Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 132 VOD oglądaj online ZA DARMO – Zuhal każe Seher obsłużyć biznesowych klientów Yamana! Kiraz coraz bardziej wściekła na Aliego! Melisa to kleptomanka!

Dziedzictwo odcinek 132 VOD oglądaj online ZA DARMO - Zuhal każe Seher obsłużyć biznesowych klientów Yamana! Kiraz coraz bardziej wściekła na Aliego! Melisa to kleptomanka!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 132 VOD oglądaj online ZA DARMO – Zuhal każe Seher obsłużyć biznesowych klientów Yamana! Kiraz coraz bardziej wściekła na Aliego! Melisa to kleptomanka!

Dziedzictwo odcinek 132 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na stronie VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 132 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo serial turecki odcinek 131Seher urażona gestem Yamana! Ali przyłapuje Melisę na kradzieży! Yaman poznaje dzieciństwo Seher!  – DZIEDZICTWO odc. 131 TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 132 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 16 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 16:05; Czas trwania: 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 132 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

DZIEDZICTWO Opis odc. 132

Melisa zostaje przyłapana na kradzieży i po incydencie wyjawia Alemu, że ma problem z kleptomanią, opowiadając mu o trudnym dzieciństwie. Kiraz, obserwując z daleka, jak Ali przytula Melisę, źle interpretuje ich relację, myśląc, że stali się parą. Później donosi o tym komisarzowi, sugerując, że była świadkiem ich intymnego spotkania. Mimo obietnicy zachowania tajemnicy, Ali zostaje zmuszony do kłamstwa. Kiraz decyduje się unikać go.

Seher zgadza się na przyjęcie udziałów pod warunkiem, że zostaną przepisane na Yusufa, a ona będzie reprezentować siostrzeńca, aż osiągnie pełnoletność. Yaman akceptuje te warunki, co sprawia, że Ikbal czuje się oszukana. Yaman decyduje się zorganizować spotkanie z agencją reklamową w rezydencji zamiast w firmie. Cenger i Neslihan nie są dostępni tego dnia, więc Zuhal każe Seher obsłużyć klientów, co budzi niezadowolenie Yamana.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Ali i Melisa usiedli na ławce w parku. Melisa zaczęła się bronić, zapewniając, że nie jest złodziejką. Twierdzi, że to zdarzenie miało miejsce tylko raz i było dla niej zabawą. Chce zminimalizować sprawę, ale Ali zaczyna wymieniać skradzione przedmioty, pytając, czy również były elementem tej „zabawy”. Melisa jest oburzona i próbuje odejść, lecz komisarz nie pozwala jej na to.

Ali stanowczo mówi, że nie może pozwolić jej uciec i każe jej otworzyć torebkę. Melisa protestuje, mówiąc, że ma w niej prywatne rzeczy. Komisarz twardo postawił warunek: jeśli chce odejść, musi otworzyć torebkę. W końcu Melisa wraca na ławkę i oddaje komisarzowi różaniec, breloczek do kluczy i perfumy. Zdezorientowany Ali pyta, dlaczego to zrobiła i zauważa, że nie potrzebuje tych rzeczy. Prosi ją o wyjaśnienie. Melisa pęka w płacz, a gdy trochę się uspokaja, wyznaje, że ludzie często ją źle oceniają jako zamożną i rozpieszczoną, mimo że jej życie było pełne samotności.

Melisa kontynuuje, wyjawiając, że ani matka, ani ojciec nigdy nie okazali jej miłości. Dorastała w wielkim domu otoczona opiekunami i służbą, ale nigdy nie otrzymywała ciepłych gestów rodziców. Przez całe dzieciństwo pragnęła choć raz usłyszeć dobre słowo czy odczuć pieszczotę, jednak to się nie zdarzyło. Jej rodzice zadbali tylko o jej potrzeby finansowe. Melisa opowiada komisarzowi, że naprawdę nie chce kraść, ale kleptomania kontroluje ją, a próby zatrzymania tego nawrotu były nieudane. Obawia się, że jej życie przeminie na tęsknocie za rzeczami, które nie są jej.

Ali rozpoznaje, że Melisa cierpi na kleptomanię i desperacko szuka uwagi. Starając się ją pocieszyć, stwierdza, że nie ma powodu do zmartwień, ponieważ to nie jest problem nierozwiązywalny. W tym momencie Kiraz przechodzi obok parku i widząc Melisę opartą na ramieniu komisarza, mylnie sądzi, że są parą. Zalewają ją łzy, więc szybko opuszcza miejsce, nie mogąc znieść tego widoku. Ali obiecuje Melisie, że nikomu nie powie o kradzieżach, ale postara się znaleźć sposób, aby jej pomóc w poradzeniu sobie z tym problemem.

Wieczorem Seher odkrywa w swoim pokoju oprawione w ramkę zdjęcie swojej matki, które razem z Yamanem znaleźli wśród jej rzeczy. Jest poruszona tą niespodzianką od mężczyzny. Scena przenosi się do pokoju, gdzie znajdują się siostry.

Ikbal wybucha gniewem, obwiniając Seher o marnotrawienie swojego życia dla tej rodziny. Uznaje Seher za łowczynię fortuny, która zdobyła cały majątek rodziny. Zuhal podtrzymuje tę opinię, uznając Seher za czarownicę, która zmanipulowała umysł Yamana. Ikbal zdecydowanie wyraża swój opór wobec Seher, ale postanawia zmienić taktykę i wykorzystać jej słabe punkty.

Ikbal i Zuhal planują skrupulatnie wykorzystać każdą okazję, aby zweryfikować, czy Seher posiada jakiekolwiek dokumenty czy zasoby, które mogą zostać wykorzystane przeciwko niej. Chcą poznać wszelkie możliwe słabe punkty Seher i wykorzystać je w walce o majątek rodziny.

Ikbal postanawia jak najszybciej zgłębić informacje na temat Seher Kerimoglu. Kontaktuje się z kimś przez telefon i nakazuje dokładne zbadanie sprawy. Ali w tajemnicy zwraca Sultan jej zagubiony różaniec. Okazuje się, że Kiraz była świadkiem spotkania Aliego i Melisy w parku. Ali stara się to wyjaśnić, ale dziewczyna jest nieufna.

Następnego dnia Ikbal odbiera ważny telefon, w którym dowiaduje się o nowym domu wynajętym na nazwisko Seher Kerimoglu. Zleca sprawdzenie dokładnego adresu tego miejsca. Yaman postanawia spędzić dzień w domu, aby być blisko Yusufa i Seher. Zleca Zuhal zorganizowanie spotkania biznesowego w rezydencji.

Zuhal widząc okazję do upokorzenia Seher, sugeruje, aby to ona pomogła Adalet w przygotowaniach do spotkania. Adalet z chęcią zgadza się na to. Baris prosi Kiraz o dostarczenie zamówienia do komisariatu, ale ona odmawia, unikając spotkania z Alim i Melisą. Następnie odbywa się spotkanie biznesowe w rezydencji, gdzie Yaman interweniuje w obronie Seher, gdy jeden ze współpracowników traktuje ją bardzo źle i nadmiernie ją kontroluje.

Kiedy powtórka odcinek 132 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 132 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 132 JUŻ TERAZ:

  • DZIEDZICTWO odc. 132:

wtorek, 17 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę