Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 148 VOD oglądaj online ZA DARMO – Kolejna kontrola pracowników socjalnych! Zuhal umieszcza truciznę w herbacie Seher!

Dziedzictwo odcinek 148 VOD oglądaj online ZA DARMO - Kolejna kontrola pracowników socjalnych! Zuhal umieszcza truciznę w herbacie Seher!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 148 VOD oglądaj online ZA DARMO – Kolejna kontrola pracowników socjalnych! Zuhal umieszcza truciznę w herbacie Seher!

Dziedzictwo odcinek 148 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na stronie VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 148 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 148 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 8 listopada 2023; dzień: środa; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 148 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

DZIEDZICTWO Opis odc. 148

Kiraz jest zdania, że Ibrahim powinien wiedzieć o tym, jak jego matka traktowała Czarną. Okazuje się jednak, że mężczyzna jest już świadomy tej sytuacji. Rozmawiał z matką, która ostatecznie wyraziła zgodę na ich ślub. Czarna akceptuje przeprosiny, ale postanawia wycofać się z dalszej intrygi. Kiraz prosi ją jednak o jeden dzień cierpliwości. Chce, aby wszyscy wyciągnęli lekcję z tego wydarzenia. Czarna zgadza się na ten plan i informuje Ibrahima, że może przyjść z matką, aby prosić o jej rękę.

W międzyczasie Neslihan pyta Seher o plany związane z ich ślubem i przyszłością. Kobieta jest bardzo skrępowana, zwłaszcza myślą o zamieszkaniu z Yamanem w jednym pokoju.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Yaman i Seher przygotowują się starannie do jutrzejszej rozmowy z pracownikami socjalnymi i wybierają zdjęcie z ich zaręczyn do dodania na portalu społecznościowym. W międzyczasie Ikbal jest pełna podejrzeń co do niespodziewanie spokojnego zachowania swojej siostry. W nocy, gdy Zuhal śpi, Ikbal zakrada się do jej pokoju i przeszukuje jej rzeczy w poszukiwaniu dowodów. Jednak nie znajduje niczego podejrzanego. Kiedy wychodzi, okazuje się, że Zuhal udawała sen, a spod poduszki wyciąga flakonik z trucizną, uśmiechając się diabelsko.

Następnego dnia, kiedy Kiraz dostarcza jedzenie dla Aliego na komisariat i rozmawia z Karą. Pyta ją, jak się czuje po incydencie z poprzedniego dnia. Kara stara się udawać, że jest w porządku, ale jej oczy mówią coś innego. Kiraz obiecuje porozmawiać z Ibrahimem, aby ten dowiedział się, co powiedziała mu ciocia Hayriye, dodając, że Kara nie zasługuje na takie słowa. Jednak Kara zdecydowana jest zostawić tę sprawę bez dalszych rozmów. Kiraz jest przekonana, że Ibrahim powinien dowiedzieć się o tym, jak jego matka traktowała Czarną. Jednak Czarna nie chce, aby mężczyzna miał tego świadomość. W tym momencie sam Ibrahim wchodzi do pomieszczenia. Informuje, że już wie o wszystkim, ponieważ rozmawiał otwarcie z matką po powrocie do domu. Wyjaśnia, że był bardzo zły na nią za jej obraźliwe słowa wobec Czarnej i że matka przeprosiła go i poprosiła, aby przekazał przeprosiny Czarnej w jej imieniu. Mimo że Czarna początkowo nie czuje się urażona, przyjmuje przeprosiny od Ibrahima. Kiraz jednak ma pomysł na kontynuację swojego planu i pyta Czarną, czy zgodzi się na to, aby gra trwała jeszcze przez jeden dzień.

>>Dziedzictwo odcinek 147 VOD oglądaj online ZA DARMOYaman i Seher otrzymują błogosławieństwo Nadire! Zuhal zamierza otruć Seher!!  – DZIEDZICTWO odc. 147 TVP VOD >>

Zuhal, mając pewność, że Seher nie przebywa w pokoju, postanawia wejść do środka. Przesypuje całą zawartość zakupionej trucizny do butelki z herbatą. W międzyczasie do rezydencji przybywają pracownicy socjalni, a Ikbal stara się wykorzystać tę okazję, aby przekonać ich, że związek Yamana i Seher nie jest prawdziwy.

Narzeczeni oraz pracownicy socjalni zasiadają w salonie. Jedna z urzędniczek wyjaśnia, dlaczego przybyły, mówiąc, że najpierw koleżanka zespołu sprawdzi, jaki wpływ ma małżeństwo na Yusufa. Następnie będą musieli zweryfikować, czy ślub nie jest tylko formalnością, aby uzyskać opiekę nad chłopcem. Zapowiada osobiste rozmowy z każdym z narzeczonych. Yaman, trzymając dłoń Seher, uspokaja ją i wyraża przekonanie, że oboje chcą dla Yusufa jak najlepiej. Zapewniają, że nie mogą sobie wyobrazić rozstania z nim i są pewni, że pracownicy socjalni podejmą słuszną decyzję.

Seher i Yaman przystają na rozmowę z pracownicami socjalnymi, które postanawiają najpierw porozmawiać z Yusufem. Ikbal, wściekła na to, że nie zdołała wpłynąć na ich decyzję w sprawie małżeństwa, odwiedza siostrę Zuhal. Po krótkiej wymianie zdań na temat sytuacji, Ikbal wyraża frustrację i obwinia Zuhal o brak aktywności w realizacji ich planu. Jednak Zuhal udaje zrezygnowanie i nie chce zdradzić prawdy przed siostrą na temat podania trucizny Seher.

Po chwili rozmowy, Ikbal opuszcza pokój, pozostawiając Zuhal w stanie niepewności. Zuhal kontynuuje swój ukryty plan i obawia się, że Seher już wypiła zatrutą herbatę. Oczekuje na efekty działania trucizny, choć jej nerwowość rośnie.

Pracownica socjalna zakończyła przesłuchanie Yaman i Seher, i wydaje się, że rozmowy poszły pomyślnie. Oboje udzielili trafnych odpowiedzi na pytania dotyczące swojego związku i planów na przyszłość. Pracownice socjalne mają ogłosić swoją decyzję jeszcze tego samego dnia.

Kiedy powtórka odcinek 148 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

  • DZIEDZICTWO odc. 148:

czwartek, 9 listopada – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę