Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 120 VOD oglądaj online ZA DARMO – Seher zakochana w Yamanie! Kiraz traci pracę!

Dziedzictwo odcinek 120 VOD oglądaj online ZA DARMO - Seher zakochana w Yamanie! Kiraz traci pracę!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 120 VOD oglądaj online ZA DARMO – Seher zakochana w Yamanie! Kiraz traci pracę!

Dziedzictwo odcinek 120 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 120 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odcinek 119 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman zakopuje broń! Seher mówi Yamanowi, że jest dla niej ważny! Hasan niewinny! –  Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 120 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 28 września 2023
  3. dzień: czwartek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 44 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

DZIEDZICTWO Opis odc. 120

W 120. odcinku serialu „Dziedzictwo”, atmosfera staje się napięta, gdy Selim i Yaman angażują się w bójkę. Seher jest zszokowana brutalnością Yamana i postanawia porozmawiać z nim na poważnie. Selim sugeruje jej, że może być zakochana w Yamanie, lecz Seher stanowczo zaprzecza tym spekulacjom. W międzyczasie właściciel sklepu z zabawkami informuje Alego, że musi zamknąć sklep ze względu na brak dochodów, co oznacza kolejne trudności finansowe dla Kiraz. Komisarz postanawia na razie ukryć tę informację przed Kiraz. Sytuacja finansowa Kiraz i Aliego staje się coraz bardziej niepewna.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Selim, widząc gniew Seher, jest wyraźnie zdenerwowany i nieśmiało próbuje wyjaśnić sytuację. Seher jednak nie chce słuchać jego tłumaczeń i podchodzi do Yamana, aby sprawdzić jego ranę. Za oknem całą scenę obserwuje Zuhal, która jest wyraźnie zdruzgotana. Natychmiast udaje się do swojej siostry, Ikbal, aby się z nią podzielić.

Zuhal wyjaśnia Ikbal, że Selim uderzył Yamana, a Seher była obecna w tamtym momencie. Jest zrozpaczona, że Yaman nie zareagował na to agresywne zachowanie Selima, mimo że miał do tego pełne prawo. Ikbal stara się uspokoić siostrę, przypominając, że celem było pokazanie ciotce, że przemoc nigdy nie zniknie z życia Yamana. Zuhal jest jednak przekonana, że Seher jest w stanie zmieniać Yamanową postawę jednym spojrzeniem, co ją doprowadza do szału.

W międzyczasie Ikbal obiecuje Zuhal, że to dopiero początek, a ona nigdy nie przegrywa. Zuhal jest zaniepokojona, ale Ikbal jest zdeterminowana, twierdząc, że to dopiero początek ich działań i nie jest jeszcze przegrane.

Ali otrzymuje telefon od mężczyzny, który był związany z osobą, dla której Kiraz składała zabawki. Informuje go, że zostaje zmuszony do zamknięcia swojej działalności i prosi, aby przekazać tę wiadomość Kiraz. Komisarz jest zaniepokojony, bo wie, że trudno będzie to powiedzieć dziewczynie, która znowu straci pracę. Postanawia, że powie jej o tym dopiero wtedy, gdy uda mu się znaleźć dla niej nowe zajęcie.

Seher po opatrzeniu rany Yamana idzie do restauracji Selima. Staje przed mężczyzną, wyrażając swoje zdanie w sposób poważny. Mówi, że rozumie, iż Selim próbuje ją chronić, co robił od dzieciństwa. Ale teraz są dorośli i mogą decydować o wszystkim poprzez rozmowę, a nie stosując przemoc.

Selim próbuje wytłumaczyć, że zrobił to, aby ją chronić. Seher uświadamia mu, że nie wszyscy ludzie są źli i że każdy ma swoje powody i przeszłość. Próbuję przekonać go, że stosowanie przemocy nie jest odpowiedzią. Selim nie zgadza się, twierdząc, że chroni ją przed kimś, kto jest bandytą.

Następnie Selim sugeruje, że Seher jest zakochana w Yamanie, co bardzo ją porusza. Seher opuszcza lokal, nie będąc w stanie odpowiedzieć na te słowa. Na zewnątrz, zaniepokojona, musi poluzować chustę na szyi, bo brakuje jej tchu. Ignoruje przechodzącą obok nią Nadire, skoncentrowana na tym, co właśnie usłyszała od Selima.

Sultan wraca do domu komisarza i Kiraz opowiada jej o ostatnich wydarzeniach. Begum również pojawia się w domu, próbując załagodzić sytuację i przynieść ulubiony deser Sultan oraz specjalnie kupioną sukienkę. Jednak Sultan nie jest łatwo przekupna.

Po powrocie do rezydencji Seher stara się unikać Yamana, wyraźnie zdając sobie sprawę z uczuć, jakie do niego czuje. W obecności Yamana rumieni się, a jej oddech przyspiesza, co świadczy o zakochaniu. Śni jej się Yaman, który każe jej się przyznać do swoich uczuć.

Następnego dnia zasmucona Kiraz odwiedza komisariat, trzymając w rękach szmacianą lalkę. Pyta Aliego, czy nic złego się nie stało. Opowiada, że wraca od brata Muzaffera, który zamyka sklep i sprzedaje swoje rzeczy. Dostaje lalkę jako pamiątkę. Zaczyna się rozmowa o poszukiwaniach nowej pracy, a Kiraz wyznaje, że próby znalezienia pracy nie idą po myśli. Ali jednak zachęca ją do niepoddawania się losowi, podkreślając, że znów się uda. Jednak Kiraz odczuwa brak szczęścia w swoich próbach.

Ostatecznie Kiraz zaczyna odbierać sygnały, że nie wszystko w jej życiu musi być źle, a także że warto walczyć i szukać szczęścia, nawet jeśli droga jest trudna. Jej walka o swoje wartości i pragnienie szczęścia prowadzą do dalszych wyzwań i zawirowań.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 120 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 120 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 120 JUŻ TERAZ:

  • Odcinek 120 Dziedzictwo:

piątek, 29 września- 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę