Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinki 156, 157, 158, 159, 160 online ZA DARMO – Oglądaj serial turecki DZIEDZICTWO na TVP VOD

Dziedzictwo odcinki 156, 157, 158, 159, 160 online ZA DARMO – Oglądaj serial turecki DZIEDZICTWO na TVP VOD

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinki 156, 157, 158, 159, 160 online ZA DARMO – Oglądaj serial turecki DZIEDZICTWO na TVP VOD

Dziedzictwo odcinek 156, 157, 158, 159, 160 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO VOD na TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 156, 157, 158, 159, 160 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 156, 157, 158, 159, 160 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 20 listopada 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki, telenowela turecka

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 156, 157, 158, 159, 160 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

>>Zakazany Owoc odcinek 349, 350, 351, 352, 353 online ZA DARMOSerial turecki ZAKAZANY OWOC na TVP VODOglądaj na TVP VOD [Yasak Elma]ZAKAZANY OWOC streszczenia>>

Dziedzictwo streszczenie odcinka 156

Kiraz próbuje przekonać Alego, że Ibrahim faktycznie zakochał się w Czarnej. Czarna z kolei sugeruje Ibrahimowi, że powinien natychmiast poinformować swoją matkę o zerwaniu zaręczyn.

Seher nie potrafi ukryć swojej zazdrości wobec Eli. W stosunku do Yamana staje się zimna i robi aluzje dotyczące jego związku z Elą. Yaman, za radą Cengera, stara się poprawić nastrój Seher. Zabiera ją do Arifa i próbuje opowiadać zabawne anegdoty ze swojego życia, choć nie jest to zbyt udane. Jednak w końcu udaje mu się wywołać uśmiech na twarzy Seher. Wtedy dzwoni telefon od Eli.

Seher prosi Yamana, aby zawiózł ją do Nadire, gdzie Kiraz ma dostosować dekolt jej sukni ślubnej. Kiraz również zaprasza Czarną na to spotkanie, aby poznać jej zdanie na temat małżeństwa.

Seher nie potrafi skryć swojej zazdrości wobec Eli. Traktuje Yamana chłodno i za każdym razem, gdy tylko ma okazję, przypomina mu o swoim związku z Elą. Yaman, za sugestią Cengera, próbuje poprawić nastrój Seher. Zaprasza ją do restauracji Arif, gdzie stara się opowiedzieć zabawne historie ze swojego życia, choć nie jest to jego mocna strona. Udaje mu się jednak wywołać uśmiech na twarzy Seher. Niestety, wtedy dzwoni Ela.

Seher każe sobie ją odebrać, aby udać się do Nadire. Tam Kiraz ma pomóc poprawić dekolt w sukni ślubnej Seher. Kiraz zaprasza także Czarną, aby dowiedzieć się, jakie ma poglądy na małżeństwo. Jednocześnie stara się przekonać Alego, że Ibrahim naprawdę zakochał się w Czarnej. Ta z kolei radzi Ibrahimowi, aby jak najszybciej poinformował matkę o zerwaniu zaręczyn.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]>>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 157 DZIEDZICTWO TURKWEB

gdzie w TV: TVP1; premiera TV:  21 listopada 2023; dzień: wtorek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki, telenowela turecka

Seher jest obecna u Kiraz na ostatniej przymiarce swojej sukni ślubnej. W międzyczasie Selim przyjeżdża, by zwrócić Kiraz jej portfel. Widok Seher w białej sukni wprawia go w osłupienie. Nie jest w stanie pogodzić się z myślą, że ktoś inny poślubi kobietę, którą kocha. Gdy Seher nadchodzi, Yaman także pojawia się i jest zdumiony jej pięknem. Cierpliwie znosi napór pytań od ciotki Sultany, która jest coraz bardziej pod wrażeniem statusu i bogactwa Yamana.

Zuhal wraca z Londynu i przedstawia sfałszowane listy, które sugerują, że Seher i Kevser układały spisek w celu przejęcia majątku rodziny Kirimli. Zachowanie Seher wobec Eli ujawnia jej uczucia. Yaman jest zaszczycony jej reakcją, ale wyjaśnia Seher, że Ela jest dla niego jak podopieczna, i że nigdy nic więcej ich nie łączyło. Seher jest zakłopotana swoimi podejrzeniami. Czarna dzieli się swoimi uczuciami z Kiraz. Opowiada o trudnym dzieciństwie i swoim niechęci do małżeństwa, które wynikło z tych doświadczeń. Niespodziewanie Ali słyszy ich rozmowę i ma zamiar porozmawiać z İbrahimem, aby rozwiać jego złudzenia, ale Kiraz go powstrzymuje.

Selim, będąc zdesperowany, zgadza się wziąć udział w planie İkbal.

Seher jest u Kiraz na ostatniej przymiarce sukni ślubnej. Nagle Selim pojawia się, aby oddać Kiraz jej portfel. Widok Seher w białej sukni dosłownie zapiera mu dech. Nie może pogodzić się z myślą, że jego ukochana wyjdzie za kogoś innego. Zdesperowany, Selim zgadza się wziąć udział w planie İkbal. Po chwili na miejscu pojawia się także Yaman, który również jest zachwycony Seher. W oczekiwaniu na Seher, dzielnie znosi ciąg pytań od swojej ciotki Sultan, która jest coraz bardziej pod wrażeniem jego pozycji i majątku.

W międzyczasie Zuhal wraca z Londynu z podrobionymi listami Seher i Kevser, sugerującymi, że siostry planowały przejęcie fortuny rodziny Kırmalı. Yaman zaczyna domyślać się prawdziwych uczuć Seher. Cieszy go to i tłumaczy kobiecie, że Ela była dla niego jak podopieczna, i nigdy nic więcej ich nie łączyło. Czarna dzieli się z Kiraz swoimi trudnymi przeżyciami z dzieciństwa i swoją niechęcią do małżeństwa. Przypadkowo ich rozmowę podsłuchuje Ali, który chce porozmawiać z İbrahimem i pozbawić go złudzeń, ale Kiraz go powstrzymuje.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 158 Dziedzictwo

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 22 listopada 2023; dzień: środa; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki, telenowela turecka

İkbal i Zuhal kontynuują realizację swojego planu. Zuhal kradnie telefon Seher w celu przelania środków z jej konta na konto Selima, które wcześniej otrzymała od Yamana. W rezydencji pojawia się organizatorka ślubu, ekspresyjna kobieta, która nieustannie zachwyca się młodą parą i ich głębokim uczuciem. Tymczasem İkbal i Zuhal kontynuują realizację swojego planu. Zuhal kradnie telefon Seher, aby przelać pieniądze z jej konta na konto Selima, które wcześniej otrzymała od Yamana. Podczas gdy narzeczeni omawiają szczegóły ceremonii z organizatorką, Zuhal zmaga się z telefonem. Aby uniknąć zranienia İbrahima, Kiraz twierdzi, że nie może być z Czarną, ponieważ nie spełnia ona jej ideału mężczyzny. Zuhal w ostatniej chwili udaje się przeprowadzić transakcję.

W rezydencji pojawia się energiczna organizatorka ślubu, która nieustannie zachwyca się młodą parą. Tymczasem Ikbal i Zuhal kontynuują realizację kolejnych etapów swojego planu. Zuhal podszywa się do Seher i kradnie jej telefon, aby przelać Selimowi pieniądze, które wcześniej otrzymała od Yamana. Kiraz zdecydowanie oznajmia İbrahimowi, że nie może być z Czarną, ponieważ nie spełnia on oczekiwań jej ideału mężczyzny.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

>> Dziedzictwo odcinki 151, 152, 153, 154, 155 online ZA DARMOOglądaj serial turecki DZIEDZICTWO na TVP VOD – DZIEDZICTWO odc. 151, 152, 153, 154, 155 >>

Streszczenie odcinka 159 DZIEDZICTWO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 23 listopada 2023; dzień: czwartek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Dziedzictwo Serial turecki, telenowela turecka

Selim zaczyna mieć wątpliwości. İkbal jest zaniepokojona, że Selim może wycofać się z ich planu. Na zdziwienie Kiraz, İbrahim postanawia się zmienić. Ali jest zdenerwowany na Kiraz, która wtrąca się w sprawy, które jej nie dotyczą.

Begüm spotyka się z Ali, aby powiedzieć mu, że planuje wyjechać do Niemiec i zacząć tam nowe życie. Selim zaczyna mieć wątpliwości co do uczestnictwa w niemoralnym planie, co niepokoi İkbal, obawiając się, że Selim może się wycofać. Na ogromne zdziwienie Kiraz, İbrahim postanawia nie zniechęcić się, ale zmienić się dla Czarnej. Ali jest bardzo zdenerwowany na Kiraz, która znowu wtrąca się w nie swoje sprawy.

Emocje związane ze zbliżającym się ślubem stają się coraz intensywniejsze. Neslihan podarowuje Seher album ze zdjęciami Yamanem. Dziewczyna jest zachwycona parą. Selim jednak przezwycięża swoje wątpliwości i postanawia wziąć pieniądze z konta. İkbal nie może się już doczekać momentu, w którym Seher zostanie skompromitowana. W komisariacie wszyscy są zaskoczeni przemianą İbrahima.

Begüm spotyka się z Alim, aby poinformować go o swojej decyzji wyjazdu do Niemiec i rozpoczęcia życia od nowa. Selim zastanawia się, czy powinien brać udział w tak niemoralnym planie. Ikbal obawia się, że Selim się wycofa, ale mężczyzna ostatecznie decyduje się odebrać pieniądze od sióstr.

Ikbal nie może się już doczekać momentu, kiedy Seher zostanie skompromitowana. Ku zaskoczeniu Kiraz, İbrahim zamiast się zniechęcić, postanawia podjąć wysiłki, aby zmienić się dla Czarnej. Ali jest zły na Kiraz za to, że znów mieszuje się w nie swoje sprawy. W komisariacie wszyscy są zaskoczeni nagłą przemianą İbrahima. Neslihan obdarowuje Seher albumem ze zdjęciami jej i Yamana, co wzbudza zachwyt dziewczyny.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

DZIEDZICTWO Opis odc. 160

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 24 listopada 2023; dzień: piątek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 45 minut; Gatunek: Serial turecki,

Ikbal przypomina Yamana, że zgodnie z tradycją Seher powinna wybrać biżuterię. Mężczyzna przekazuje Seher kredytową kartę i prosi, aby kupiła wszystko, co jej się spodoba. W międzyczasie İbrahim, starając się imponować Czarnej, rozpoczyna restrykcyjną dietę. Jednak Yamana nie zdaje sobie sprawy, że wizyta u jubilera jest częścią planu İkbal.

Podczas zakupów u jubilera Seher wybiera skromne kolczyki dla siebie i kupuje wieczne pióro dla Yamana. W międzyczasie İkbal niepostrzeżenie przekazuje kartę Zuhal, która w innym sklepie ze złotem robi zakupy na znaczną kwotę. Yamana zaskakuje ilość powiadomień z banku. Seher dostaje wiadomość o wysokich wydatkach i wpada w panikę. Co gorsza, nie może znaleźć karty Yamana. Mężczyzna jest przekonany, że Seher padła ofiarą kradzieży. Seher obiecuje zwrócić mu dług, ale poczucie winy sprawia, że się odizolowuje od domowników. Yamana tłumaczy jej, że to nie jej wina i obdarowuje ją kosztowną bransoletką.

Ibrahim, pragnąc zaimponować Czarnej, postanawia poddać się restrykcyjnej diecie. Ikbal przypomina Yamanowi, że zgodnie z tradycją Seher powinna wybrać sobie biżuterię. Mężczyzna postanawia więc obdarować ukochaną, dając jej kartę kredytową i wysyłając na zakupy. Nie zdaje sobie sprawy, że wizyta u jubilera jest elementem planu Ikbal. Seher wybiera skromne kolczyki i zakupuje upominek dla Yamana.

Tymczasem Ikbal realizuje swój podstęp, przekazując kartę Zuhal, która w innym sklepie jubilerskim robi drogie zakupy. Po otrzymaniu powiadomienia o wysokich wydatkach Seher wpada w panikę. Dodatkowo nie może odnaleźć karty Yamana. Mężczyzna jest przekonany, że padła ona ofiarą kradzieży. Seher obiecuje zwrócić mu dług, ale poczucie winy sprawia, że odcina się od domowników. Yaman próbuje ją pocieszyć, obdarowując ją jednocześnie kosztowną bransoletką.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 156, 157, 158, 159, 160 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 156, 157, 158, 159, 160 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 156, 157, 158, 159, 160 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odc. 156:

wtorek, 21 listopada – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • odc. 157 DZIEDZICTWO:

środa, 22 listopada – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • DZIEDZICTWO odcinek 158:

czwartek, 23 listopada – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Dziedzictwo odcinek 159:

piątek, 24 listopada – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Odcinek 160 Dziedzictwo:

poniedziałek, 27 listopada- 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę