Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 137 VOD oglądaj online ZA DARMO – Seher wyrzuca z domu Zuhal! Yaman i Seher są bliscy pocałunku!

Dziedzictwo odcinek 137 VOD oglądaj online ZA DARMO - Seher wyrzuca z domu Zuhal! Yaman i Seher są bliscy pocałunku!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 137 VOD oglądaj online ZA DARMO – Seher wyrzuca z domu Zuhal! Yaman i Seher są bliscy pocałunku!

Dziedzictwo odcinek 137 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na stronie VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 137 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

Dziedzictwo odc. 137 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 23 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 16:05; Czas trwania: do 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 137 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

DZIEDZICTWO Opis odc. 137

Yaman aktywnie uczestniczy w obowiązkach domowych, co sprawia Seher ogromną frajdę. W tym czasie Yusuf wyraża swoje życzenie, aby Yaman i Seher stali się jego rodzicami, co napawa go ogromnym szczęściem. Zuhal nie może znieść widoku Yaman spędzającego czas z Seher i próbuje znaleźć pretekst, aby go odwiedzić. Kiedy Yaman wychodzi na zakupy z Yusufem, atakuje Seher, oskarżając ją o interesowność. W międzyczasie Ibrahim nie ma sukcesu w staraniach o uznanie w oczach kolejnych kandydatek na swoją żonę. Kiraz walczy z własnymi konfliktami i niespodziewanie pojawia się Begüm, która zaskakująco każe jej wyjaśnić swoje relacje z Alim.

Opisane wydarzenia ilustrują zawiłe relacje między postaciami, ze szczególnym uwzględnieniem trójkąta uczuć między Yamanem, Seher i Zuhal, a także narastających konfliktów i problemów Kiraz.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Hayriye uparcie dąży do tego, by Ibrahim spotkał się z wybraną przez nią kandydatką na żonę. Ziya prowadzi wideorozmowę z Yusufem, który przebywa w rezydencji Seher. Niestety, na ekranie telefonu pojawiają się Yaman i Seher, co wprawia Zuhal w szał. Rozzłoszczona kobieta wybiega na zewnątrz i udaje się do swojego samochodu. Ikbal próbuje uspokoić ją i odwieść od ewentualnych irracjonalnych działań, przestrzegając przed zniszczeniem wszystkiego. Wściekła Zuhal jednak nie słucha jej rad i odjeżdża samochodem.

Neslihan, obserwując sytuację z kuchni, wnioskuje, że dziewczyna jest zakochana w Yamanie. W trakcie wspólnego układania puzzli Yusuf wyraża życzenie, żeby Yaman i Seher zostali jego rodzicami. Jednak jego stwierdzenie, że mogą to zrobić po ślubie, wywołuje zakłopotanie dorosłych. W krępującej ciszy to Yaman próbuje przerwać impas, pytając: „Skąd to się wzięło, mistrzu?” Yusuf zadaje niewygodne pytanie, czy naprawdę muszą wziąć ślub, żeby być jego rodzicami.

Yaman i Seher próbują wyjaśnić Yusufowi, że aby wziąć ślub, musi istnieć miłość między przyszłymi małżonkami. Chłopiec zadaje pytanie, czy oni się nie kochają, na co Seher tłumaczy, że miłość musi być czymś wyjątkowym, tak jak wyjątkowe muszą być dwie osoby, które się nawzajem uzupełniają. Chłopiec porównuje to do puzzli, które pasują do siebie, a Yaman i Seher biorą losowe fragmenty puzzli i zbliżają je do siebie. Okazuje się, że części zaskakująco łączą się, co wywołuje zdziwienie u dorosłych.

W tym momencie Zuhal pojawia się za oknem i obserwuje ich z wściekłym wzrokiem. Szybko wchodzi do rezydencji i naciska dzwonek, a kiedy Seher otwiera drzwi, kieruje się do Yamana, przekazując mu dokumenty do podpisania. Yaman podpisuje dokumenty i zabiera ze sobą Yusufa, co wzbudza zaniepokojenie i niepewność wśród pozostałych mieszkańców rezydencji.

>>Dziedzictwo serial turecki odcinek 136Yusuf zostaje z Seher! Zuhal wpada w szał! Czy Ibrahim ożeni się z Kiraz?  – DZIEDZICTWO odc. 136 TVP VOD >>

Zuhal konfrontuje Seher w ich prywatnym rozmowie, przekonana, że Seher ma ukryte intencje wobec Yamana i dąży do zdobycia jego serca. Zuhal zarzuca Seher, że jest materialistką i że próbuje manipulować Yamana, udając niewinność. Seher zdecydowanie zaprzecza tym oskarżeniom i oświadcza, że jest prawdziwa i szczera w swoich intencjach.

Napięcie między nimi rośnie, a ich rozmowa staje się coraz bardziej emocjonalna. Seher wyraźnie wyraża swój gniew i zdecydowanie każe Zuhal opuścić ich prywatną przestrzeń.

Zuhal, pełna determinacji, zapowiada, że nie zamierza się poddać i zrobi wszystko, aby ujawnić prawdziwą naturę Seher. Zdecydowana na konfrontację, odchodzi, obiecując pokazanie prawdy wszystkim.

Akcja przenosi się do wieczora, gdy Yaman rozmawia z Seher. Zwraca jej uwagę na to, co Yusuf powiedział wcześniej, wyrażając troskę o chłopca i chcąc zrozumieć, czy nie ma żadnych problemów czy zmartwień. Seher wyjaśnia, że Yusuf tęskni po prostu za swoimi rodzicami. Yaman wyraża obawy, że nie może zastąpić roli ojca, ale Seher zapewnia go, że jest wspaniałym stryjem. W trakcie rozmowy zaczyna wieczór, a Yaman proponuje kawę.

W pewnym momencie w domu gaśnie światło, co sprawia lekkie niepokojenie Seher. Po chwili okazuje się, że to awaria prądu. Yaman sprawdza skrzynkę z bezpiecznikami, a Seher oświetla pomieszczenie latarką z telefonu. Po szybkim naprawieniu usterki wraca normalne oświetlenie, a Seher czuje ulgę po przejściowym niepokoju związanym z ciemnością.

W trakcie rozmowy Kirimli przekazuje myśl, że ludzie boją się nieznanego, ale niektórzy są przyzwyczajeni do ciemności i mogą bać się światła. Yaman i Seher zbliżają się do pocałunku, ale Yusuf niespodziewanie wchodzi do pokoju, przerywając ich chwilę namiętności. Seher jest podekscytowana, a łóżko nie wytrzymuje emocji i uszkadza się, gdy siada na nim.

Późnym wieczorem, Kiraz znajduje Begum na drzwiach domu komisarza i ta konfrontuje ją pytaniem o związek między nią a Alim. Kiraz jest zaskoczona, gdy Begum zbliża się do niej, pytając o prawdę.

Na skutek uszkodzenia łóżka, Yaman i Seher decydują się spać w jednym pokoju, choć na osobnych łóżkach, ale zwróceni w stronę siebie i zagłębieni w siebie.

Co Kiraz odpowie Begum? Czy Yaman i Seher spełnią prośbę Yusufa i zostaną jego rodzicami? Odpowiedzi na te pytania pozostają niewiadome.

Kiedy powtórka odcinek 137 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO:

  • DZIEDZICTWO odc. 137:

wtorek, 24 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę