Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 61, 62, 63, 64, 65 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na VOD TVP – DZIEDZICTWO streszczenie odc. 61, 62, 63, 64, 65

Dziedzictwo odcinek 61, 62, 63, 64, 65 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na VOD TVP – DZIEDZICTWO streszczenie odc. 61, 62, 63, 64, 65

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 61, 62, 63, 64, 65 online ZA DARMO – Oglądaj Emanet na VOD TVP – DZIEDZICTWO streszczenie odc. 61, 62, 63, 64, 65

Dziedzictwo odcinek 61, 62, 63, 64, 65 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 61, 62, 63, 64, 65 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Emanet odcinek 56, 57, 58, 59, 60 online ZA DARMOOglądaj na VOD TVPDZIEDZICTWO streszczenie odc. 56, 57, 58, 59, 60 >>

Dziedzictwo odc. 61, 62, 63, 64, 65 – Oglądaj na VOD TVP

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 30 czerwca 2023
 3. dzień: piątek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 61, 62, 63, 64, 65 emisja na jakim programie?

Dziedzictwo streszczenie odcinka 61

W 61. odcinku serialu „Dziedzictwo”, pod nieobecność Yamana pracownicy opieki społecznej przyjeżdżają po Yusufa. Seher desperacko stara się zatrzymać chłopca i nie pozwala im go zabrać. Kontaktuje się z Yamaniem i ten instruuje ją, aby zamknęła się z Yusufem w pokoju i nie wpuszczała nikogo. Jednak goście grożą interwencją policji i przekonują Seher, że w obecnej sytuacji walka o opiekę nad dzieckiem będzie niemożliwa. Z ciężkim sercem Seher zgadza się przekazać chłopca.

Gdy Yaman powraca do rezydencji, Yusufa już tam nie ma. Razem z Seher wyrusza w poszukiwaniu chłopca. W szpitalu lekarze walczą o życie Osmana, jednak niestety nie udaje się go uratować. Przed śmiercią senior przekazuje Aliemu i Kiraz obietnicę, że będą się sobą opiekować i pozostaną razem na zawsze. Kiraz obwinia się, że zostawiła Osmana samego w chwili jego śmierci.

W kolejnym odcinku „Dziedzictwa” bohaterowie będą musieli zmierzyć się z żałobą po stracie Osmana i zbudować nową dynamikę rodzinnej rezydencji. Yaman i Seher będą kontynuować poszukiwania Yusufa i próbować przywrócić harmonię i stabilność w swoim życiu. Trudności i konflikty będą jednak nadal ich dosięgać, wprowadzając nowe wyzwania i emocjonalne rozterki. Przeszłość i ukryte tajemnice będą nadal rzucać cień na losy bohaterów, a ich relacje będą poddane kolejnym próbom.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 62 DZIEDZICTWO

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV:  3 lipca 2023
 3. dzień: poniedziałek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 62. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Yusuf trafia do domu dziecka i jest przerażony tym, co się tam dzieje. Yaman desperacko stara się zrobić wszystko, aby chłopiec jak najszybciej wrócił do domu. Ziya, również nie mogąc pogodzić się z losem chłopca, jest załamany. W międzyczasie Seher dowiaduje się, że bracia Yamana mieli podobne doświadczenia w przeszłości. Ta wiadomość wzmacnia ich determinację do odzyskania Yusufa.

Yaman i Seher, tęskniący za chłopcem, spotykają się nocą pod sierocińcem. Tam dowiadują się, że Yusuf został im odebrany dzięki donosowi. Ich frustracja i pragnienie ponownego połączenia się z Yusufem wzrasta.

W tym samym czasie Ali i Kiraz przygotowują się do stypy po śmierci Osmana. Komisarz nie wytrzymuje emocjonalnej presji i wypłakuje się w ramionach Begüm. Begüm, wykorzystując sytuację, opowiada swoją wersję wydarzeń i stara się przekonać Sultan, siostrę Osmana, przeciwko Kiraz.

Na pogrzeb Osmana przybywa Sultan, a Begüm oferuje się, że odbierze ją z lotniska. W trakcie podróży Begüm manipuluje Sultan i snuje intrygi przeciwko Kiraz.

W następnym odcinku „Dziedzictwa” bohaterowie będą musieli zmierzyć się z emocjonalnymi skutkami śmierci Osmana oraz kontynuować walkę o odzyskanie Yusufa. Relacje między postaciami będą napięte, a intrygi i manipulacje Begüm mogą jeszcze bardziej skomplikować sytuację. Wzmożone emocje, tęsknota i pragnienie sprawią, że bohaterowie będą podejmować ryzyko i działać w nadziei na ponowne połączenie się jako rodzina.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]>>

Opis odcinka 63 Dziedzictwo

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 4 lipca 2023
 3. dzień: wtorek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 63. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Yaman nakazuje Nedimowi odnalezienie osoby, która mogła złożyć donos opiece społecznej w sprawie odebrania Yusufa. Ikbal rzuca podejrzenia na Selima i jednocześnie przekonuje go, że teraz musi zaopiekować się Seher.

W międzyczasie chłopcy z sierocińca dokuczają Yusufowi, co sprawia, że czuje się niekomfortowo w tym miejscu. Pomimo życzliwości opiekunek, chłopiec źle znosi pobyt w ośrodku. Seher i Yaman podejmują próby spotkania się z Yusufem, ale niestety bezskutecznie.

Sultan traktuje Kiraz z dużą niechęcią, ale nadal widzi w Begüm przyszłą narzeczoną Alego. Relacje między bohaterami są napięte, a podejrzenia i manipulacje Ikbal tylko pogarszają sytuację.

W następnym odcinku „Dziedzictwa” Yaman będzie kontynuował dochodzenie w sprawie donosu, a Seher będzie desperacko próbować odzyskać kontakt z Yusufem. W tym samym czasie relacje między postaciami będą się komplikować, a walka o zjednoczenie rodziny stanie przed kolejnymi przeszkodami. Sultan będzie musiała zmierzyć się z własnymi uprzedzeniami wobec Kiraz, a Begüm będzie dalej dążyć do odzyskania względów Alego. Emocje będą się nasilać, a bohaterowie będą musieli podjąć trudne decyzje w walce o miłość i prawdziwe dziedzictwo.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

DZIEDZICTWO Opis odc. 64

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 5 lipca 2023
 3. dzień: środa
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 64. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Yaman jest przekonany, że to Selim jest autorem donosu do opieki społecznej. Wyrusza więc do Selima i dochodzi między nimi do bójki. Seher jednak interweniuje i udaje jej się rozdzielić mężczyzn. Pokazuje Yamanowi dowody, które wykluczają Selima jako donosiciela.

Yaman jest bardzo zdenerwowany rozmową z pracownikami opieki społecznej. Obawia się, że Seher, dążąc do odzyskania władzy rodzicielskiej, może go oskarżyć o agresję i zaniedbanie. Jednak wszystko przebiega pomyślnie i nie dochodzi do takiej sytuacji.

Sultan jest nadal nieprzychylnie nastawiona do Kiraz. Wyraźnie preferuje Begüm i próbuje namówić Alego, by ponownie zaręczył się z nią. W tajemnicy przed mężczyzną, nakazuje Kiraz opuszczenie rezydencji. Dziewczyna jest załamana tym wydarzeniem.

Chłopcy z domu dziecka nadal znęcają się nad Yusufem. Aby podkopać autorytet wychowawczyni, zmuszają chłopca do rozbicia szyby. Jednak Zehra wierzy w niewinność Yusufa i to tylko pogłębia złość dręczycieli.

W kolejnym odcinku „Dziedzictwa” Yaman będzie musiał kontynuować dochodzenie w sprawie donosu, a Seher będzie starała się odzyskać kontrolę nad sytuacją. Walka między Sultan a Kiraz nabierze na sile, a Kiraz będzie musiała znaleźć nowe rozwiązanie w obliczu rozstania z rezydencją. Tymczasem Yusuf nadal będzie znosił trudności w domu dziecka, a Zehra będzie nadal walczyć o sprawiedliwość i bezpieczeństwo chłopca.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]>>

Streszczenie odcinka 65 DZIEDZICTWO

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 6 lipca 2023
 3. dzień: czwartek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 44 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W 65. odcinku serialu „Dziedzictwo”, adwokat zapewnia Seher i Yamana, że powrót Yusufa do rodziny jest jedynie formalnością. Jednak w sierocińcu chłopcy próbują odebrać Yusufowi apaszkę Seher. W zamieszaniu, Yusuf kradnie klucze do drzwi wyjściowych od wychowawczyni i ucieka.

Yaman dowiaduje się, że Yusuf nie wrócił do domu i traci nad sobą panowanie. Seher jest załamana tą sytuacją. Sultan przekonuje Kiraz, żeby opuściła dom Alego i Osmana. Później informuje o tym Begüm, która nie może uwierzyć w swoje szczęście. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Ali, który rozmawiał z Kiraz, nie zgodził się na jej odejście. Sultan jest zaskoczona, gdy zobaczy Kiraz z powrotem i wyrzuca ją ponownie. Gdy Ali dowiaduje się o tym, szybko wyrusza na poszukiwanie Kiraz, pomimo niezadowolenia ciotki.

W następnym odcinku „Dziedzictwa” Yaman i Seher będą desperacko szukać Yusufa i podejmą wszelkie wysiłki, aby go odnaleźć i przywrócić do rodziny. Kiraz będzie musiała stawić czoła trudnościom, będąc oddzielona od Ali i Osmana. Walka pomiędzy Sultan a Kiraz będzie się nasilać, a Begüm będzie musiała stawić czoła konsekwencjom swoich działań. Tymczasem Ali będzie dążył do odnalezienia Kiraz i przywrócenia harmonii w rodzinie.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]>>

Kiedy powtórka odcinek 61, 62, 63, 64, 65 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 61, 62, 63, 64, 65 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 61, 62, 63, 64, 65 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

 • DZIEDZICTWO odc. 62:

poniedziałek, 3 lipca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • odc. 63 DZIEDZICTWO:

wtorek, 4 lipca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • DZIEDZICTWO odcinek 64:

środa, 5 lipca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • Dziedzictwo odcinek 65:

czwartek, 6 lipca – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 • Odcinek 65 Dziedzictwo:

piątek, 7 lipca – 5:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę