przed sobą przyznać się do swoich uczuć. Młody komisarz dowiaduje się od Selima o starciu Yamana z Seher i postanawia porozmawiać z nim na ten temat. Podczas wizyty w rezydencji spotyka Ziyę, a ku ogólnemu zaskoczeniu, Ziya bardzo ciepło przyjmuje go, wyrażając zrozumienie i sympatię.

Po starciu z Alim, Yaman dzwoni do Seher, wyrażając swoje pretensje. Zdezorientowana dziewczyna postanawia wyjaśnić całą sytuację z Yamaniem, jednak ich rozmowa nie przebiega zbyt pomyślnie, a napięcie między nimi rośnie. W międzyczasie Begüm udaje się wreszcie wywabić Kiraz z domu. Na miejscu spotkania, zamiast Begüm, pojawia się wezwana przez nią policja, co powoduje zamieszanie i niepewność co do dalszego rozwoju sytuacji.

Wraz z kolejnymi wydarzeniami, losy bohaterów „Dziedzictwa” stają się coraz bardziej skomplikowane, a ich decyzje i działania mają wpływ na rozwój relacji między postaciami. Konflikty, napięcia i tajemnice nadal kształtują fabułę serialu i zapowiadają kolejne emocjonujące wydarzenia.

FOTORELACJA: