Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 127 VOD oglądaj online ZA DARMO – Kim jest Melisa? Kiraz zazdrosna! Yaman walczy o życie w szpitalu!

Dziedzictwo odcinek 127 VOD oglądaj online ZA DARMO - Kim jest Melisa? Kiraz zazdrosna! Yaman walczy o życie w szpitalu!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 127 VOD oglądaj online ZA DARMO – Kim jest Melisa? Kiraz zazdrosna! Yaman walczy o życie w szpitalu!

Dziedzictwo odcinek 127 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  na stronie VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 127 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo serial turecki odcinek 126 VOD oglądaj online ZA DARMOYaman zaatakowany w więzieniu! Świadek za namową Seher zmienia zeznania!  – DZIEDZICTWO odc. 126 TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 127 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 9 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 16:05; Czas trwania: 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 127 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

DZIEDZICTWO Opis odc. 127

W 127. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Yaman zostaje poważnie ranny i trafiony do szpitala, gdzie rodzina czeka z niepokojem na korytarzu. Ikbal i Zuhal starają się przekonać Seher, żeby opuściła szpital. Jednak Seher pozostaje wierna Yamanowi i nie zamierza go opuszczać w tak trudnym momencie.

W tym czasie stróż Sedata zmienia zeznania, dając nadzieję na oczyszczenie Yamana z zarzutów. Ikbal dowiaduje się, że to Seher wpłynęła na świadka, aby ten wyznał prawdę, ale zataja ten fakt przed Yamaniem, obawiając się, jak zareaguje na tę informację.

Dodatkowo wątek matrymonialnego oszustwa Ibrahima i Kirpiego wychodzi na jaw, co budzi gniew Alego. Komisarz zaczyna interesować się Melisą, chcąc lepiej ją poznać. Kiraz jest przekonana, że od dłuższego czasu Ali korespondował z nią. Sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana, a tajemnice rodzinne ujawniają się, rzucając nowe światło na relacje między bohaterami.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Seher i Nedim opuszczają dom Sedata, a Nedim dostaje telefon z informacją o ataku na swojego szefa. Jego mina natychmiast staje się blada, sugerując, że jest to zła wiadomość.

Akcja przenosi się do restauracji, gdzie Melisa wyraża swoją radość z faktu spotkania z Alim. Mówi, że czekała na ten moment od dawna i że komisarz wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Ali jest zdziwiony i nieco zdezorientowany, pytając, na co Melisa odpowiada, że na zdjęciu profilowym.

Ibrahim nagle wstaje i rozlewa zupę na spodnie dziewczyny, z którą wcześniej korespondował. Prosi ją o wybaczenie i tłumaczy, że to było przypadkowe. Melisa jest wściekła, ale szybko się uspokaja, aby nie zrobić złego wrażenia na Alim.

Baris sugeruje jej, żeby poszła do kuchni, gdzie znajdzie mydło, aby oczyścić spodnie. Kiraz, również zdezorientowana, decyduje się pomóc nieznajomej w usunięciu plamy. Cała sytuacja jest niecodzienna i wprowadza zamieszanie w restauracji.

„Ubrałam się ładnie na nasze pierwsze spotkanie” – oznajmia Melisa. Kiraz patrzy na nią zaskoczona, a Melisa kontynuuje, mówiąc, że chciała zrobić komisarzowi niespodziankę, ale coś się popsuło. Pyta o łazienkę, aby poprawić makijaż.

Kamera przenosi się do głównego pomieszczenia restauracji, gdzie Ibrahim wyjaśnia, że wysłał zdjęcie komisarza, chcąc zaimponować dziewczynie. Ali zdecydowanie oświadcza, że wszystko zostanie wyjaśnione na komisariacie.

Melisa wychodzi z łazienki i prosi Ibrahima oraz Aliego o rozmowę na zewnątrz. Tam wyjawia, że osoba, z którą korespondowała, to nie komisarz. Jest to punkt kulminacyjny napięcia w odcinku.

Melisa jest zdumiona sytuacją i pyta, kto jest prawdziwym komisarzem. Komisarz wskazuje na swojego podwładnego, zaskakując dziewczynę. Melisa pyta z oburzeniem, czy to on wysłał jej zdjęcie innego człowieka i który z nich jest faktycznym komisarzem. Ali przyznaje, że to on jest komisarzem i wyraża zadowolenie z poznania Melisy, nawet jeśli było to spowodowane pomyłką. Ibrahim wyraża skruchę i przeprasza Melisę za kłamstwo oraz niezasłużone zachowanie.

Melisa wyraża zrozumienie i odpowiada, nie spuszczając wzroku z komisarza. Ali informuje, że chciałby lepiej wyjaśnić sytuację, ale musi szybko udać się na akcję. Melisa ironicznym tonem mówi o ekscytującej akcji i docenia możliwe bohaterstwo komisarza. Ali zwraca uwagę, że nie chce być niegrzeczny, ale Melisa musi odejść. Komisarz raz jeszcze przeprasza, wskazując na Ibrahima, i rzuca surowe spojrzenie na niego. Melisa wyraża smutek z powodu odrzucenia i rozczarowania, sugerując, że to pierwsze spotkanie i nie ma sensu przedłużać tej rozmowy. Ostatecznie komisarz wychodzi, musząc udać się na akcję.

Melisa, zirytowana, stwierdza, że ​​można postąpić zgodnie z opinią Ibrahima. Wyraża swoje zdanie, jednak zauważa jego arogancję i wyraża swoje oburzenie na jego zachowanie. Zwraca mu pogardliwe spojrzenie i odchodzi. Tymczasem Yaman trafiony poważnym stanem zdrowia zostaje przewieziony do szpitala i poddany operacji. Po wysłuchaniu prawdy od Seher, siostry dowiadują się, że będzie znowu postrzegana jako bohaterka w oczach Yamana. Zuhal, wściekła na nią, wyraża swoje uczucia i opowiada o swojej niechęci. Ikbal, zachowując spokój, zaleca kontrolowanie nerwów i wykorzystanie sytuacji dla swoich korzyści, szczególnie po przebudzeniu Yamana. Postanawia działać w interesie swoich bliskich.

Ali, w ramach kary, kazał zamknąć Ibrahima i Kirpiego w celi. Następnie, wraz z Firatem, przesłuchuje Sedata, który zdaje sobie sprawę, że popełnił poważny błąd i wprowadził w błąd wymiar sprawiedliwości, doprowadzając do niesłusznej skazania Kirimliego. Podczas rozmowy z komisarzem wyraża troskę o Yamana, który został ranny w więzieniu. Kiraz, siedząca w swoim pokoju, trzyma zdjęcie z Osmanem i opowiada się do niego, zauważając, że komisarz poznał dziewczynę przez Internet, co wywołało jej zdziwienie.

Kiraz opowiada odkryciu, że Ali korespondował z pewną dziewczyną, co było dla niej zaskoczeniem. Wyraża zdziwienie, że dziewczyna ta nie jest tak piękna, jak mogłoby się wydawać. W tym momencie do pokoju wchodzi Sultan, pytając, z kim rozmawia. Kiraz tłumaczy, że rozmawiała z samą sobą. Sultan zauważa, że Kiraz przyszła wcześniej i pyta, czy została zwolniona z pracy. Kiraz odpowiada, że opuściła pracę z braku obowiązków. Sultan sugeruje, że nie ma jedzenia na obiad i zachęca Kiraz do przygotowania czegoś w kuchni.

Ikbal przekonuje Seher, aby wróciła do rezydencji i zajęła się opieką nad Yusufem. Chce, aby nie była obecna przy Yamanie po operacji. Wieczorem Ali wraca do domu i zauważa, że Kiraz jest nieobecna i unika rozmowy. Komisarz wymienia wiadomości z Firatem i Karą, co wywołuje zazdrość u Kiraz, która myśli, że Ali komunikuje się z Melisą. Następnego dnia Ibrahim i Kirpi zostają zwolnieni z celi. Komisarz informuje ich jednak, że to nie koniec ich kary. Nakazuje Kirpiemu nie rozmawiać w godzinach pracy, a Ibrahimowi nie jeść, znając ich słabości.

Yaman odzyskuje przytomność i zostaje poinformowany przez strażnika, że może wejść tylko jedna osoba z rodziny. W pokoju pojawia się Ikbal, która nie przekazuje pozdrowienia od Seher. Kobieta wyraża ulgę, że Yaman obudził się, pytając o jego samopoczucie. Yaman pyta, czy wszyscy są obecni, a Ikbal informuje, że Nedim, Zuhal i ona spędzili tam noc. Yaman wyraża chęć zobaczenia kogoś innego w pokoju, ale akceptuje obecność Ikbal. Ta przekazuje, że Ziya został odesłany do rezydencji, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i życzy szybkiego powrotu do zdrowia.

Yaman dziękuje za troskę, ale jest zasmucony. Ikbal informuje go, że Sedat wyznał prawdę, co oznacza, że ​​będzie zwolniony po decyzji sądu. Yaman zaskoczony pyta, jak doszło do tego, a Ikbal opowiada, że Nedim go przekonał. Tymczasem Melisa odwiedza komisariat, przynosząc deser dla Ibrahima, jako podziękowanie za poznanie komisarza. Ibo, choć pragnie słodkości, odmawia ze względu na nałożoną przez Ali karę.

Ali przeprowadza wideo rozmowę z Kiraz. Gdy dziewczyna dostrzega Melisę w tle, staje się jeszcze bardziej smutna.

Kiedy powtórka odcinek 127 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 127 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 127 JUŻ TERAZ:

  • DZIEDZICTWO odc. 127:

wtorek, 10 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę