Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 121 VOD oglądaj online ZA DARMO – Kiraz ma nową pracę! Yaman, Seher i Yusuf u Arifa!

Dziedzictwo odcinek 121 VOD oglądaj online ZA DARMO - Kiraz ma nową pracę! Yaman, Seher i Yusuf u Arifa!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 121 VOD oglądaj online ZA DARMO – Kiraz ma nową pracę! Yaman, Seher i Yusuf u Arifa!

Dziedzictwo odcinek 121 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 121 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odcinek 120 VOD oglądaj online ZA DARMOSeher zakochana w Yamanie! Kiraz traci pracę!DZIEDZICTWO odc. 120 TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 121 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

gdzie w TV: TVP1; premiera TV: 29 września 2023; dzień: piątek; godzina: 16:05; Czas trwania: 44 minut; Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 121 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

DZIEDZICTWO Opis odc. 121

W 121. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher nadal rozważa słowa Selima i odczuwa zakłopotanie w obecności Yamana. Selim prosi ją o spotkanie, ale dziewczyna sugeruje, że powinni się unikać przez pewien czas. Selim zaczyna poszukiwania kogoś na miejsce Seher do swojej restauracji i Ali sugeruje Kiraz. Zuhal nie może znieść widoku zbliżającego się Seher i Yamana. Ikbal próbuje sprowokować Selima, sugerując, że powinien jechać do Arifa, gdzie Yaman zabrał Seher i Yusufa. Selim, zaniepokojony tą myślą, wraca do restauracji, gdzie zjawia się niespodziewanie Ferit. Camgöz proponuje Selimowi układ przeciwko Yamanowi, ale Selim odmawia. Tymczasem Yaman przygotowuje rocznicę ślubu Ziyi i Ikbal. Radzi się Seher, ale dziewczyna źle interpretuje jego pytania, co może zawić ich relację.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Seher wciąż próbuje unikać spotkania z Yamanem, ale zadanie to staje się coraz trudniejsze, ponieważ Yusuf ciągle ich do siebie przybliża. Tymczasem Selim wysyła wiadomość tekstową do Seher: „Przekroczyłem granice, przepraszam. Bardzo bym się ucieszył, gdybyśmy mogli porozmawiać osobiście.” Po chwili dostaje odpowiedź: „Lepiej byłoby, gdybyśmy przez pewien czas się nie widzieli, a nawet nie pracowali razem.” Selim jest rozczarowany tymi słowami. Aby ochłodzić swoje myśli, postanawia dostarczyć zamówione jedzenie na komisariat. Firat jest zdziwiony i pyta: „Dlaczego to ty dostarczasz zamówienia? Gdzie jest Baris?” Selim odpowiada: „Pomyślałem, że przywiozę je sam. Przy okazji chciałem też przemyśleć kilka spraw.” Firat martwi się, że może coś się stało i pyta: „Czy jest jakiś problem?”

Selim wyjawia, że Seher przez pewien czas nie będzie przychodzić do restauracji, co wzbudza zaniepokojenie Firata. Ten pyta: „Dlaczego? Co się stało?” Selim tłumaczy: „W zasadzie nic specjalnego. Muszę po prostu znaleźć nowego kucharza, dlatego się martwię.” Firat uspokaja go, obiecując, że wspólnie znajdą nowego kucharza. Kamera skupia się na Alim, który zdaje się mieć pomysł na to, kto mógłby zająć to stanowisko w restauracji.

W międzyczasie na prośbę Yusufa Seher i Yaman idą razem z nim do budki Arifa. W pewnym momencie zostają sami przy stoliku. Seher przerywa ciszę, mówiąc: „Słyszałam historię, którą opowiedziałeś Yusufowi. Była naprawdę piękna.”

„To tylko bajka” – mówi Kirimli, na co Selim odpowiada, że ma ona wartość i chce pokazać różne metody rozwiązywania problemów, co zaskakuje Kirimli. Akcja przenosi się do rezydencji, gdzie Ikbal dowiaduje się od siostry, że Yaman i Seher pojechali na kofty z Yusufem. Bezpośrednio dzwoni do Selima, który zdaje sobie sprawę, że Ikbal wie o konflikcie z Yamanem. Selim chce pokazać Yamanowi jego miejsce.

Ikbal jest oburzona i uważa, że Selim popełnił błąd, nie zrozumiał, z kim ma do czynienia, i Yaman nie widzi w nim zagrożenia. Selim próbuje zminimalizować sytuację, ale Ikbal twierdzi, że Selim został wyeliminowany z gry, a teraz Selim otrzymuje adres budki Arifa, aby zobaczyć swoją pracę na własne oczy. Kobieta rozłącza się po tym komunikacie, wysyłając Selimowi adres.

W kolejnej scenie Selim znajduje się już w lesie, obserwując Yamana, Seher i Yusufa siedzących przy stoliku. Są szczęśliwi i wyglądają jak szczęśliwa rodzina. Akcja przenosi się do domu komisarza, gdzie Kiraz płacze w swoim pokoju. Ali wchodzi do pomieszczenia, trzymając w ręku torebkę z prezentem. Kiraz wyznaje, że przynosi pecha i nie zasługuje na nic. Ali daje jej prezent, którym okazuje się fartuszek z napisem „Najlepszy kucharz na świecie”, życząc powodzenia w nowej pracy w restauracji Selima. Kiraz odzyskuje wiarę w siebie.

Tymczasem Selim powraca do restauracji, gdzie zastaje kilku drabów czekających na niego. Selim spotyka przywódcę bandy, Ferita Camgoza, który wyznaje, że mają wspólnego wroga – Yamana Kirimliego, którego oboje nienawidzą. Chcą zdobyć kompromitujące informacje na jego temat, które Selim mógłby mieć związane z częstymi wizytami w rezydencji. Selim odmawia współpracy, nie chcąc mieć niczego wspólnego z mafiosami. Ferit jednak sugeruje, że nawet mały cios wymierzony w Yamana byłby dla niego użyteczny. Zostawia wizytówkę i odchodzi z obietnicą kolejnego spotkania.

Następnie akcja przenosi się do rezydencji, gdzie Ziya zastanawia się, jaki prezent kupić Ikbal z okazji rocznicy ich ślubu.

Ali i Kiraz odwiedzają restaurację, gdzie Baris prezentuje Kiraz kuchnię. Tego wieczoru Yaman wysyła wiadomość tekstową do Seher, prosząc ją o spotkanie w swoim gabinecie, mając ważną rozmowę do przeprowadzenia.

Kiedy powtórka odcinek 121 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 121 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 121 JUŻ TERAZ:

  • DZIEDZICTWO odc. 121:

poniedziałek, 2 października – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę