Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 66, 67, 68, 69, 70 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

Dziedzictwo odcinek 66, 67, 68, 69, 70 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 66, 67, 68, 69, 70 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na TVP VOD

Dziedzictwo odcinek 66, 67, 68, 69, 70 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO VOD z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 66, 67, 68, 69, 70 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odcinek 61, 62, 63, 64, 65 online ZA DARMOOglądaj Emanet na VOD TVPDZIEDZICTWO streszczenie odc. 61, 62, 63, 64, 65 >>

Dziedzictwo odc. 66, 67, 68, 69, 70 – Oglądaj na VOD TVP

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 7 lipiec 2023
 3. dzień: piątek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 66, 67, 68, 69, 70 emisja na jakim programie?

Dziedzictwo streszczenie odcinka 66

W 66. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Kiraz w ostatniej chwili ratuje Yusufa przed potrąceniem przez samochód. Tymczasem Ali wraz ze swoimi ludźmi rozpoczyna intensywne poszukiwania dziewczyny. Ibrahim próbuje namierzyć sygnał z telefonu Kiraz, jednak urządzenie jest wyłączone. Niespodziewanie, funkcjonariusze policji trafiają na trop zaginionej, gdy Kiraz dzwoni do nich, aby poinformować o ucieczce Yusufa z domu dziecka. Niestety, chłopiec ucieka Kiraz i wpada w ręce handlarza dziećmi.

Yaman i Seher udają się do sierocińca, gdzie dowiadują się o zniknięciu Yusufa od Zehry. Yaman mobilizuje wszystkie swoje kontakty w celu odnalezienia bratanka. Begüm i Sultan triumfują po odejściu Kiraz, ciesząc się z jej nieobecności. Kiraz, szukając pracy, trafia do zakładu krawieckiego, gdzie właściciel okazuje nieczyste zamiary i próbuje ją zgwałcić. Jednak na czas przybywa Ali, który staje w obronie Kiraz. Ikbal i Zuhal świętują początek nowej epoki w rezydencji.

W kolejnym odcinku „Dziedzictwa” Kiraz będzie wciąż w niebezpieczeństwie, a Yaman, Seher i Ali będą desperacko próbować ją odnaleźć i uratować. Ich pościg za handlarzami dziećmi wprowadzi ich w świat przestępczy, gdzie będą musieli stawić czoła niebezpieczeństwom i podjąć trudne decyzje. Begüm i Sultan będą dążyć do utrzymania swojej władzy i wpływów w rodzinie, ale Ali będzie stanowić dla nich poważne wyzwanie. Akcja serialu nabierze tempa, a losy bohaterów będą wciąż pełne napięcia i emocji.

W 66. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Yusuf ledwie unika potrącenia przez samochód, gdy nagle Kiraz pojawia się i ratuje go w ostatniej chwili. Między nimi zaczyna się rozwijać więź i sympatia. Ali mobilizuje swoją ekipę, aby pomóc w poszukiwaniach Kiraz. Ibrahim próbuje namierzyć dziewczynę za pomocą sygnału z jej telefonu, ale Kiraz jest ostrożna i wyłącza urządzenie. Jednak ekipa Alego odnajduje ślad dziewczyny, gdy Kiraz dzwoni na policję, informując o ucieczce Yusufa z domu dziecka. Niestety, chłopcu udaje się uciec, ale wpada w ręce handlarza dziećmi.

W międzyczasie Ali intensywnie poszukuje Kiraz, ale Begüm i Sultan triumfują po jej odejściu. Kiraz z kolei próbuje znaleźć pracę i odpowiada na ogłoszenie, trafiając do zakładu krawieckiego. Niestety, właściciel miejsca ma nieczyste zamiary wobec dziewczyny i próbuje ją zgwałcić. Na szczęście Ali pojawia się na czas i ratuje Kiraz.

Tymczasem Yaman i Seher udają się do domu dziecka, gdzie dowiadują się od Zehry o ucieczce chłopca. Yaman mobilizuje wszystkie swoje kontakty, aby odnaleźć bratanka. W tym samym czasie Ikbal i Zuhal świętują nowy rozdział w rezydencji.

W kolejnych odcinkach będziemy śledzić, jak Ali, Yaman i Seher będą kontynuować poszukiwania Yusufa, jak Kiraz odnajdzie swoje miejsce w nowym środowisku i jak relacje między bohaterami serialu będą się rozwijać.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 67 DZIEDZICTWO [Emanet]

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV:  10 lipca 2023
 3. dzień: poniedziałek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Dziedzictwo Serial turecki

W 67. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Yaman i Seher, przy wsparciu policji, intensywnie poszukują Yusufa. Handlarz dziećmi planuje sprzedać chłopca niegodziwcowi znanemu jako Król Żebraków. Nedim natrafia na ślad tego człowieka i niezwłocznie informuje o tym Yamana.

Yaman i Seher podejmują działania mające na celu przechwycenie handlarza i ocalenie Yusufa. Wspierani przez siły porządkowe, rozpoczynają śledztwo, aby ustalić miejsce, w którym przestępca trzyma chłopca. Ich determinacja i nieustępliwość są kluczowe, ponieważ czas jest kwestią życia i śmierci dla Yusufa.

W międzyczasie, inne wątki fabularne mogą się rozwijać, wprowadzając nowe wyzwania i intrygi dla bohaterów. Historia będzie napędzana napięciem, akcją i emocjami, gdy Yaman i Seher zbliżają się do odkrycia prawdy i ratowania Yusufa przed niebezpieczeństwem, które go czeka.

W kolejnych scenach możemy spodziewać się emocjonujących pościgów, zaskakujących zwrotów akcji i dramatycznych momentów, które będą wpływać na losy bohaterów i ich relacje. Czy Yaman i Seher zdołają ocalić Yusufa i powrócić do rodziny? Odpowiedzi na te pytania odkryjemy w dalszym ciągu serialu „Dziedzictwo”.

W 67. odcinku serialu „Dziedzictwo”, po odnalezieniu Kiraz, Ali wraz z pomocą Arifa przekonują dziewczynę, że jej prawdziwe miejsce jest w domu Osmana i nie powinna ugiąć się przed presją ze strony Sultana i Begüm. Przedłużająca się nieobecność Alego coraz bardziej niepokoi obie kobiety, które desperacko próbują dowiedzieć się czegokolwiek od ekipy komisarza.

W końcu Ali wraca do domu, co wprawia Sultana w szok na widok towarzyszącej mu Kiraz.

Tymczasem Yaman i Seher, przy wsparciu policji, intensywnie poszukują Yusufa. Handlarz dziećmi ma zamiar sprzedać chłopca niegodziwcowi o przezwisku Król Żebraków. Nedim trafia na ślad tego mężczyzny i informuje o tym Yamana.

W trosce o bezpieczeństwo Yusufa i mimo sprzeciwów Seher, Yaman decyduje się samodzielnie wyruszyć na dalsze poszukiwania chłopca. W ostatniej chwili udaje mu się uratować Yusufa z rąk handlarza i uciec, zanim pojawia się policja.

W kolejnych odcinkach będziemy śledzić, jak Yaman, Seher i reszta bohaterów będą radzić sobie z konsekwencjami tych wydarzeń, jak Ali stawi czoła Sultanie i Begüm, oraz jak Kiraz odnajdzie swoje miejsce w domu Osmana.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 68 Dziedzictwo

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 11 lipca 2023
 3. dzień: wtorek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 68. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Ali postanawia ujawnić ciotce Sultan prawdziwą tożsamość i historię Kiraz. Przekazuje jej szczegóły dotyczące dziewczyny i prosi o zachowanie tej informacji w tajemnicy. Sultan, choć niezadowolona z tej sytuacji, zgadza się zaakceptować obecność Kiraz.

W emocjonalnej rozmowie Ali ujawnia Sultan pełne tło Kiraz, włączając w to jej pochodzenie i trudne doświadczenia, których doświadczyła jako dziecko. Wyjaśnia, jak Kiraz jest ofiarą i potrzebuje opieki i wsparcia. Ali przekonuje ciotkę, że warto dać Kiraz szansę na lepsze życie i zasłużoną miłość.

Sultan, choć początkowo może być niechętna i niezadowolona z tej nowej informacji, z czasem zaczyna rozumieć i odczuwać współczucie wobec Kiraz. Akceptuje fakt, że dziewczyna jest częścią rodziny i potrzebuje wsparcia oraz stabilności emocjonalnej.

Tajemnica ta stawia przed Sultan nowe wyzwania i decyzje dotyczące relacji z Kiraz. Będzie musiała przezwyciężyć swoje uprzedzenia i zrozumieć, że każdy zasługuje na szansę na szczęście i spełnienie.

W kolejnych scenach serialu „Dziedzictwo” możemy oczekiwać rozwinięcia wątków dotyczących relacji między Sultan, Kiraz i resztą rodziny. Czy Sultan będzie w stanie pogodzić się z obecnością Kiraz i zbudować z nią prawdziwą więź rodziną? Odpowiedzi na te pytania poznamy w dalszym ciągu serialu.

W 68. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher jest w stanie skrajnego niepokoju po zniknięciu Yamana i Yusufa. Jednak mężczyzna kontaktuje się tylko z Nedimem i surowo mu zabrania informowania kogokolwiek o miejscu, w którym się znajdują.

İkbal jest w szoku, gdy Seher informuje ją, że Yaman porwał chłopca. Tymczasem Yusuf cieszy się, że jest znowu ze swoim stryjem, ale bardzo tęskni za ciocią.

W nadziei na zrozumienie, Ali zdradza ciotce Sultan prawdziwą tożsamość i historię Kiraz, prosząc ją jednak o zachowanie tajemnicy. Sultan musi zaakceptować obecność dziewczyny, ale nie kryje swojego niezadowolenia. Jednocześnie Ali coraz bardziej pod wrażeniem urody i osobowości Kiraz.

Sultan podejrzewa, że Kiraz próbuje uwieść Alego, gdy podgląda ich interakcje. Tymczasem Begüm, pewna że pozbyła się rywalki, przyjeżdża do domu Alego i jest w szoku, gdy drzwi otwiera jej Kiraz.

Zdesperowana Seher zwraca się o pomoc do Arifa, aby pomógł jej w tej trudnej sytuacji.

W następnych odcinkach serialu „Dziedzictwo” będziemy śledzić dalszy rozwój sytuacji, odkrywanie tajemnic związanych z Yamaniem i Yusufem oraz obserwować, jak relacje między Kiraz, Alem a Sultan będą się rozwijać.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

DZIEDZICTWO Turkweb Opis odc. 69

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 12 lipca 2023
 3. dzień: środa
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 69. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Sultan otwarcie zarzuca Kiraz, że próbuje uwieść Alego. Oskarżenia te stawiają dziewczynę w trudnym położeniu i wzbudzają w niej poczucie wstydu. Kiraz zastanawia się nad opuszczeniem domu, aby uniknąć dalszych konfliktów.

Sultan, niezadowolona z obecności Kiraz i chcąc się jej pozbyć, snuje nowy plan. Zamierza zastosować różne metody manipulacji i nacisku, aby wyeliminować Kiraz z życia rodziny. Jej intencje są dalekie od życzliwości i akceptacji.

W międzyczasie Yaman, obawiając się o bezpieczeństwo Yusufa, decyduje się na drastyczne posunięcie – wywiezienie chłopca z kraju. Pragnie dać mu szansę na lepsze życie i ochronę przed niebezpieczeństwami, które go otaczają. Jest to trudna decyzja, ale podejmuje ją dla dobra bratanka.

W kolejnych scenach serialu „Dziedzictwo” możemy spodziewać się rozwinięcia wątków dotyczących konfliktów między Sultan a Kiraz, a także dalszych planów Yamana dotyczących opieki nad Yusufem. Jak potoczą się losy Kiraz w obliczu nieprzychylnych warunków w domu, a także czy Yamanowi uda się zrealizować swoje plany dotyczące wyjazdu z kraju? Odpowiedzi na te pytania poznamy w kontynuacji serialu.

W 69. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Begüm ponownie próbuje odzyskać względy Alego, jednak ten jasno daje jej do zrozumienia, że między nimi wszystko skończone. Z kolei Ali zauważa, że coraz bardziej podoba mu się troska, jaką Kiraz okazuje mu.

Sultan otwarcie zarzuca Kiraz, że próbuje uwieść Alego, co powoduje, że dziewczyna czuje się zawstydzona i rozważa opuszczenie domu. Próbuje unikać Alego za wszelką cenę, a jej dziwne zachowanie zaczyna budzić podejrzenia komisarza.

Sultan ma nowy plan, jak pozbyć się Kiraz. Jednocześnie Yaman, przy pomocy Nedima, przygotowuje się do wywiezienia Yusufa z kraju. Zależy im na tym, aby chłopiec był bezpieczny i z dala od niebezpieczeństwa.

W międzyczasie Arif, nie mogąc znieść cierpienia Seher, zdradza jej miejsce pobytu Yamana i Yusufa. Seher i Yusuf są przeszczęśliwi na widok ciotki. Jednak w tym samym czasie ludzie İkbal próbują zlokalizować uciekinierów.

Aby nie wzbudzać podejrzeń, Yaman udaje przed sąsiadką Hatice, która cierpi na Alzheimera, że Seher jest jego żoną, a Yusuf to ich syn. Próbują zachować pozory normalności, jednocześnie podejmując wszelkie kroki, aby jak najszybciej wyjechać z kraju z chłopcem.

W kolejnych odcinkach serialu „Dziedzictwo” będziemy śledzić dalszy rozwój sytuacji związanej z planami wyjazdu Yamana, Seher i Yusufa, a także zobaczymy, jak Kiraz będzie radzić sobie z oskarżeniami Sultana oraz jak rozwinie się relacja między Alem a Kiraz.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 70 DZIEDZICTWO Ile odcinków

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 13 lipca 2023
 3. dzień: czwartek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 70. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Sultan, ciotka Kiraz, postanawia zaprosić swojego krewnego, Muhittina, do swojego domu. Chłopak od razu zakochuje się w Kiraz, gdy tylko przekracza próg rezydencji. Sultan sugeruje Muhittinowi, że już najwyższy czas, aby się ustatkował, i namawia go, aby poprosił Kiraz o rękę. Jednocześnie naciska na Kiraz, aby udowodniła, że Ali jest jej obojętny.

Pod wpływem nacisku Sultana, Kiraz jest zmuszona przystać na propozycję Muhittina, mimo sprzeciwu. Sultan zaczyna planować ślub i wesele, co cieszy Muhittina, ale niepokoi Kiraz. Dziewczyna nie czuje prawdziwej miłości do Muhittina i nie jest pewna, czy jest gotowa na tak poważny krok.

W międzyczasie Hatice jest przekonana, że Yaman i Seher są małżeństwem, zauważa chłodną atmosferę między nimi. Postanawia porozmawiać z nimi o znaczeniu rodziny i odpowiedzialności, które wynikają z posiadania dziecka. Jej mądrość porusza zarówno Yamana, jak i Seher, które zaczynają zastanawiać się nad swoimi uczuciami i związkami.

Seher przypadkowo podsłuchuje rozmowę Yamana z Nedimem, w której dowiaduje się o planach wyjazdu za granicę. To odkrycie sprawia, że Seher jest jeszcze bardziej zaniepokojona przyszłością ich rodziny i losami Yusufa.

Tymczasem Ali otrzymuje szokującą wiadomość o rzekomym ślubie Kiraz i Muhittina. Nie może uwierzyć w to, co słyszy, i musi zmierzyć się z emocjami, które wywołuje w nim ta informacja.

W kolejnych odcinkach serialu „Dziedzictwo” z pewnością będziemy śledzić dalszy rozwój sytuacji między Muhittinem, Kiraz a Sultan, a także zobaczymy, jak Yaman i Seher podejmą decyzje dotyczące swojej przyszłości i losów Yusufa.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 66, 67, 68, 69, 70 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 66, 67, 68, 69, 70 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 66, 67, 68, 69, 70 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

 • DZIEDZICTWO odc. 67:

poniedziałek, 10 lipca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • odc. 68 DZIEDZICTWO:

wtorek, 11 lipca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • DZIEDZICTWO odcinek 69:

środa, 12 lipca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • Dziedzictwo odcinek 70:

czwartek, 13 lipca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • Odcinek 70 Dziedzictwo:

piątek, 14 lipca – 5:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę