Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 122 VOD oglądaj online ZA DARMO – Seher i Yaman sami w rezydencji! Klienci niezadowoleni z potraw Kiraz!

Dziedzictwo odcinek 122 VOD oglądaj online ZA DARMO - Seher i Yaman sami w rezydencji! Klienci niezadowoleni z potraw Kiraz!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 122 VOD oglądaj online ZA DARMO – Seher i Yaman sami w rezydencji! Klienci niezadowoleni z potraw Kiraz!

Dziedzictwo odcinek 122 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD  na stronie VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 122 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odcinek 121 VOD oglądaj online ZA DARMOKiraz ma nową pracę! Yaman, Seher i Yusuf u Arifa!  – DZIEDZICTWO odc. 121 TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 122 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 2 października 2023; dzień: poniedziałek; godzina: 16:05; Czas trwania: 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 122 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

DZIEDZICTWO Opis odc. 122

Yaman szykuje niespodziankę z okazji rocznicy ślubu dla brata i bratowej, a Seher udziela mu wskazówek dotyczących organizacji. Zuhal, zaintrygowana i zazdrosna, obserwuje, jak Seher wychodzi z gabinetu Yamana i udaje się za nią. Zauważa wisiorek, który Seher trzyma w ręku i zaczyna zadawać pytania. Seher wyjaśnia, że wisiorek jest dla pani Ikbal, a Yaman poprosił ją o pomoc w wyborze prezentu. Zuhal, pełna złości, dowiaduje się o przygotowaniach Yaman’a z okazji rocznicy. Yaman planuje romantyczny obiad w restauracji na wyspie oraz kilkudniowy pobyt w domku letniskowym, ale Zuhal nie będzie mogła uczestniczyć z powodu choroby morskiej syna Yusufa.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

„Dobrze, to w sumie lepiej dla Yusufa” – Zuhal reaguje i odchodzi. Następnie akcja przenosi się na kolejny dzień. Kiraz budzi się z potem na ciele po koszmarze, w którym jej przygotowane dania wywołały zatrucie u klientów. Jest bardzo zestresowana przed swoim pierwszym dniem pracy w restauracji. Seher oddaje wisiorek do gabinetu Yamana. Słyszy, jak mężczyzna rezerwuje stolik przez telefon na sześć osób. Zapytuje go o szczegóły i dowiaduje się, że to rezerwacja na rocznicę ślubu pana Ziyi. Yaman zaprasza Seher na to wydarzenie, ale ona odmawia, tłumacząc, że musi zająć się chorobą morską Yusufa, więc nie będzie mogła płynąć łodzią na wyspę.

Tymczasem Ziya obdarowuje żonę bukietem kwiatów i Zuhal opowiada jej o planach na rocznicę ze strony Yamana, w tym o pięknym wisiorku. Zuhal dowiaduje się również, że będą jedli obiad na wyspie, co wywołuje u niej pewne uczucia.

Kobieta, z którą Ibrahim prowadzi korespondencję na portalu randkowym, myśli, że pisze z Alim, ponieważ Kirpi wysłał jej zdjęcie tego mężczyzny. Zakochuje się w nim głęboko, choć nie ma świadomości, że to inna osoba niż ta, z którą rozmawia. Kirpi i Ibrahim podejmują nieudolne próby, aby zniechęcić ją do kontynuowania tej korespondencji.

Akcja przenosi się do restauracji, gdzie Firat i Ali rozmawiają o podejrzeniach policji dotyczących handlu ludźmi przez Yamana i planowanym nalocie na statki i magazyny związane z jego procederem. Selim podsłuchuje tę rozmowę, co może mieć wpływ na rozwój wydarzeń.

Yaman informuje Ikbal i jej siostrę, że czuje się źle i nie będzie mógł towarzyszyć im podczas obchodzenia rocznicy ślubu. Tak naprawdę chce spędzić czas sam na sam z Seher w rezydencji. Zuhal jest wzburzona obecnością Seher w ich domu i obawia się, że w nieobecność Ikbal Yaman i Seher jeszcze bardziej się do siebie zbliżą.

W trakcie obiadu w restauracji jeden z klientów skarży się na jakość jedzenia przygotowanego przez Kiraz, co powoduje burzę emocji. Ali, zaniepokojony sytuacją, wyrzuca niezadowolonego klienta z lokalu, lecz po spróbowaniu potrawy stwierdza, że faktycznie jest ona niejadalna. Kiraz jest bardzo zasmucona tym incydentem.

Selim próbuje skontaktować się z Seher, ale nie może się dodzwonić. Dzwoni do Ikbal, aby prosić o pomoc, lecz kobieta jest zdenerwowana i twierdzi, że jest za późno na jakąkolwiek interwencję. Wyjaśnia, że zarówno Seher, jak i Yaman nie zamierzają towarzyszyć im podczas wyjazdu na rocznicę, co sprawia, że będą sami w rezydencji. Ikbal nie pozostawia wątpliwości, że Selim przegrał tę sytuację.

Selim przypomina sobie rozmowę Aliego i Firata, w której dowiedział się o planowanym nalocie policyjnym na majątek Yamana. Postanawia działać i kontaktuje się z Feritem Camgozem, przekazując mu informację o planowanej akcji policji. Gangster informuje, że wykona swoją część zadania, a teraz Selim ma zająć się resztą.

W rezydencji Seher przebywa z siostrzeńcem w jego pokoju, nieświadoma wydarzeń. Nagle okazuje się, że Yaman nie pojechał z pozostałymi i nadal jest w posiadłości. Chłopiec jest szczęśliwy, że stryjek jest z nimi, a Seher zdziwiona zastanawia się, dlaczego Yaman nie pojechał z resztą. Yaman zapewnia, że będzie pracować zdalnie z domu, co sprawia, że będą mogli spędzić razem czas. Seher jest zaniepokojona, ale chłopiec jest pełen radości z tej wiadomości.

Czy informacja o nalocie zostanie wykorzystana przeciwko Yamana? Jak Kiraz poradzi sobie w roli kucharki? Czy Yaman i Seher zbliżą się do siebie, zgodnie z obawami sióstr? To pytania, które pozostają otwarte w tej sytuacji.

Kiedy powtórka odcinek 122 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 122 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 122 JUŻ TERAZ:

  • DZIEDZICTWO odc. 122:

wtorek, 3 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę