Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 50 – Zaginięcie Ziyi! Seher i Yaman ruszają na poszukiwania

Dziedzictwo odcinek 50 - Zaginięcie Ziyi! Seher i Yaman ruszają na poszukiwania

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 50 – Zaginięcie Ziyi! Seher i Yaman ruszają na poszukiwania

Dziedzictwo odcinek 50 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek  50 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Dziedzictwo odc. 50 – Oglądaj za darmo na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 15 czerwca 2023
  3. dzień: czwartek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 44 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

Streszczenie odcinka 50 DZIEDZICTWO

W 50. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Ziya jest w stanie udręki i nie potrafi znaleźć spokoju. Yaman, zaniepokojony stanem brata, postanawia pozostać w domu, aby mu pomóc. Przypadkiem Ziya natrafia na zdjęcie Seher w telefonie Yamana, co go wstrząsa i powoduje, że opuszcza rezydencję, będąc w roztrzęsieniu. Kiraz podsłuchuje rozmowę Begüm, w której ta wyjawia plany pozbycia się Kiraz z domu tuż po ślubie. Domownicy rozpoczynają gorączkowe poszukiwania Ziyi.

W drodze do domu, Seher przypadkowo dostrzega Ziyę, jednak traci jego ślad. Przerażona sytuacją, opowiada Yamanowi o wszystkim, a razem wyruszają na poszukiwania. W międzyczasie İkbal wysyła swoich ludzi, aby znaleźli Ziyę przed Yamamem.

Zagubiony Ziya zostaje napadnięty i ranny nożem. Yaman zostaje wezwany do kostnicy, aby zidentyfikować zwłoki. Begüm skupia się na przygotowaniach do ślubu, jednocześnie próbując przekonać Alego, aby po ślubie pozbył się Kiraz. Jednak Ali nie chce słyszeć o takim rozwiązaniu, zwłaszcza że jego uczucia do Kiraz stają się coraz silniejsze.

W następnym odcinku „Dziedzictwa” losy bohaterów będą wciąż niepewne, a ich relacje zostaną wystawione na próbę. Poszukiwania Ziyi będą kontynuowane, a tajemnice i napięcie będą dalej się rozwijać, wpływając na życie wszystkich mieszkańców rezydencji Kirimli.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinka 50 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 50 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 50 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

Odcinek 50 Dziedzictwo:

  • piątek, 16 czerwca – 5:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę