Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 147 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman i Seher otrzymują błogosławieństwo Nadire! Zuhal zamierza otruć Seher!!

Dziedzictwo odcinek 147 VOD oglądaj online ZA DARMO - Yaman i Seher otrzymują błogosławieństwo Nadire! Zuhal zamierza otruć Seher!!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 147 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman i Seher otrzymują błogosławieństwo Nadire! Zuhal zamierza otruć Seher!!

Dziedzictwo odcinek 147 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na stronie VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 147 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 147 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 7 listopada 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 147 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

DZIEDZICTWO Opis odc. 147

Cała rodzina Kirimli wyrusza w podróż do Nadire, aby zorganizować spotkanie zaręczynowe. Zuhal, jednak w ostatniej chwili odmawia udziału, tłumacząc się złym samopoczuciem.

W międzyczasie Seher i Yaman starają się ukrywać swoje prawdziwe uczucia w obliczu zbliżającego się wydarzenia, choć ich emocje są trudne do ukrycia. Zuhal prosi Nadire o rękę Seher dla Yamana, przekonując ją, że młodzi naprawdę kochają się i ślub to dobra decyzja. Nawet Frat wierzy w szczere intencje Yamana.

Tymczasem Ali i Kiraz starają się przekonać Hayriye do zaakceptowania Czarnej, ale ich wysiłki nie przynoszą skutku. Matka Ibrahima w gniewie opuszcza restaurację.

Nagły incydent ma miejsce, kiedy Czarna wraca do lokalu po rozmowie telefonicznej i udaremnia napaść na Hayriye. Zdołała obezwładnić napastnika i zabiera go na komisariat.

Jednak Hayriye nie wybacza Czarnej za jej agresywne zachowanie, a wręcz przeciwnie, jest jeszcze bardziej przekonana, że nie jest odpowiednią partnerką dla jej syna.

W trakcie jednego z niezamierzonych słuchanych rozmów, Czarna przypadkowo słyszy niepochlebne słowa Hayriye na swój temat, co dodatkowo rani ją emocjonalnie.

Zuhal, z kolei, nawiązuje kontakt z tajemniczą kobietą i kupuje od niej truciznę. Jej zachowanie niepokoi Ikbal, która zaczyna podejrzewać, że siostra szykuje coś złego, choć Zuhal z uporem twierdzi, że nie ma z tym nic wspólnego.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Zuhal, nie mogąc znieść myśli o zbliżających się zaręczynach Yamana i Seher, postanawia zostać w domu, tłumacząc swoją nieobecność złym samopoczuciem. Pozostali członkowie rodziny wyruszają do domu Nadire, aby złożyć prośbę o rękę dziewczyny.

W międzyczasie Selim, z łzami w oczach i złamanym sercem, obserwuje z ukrycia dom Nadire.

W restauracji komisarz, na wezwanie Hayriye, spotyka się z nią i Kiraz przy stoliku. Hayriye zaczyna rozmowę, wyrażając swoje obawy przed małżeństwem, mówiąc, że małżeństwo to poważna sprawa i nie wypada decydować się na nie i zaraz potem na rozwód.

Ali wyraża swoje poparcie, i wspólnie starają się przekonać Ibrahima i Karę. Hayriye uważa, że Kara nie jest odpowiednią partnerką dla jej syna, a Ali próbuje bronić dziewczyny, mówiąc, że jest życzliwa i pełna szacunku.

Hayriye jednak podkreśla, że jej syn nie może się dogadać z Karą i jest przekonana, że to nie jest właściwy związek dla niego.

Po rozmowie w restauracji, Hayriye podkreśla, że jest zaniepokojona przyszłym małżeństwem Ibrahima i Karı. Kiraz zauważa, że Ibrahim twierdzi, że kocha Karę, ale Hayriye nadal jest sceptyczna co do tej relacji. Ali próbuje przekonać ją, że to powinna być decyzja samego Ibrahima, a Hayriye powinna pozwolić mu samemu zdecydować o swoim życiu.

Hayriye wyraża swoje przekonanie, że jest dla Ibrahima, i uważa, że jej obecność jest niezbędna w jego życiu. Ostatecznie, po krótkiej rozmowie, Hayriye opuszcza restaurację, mówiąc, że jest zmęczona.

>>Dziedzictwo serial turecki odcinek 146Wspólne konto społecznościowe Yamana i Seher! Czarna opowiada Kiraz o swoim życiu! – DZIEDZICTWO odc. 146 TVP VOD >>

Ali, po jej odejściu, wyraża zmartwienie losami Ibrahima i Kary, sugerując, że może być z nimi coś nie tak. Kiraz jednak uważa, że Ali zrobił dobrze, próbując uświadomić Hayriye, że związek Ibrahima i Kary może być nieszczerzy. Następnie Kara, znajdując się w okolicy, zostaje zaatakowana przez napastnika, który próbuje jej wydrzeć torebkę. Kara jednak udaje się obezwładnić złodzieja, co jest szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Podczas gdy domownicy są w domu Nadire, Zuhal w tajemnicy przed siostrą Ikbal odbiera zamówioną fiolkę z trucizną, którą zamierza wykorzystać przeciwko Seher. Rozmawia z handlarką, która dostarczyła jej truciznę, i ta zapewnia ją, że trucizna jest wystarczająco silna, by spowodować śmierć w ciągu kilku minut.

W międzyczasie Yaman i Seher, pomimo świadomości, że ich zaręczyny są częścią planu mającego pomóc Yusufowi, są podekscytowani i wzruszeni. W obecności bliskich zakładają obrączki na swoje palce zaręczynowe, a Yusuf przecina wstążkę. Nadire życzy im szczęścia i błogosławieństwa od Boga, a mimo że ich zaręczyny to jedynie pozorna sytuacja, dla nich ma ona bardzo głębokie znaczenie.

Kiraz odwiedza Karę na komisariacie, próbując podnieść jej nastrój, ale dziewczyna jest zaniepokojona tym, że Hayriye nazwała ją „chłopczycą” po tym, jak uratowała ją przed złodziejem. Kara jest zrozpaczona i pyta Kiraz, czy naprawdę wygląda tak źle i przerażająco. W międzyczasie Ibrahim, słuchając rozmowy, jest zdenerwowany zachowaniem swojej matki.

Po powrocie do rezydencji po zaręczynach, Zuhal wydaje się być w wyjątkowo dobrym nastroju i życzy szczęścia narzeczonym, co budzi podejrzenia Ikbal. Kiedy zostają same, Ikbal dopytuje się siostry, co planuje, a Zuhal twierdzi, że jest w porządku i uspokoiła się po krótkim spacerze. Czy Zuhal będzie kontynuować swój plan i podać truciznę Seher?

Kiedy powtórka odcinek 147 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

  • DZIEDZICTWO odc. 147:

wtorek, 8 listopada – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę