Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 142 VOD oglądaj online ZA DARMO – Seher zgadza się na propozycję Yamana! Ikbal zamierza pokrzyżować plany Yamana!

Dziedzictwo odcinek 142 VOD oglądaj online ZA DARMO - Seher zgadza się na propozycję Yamana! Ikbal zamierza pokrzyżować plany Yamana!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 142 VOD oglądaj online ZA DARMO – Seher zgadza się na propozycję Yamana! Ikbal zamierza pokrzyżować plany Yamana!

Dziedzictwo odcinek 142 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na stronie VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 142 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 142 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 30 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 142 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

DZIEDZICTWO Opis odc. 142

Kiraz knuje spisek z Ibrahimem za plecami Alego. Czarna zgadza się udawać miłośniczkę Ibrahima przed jego matką. Wspólnie z funkcjonariuszem spotykają się z Hayriye. Kobieta nie skrywa swojego niezadowolenia co do wyboru syna. Seher zwierza się ze swoich zmartwień Nadire. Zgodnie z jej radą, decyduje się przyjąć oświadczyny Yamana. Mężczyzna jest świadomy, jak wiele dla niej znaczy, co wzbudza jego ekscytację, natychmiast zabierając ją do urzędu, aby ustalić datę ślubu. Stan zdenerwowania Seher wzrusza go.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Ibrahim dzwoni do Kiraz, prosząc ją o rozmowę. Chce, by Kiraz wyjaśniła Karze jej rolę jako narzeczonej, do której go zaangażował, nie pytając jej o zdanie. Kiraz chce pomóc, ale komisarz ją odradza.

Seher przerywa śniadanie i zanosi kawę Yamanowi, proponując rozmowę. „Długo zastanawiałam się nad tym, o czym rozmawialiśmy wczoraj” – mówi. Yaman nabiera nadziei, że zgadza się na jego propozycję małżeństwa. Seher kontynuuje: „Musimy powiedzieć Yusufowi, że wyjeżdżamy za granicę.” Słysząc te słowa, Yaman traci całą nadzieję i czuje się jakby balon, z którego ulotniło się powietrze.

Seher dodaje: „Zaakceptowanie tej sytuacji zajmie mu trochę czasu.” Kirimli zgadza się, mówiąc: „Dobrze, w takim razie porozmawiaj z nim.” Seher widzi, jak jej siostrzeniec sadzi drzewka z Ziyą i nie jest w stanie powiedzieć mu o wyjeździe za granicę. W międzyczasie Zuhal przygotowuje się przed lustrem. Wciąż słyszy słowa Yamana, który ją upominał po tym, jak zaatakowała Seher. Wówczas do jej pokoju wchodzi Ikbal.

„Co się stało? Znalazłaś coś?” – pyta Zuhal. „Kiedy wyjadą?” Ikbal odpowiada: „Seher nic nie powiedziała, nie mogłam się niczego dowiedzieć.” Zuhal wyraża swoje obawy, że plan, nad którym pracują od miesięcy, nie powiedzie się, jeśli Yaman i Seher wyjadą za granicę, a oni nie zdobędą majątku Yamana. Ikbal próbuje ją uspokoić, mówiąc: „Nie martw się. Nie mogłam niczego dowiedzieć się od Seher, ale widać, że jest z nią coś nie tak. Kiedy Seher zeszła na śniadanie, Yaman od razu wstał od stołu, jakby nie chciał jej widzieć.” Zuhal sugeruje, że być może Seher zrezygnowała z wyjazdu za granicę.

Ikbal próbuje zachować spokój i mówi: „Nie wiem, ale nie traćmy głowy. Jedź teraz do firmy, może dowiesz się czegoś od Nedima.” W międzyczasie Seher udaje się odwiedzić Nadire. Po rozmowie z nią zaczyna rozumieć, że niezależnie od swojej decyzji, Yaman zawsze będzie jej towarzyszył przez całe życie. Wierząc w dobroć Yaman’a i nie chcąc oddzielać Yusufa od najbliższych, decyduje się przyjąć propozycję małżeństwa. Następnie informuje Yamana o swojej decyzji, stając przed tarczą, do której mężczyzna strzela z łuku.

>>Dziedzictwo serial turecki odcinek 141 Yaman wyjaśnia Seher swoja propozycję małżeństwa! Ikbal stara się dowiedzieć co planuje Yaman!  – DZIEDZICTWO odc. 141 TVP VOD >>

„Co się zmieniło?” – pyta Kirimli, opuszczając łuk. „Wczoraj odrzuciłaś moją propozycję, a dzisiaj ją akceptujesz?” Seher wyjaśnia: „Myślałam długo i intensywnie. Rozumiem, że twoja propozycja nie jest prawdziwa. Myślę, że to najlepsze wyjście dla Yusufa. Stracił tak wiele, mimo że ma dopiero pięć lat. Jeśli wyjedziemy za granicę, będzie z dala od tych, których kocha – brata Ziyi, pani Ikbal, pracowników, którzy są dla niego jak rodzina. Tak, my będziemy z nim, ale nic już nie będzie takie samo. Nie wiem, czy jego małe serduszko wytrzyma cały ten ból. Dlatego masz rację, musimy rozwiązać ten problem bez wyjazdzenia za granicę.”

Seher kontynuuje, mówiąc: „Yusuf musi zostać z rodziną, a jedynym sposobem jest małżeństwo.” Yaman mówi: „Myślę, że powinnaś się nad tym dobrze zastanowić. Nie chcę, żebyś odbierała to jako obowiązek. Wyjazd za granicę wciąż jest opcją.” Seher odpowiada: „Myślałam nad tym. Gdyby ktoś inny mi się oświadczył, odmówiłabym bez wahania. Ale tobie… Ufam ci bardziej niż komukolwiek innemu. Pamiętasz naszą pierwszą kłótnię kilka miesięcy temu? To było dokładnie w tym samym miejscu. Stałam między tobą a tarczą, do której strzelałeś.”

„Prosiłam cię, byś oddał mi Yusufa” – kontynuuje dziewczyna. – „Musiałam prosić o miłosierdzie, musiałam to zrobić dla Yusufa. Ale od tego dnia wiele razem przeszliśmy. Gdybym teraz miała zrobić to samo, stanęłabym przed strzałą bez najmniejszego strachu. Ponieważ teraz cię znam.” Yaman odkłada łuk, podchodzi do dziewczyny i mówi: „Podjęłaś właściwą decyzję, to jest najlepsze dla Yusufa. Zostań tutaj, nigdzie nie odchodź.” Następnie udaje się do domu i po chwili wraca. „Wsiadaj, jedziemy” – wskazuje na samochód.

„Dokąd?” – pyta Seher. „Do urzędu stanu cywilnego” – pada odpowiedź. Seher jest zdziwiona: „Teraz? Tak szybko? A co ze świadkami? O Boże, gdybym wiedziała, założyłabym coś bardziej odpowiedniego.” Yaman ją uspokaja: „Spokojnie, nie bierzemy dziś ślubu. Po prostu złożymy wniosek i ustalimy termin. Musimy zakończyć proces bez marnowania czasu albo stracimy Yusufa.”

Ikbal obserwuje, jak Yaman i Seher odjeżdżają razem. Następnie nawiązuje połączenie z siostrą. „Wyszli właśnie z domu, nie wyglądali na pokłóconych” – informuje. – „Coś się stało, ale nie wiem co.”

Kiedy powtórka odcinek 142 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

  • DZIEDZICTWO odc. 142:

wtorek, 31 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę