Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 119 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman zakopuje broń! Seher mówi Yamanowi, że jest dla niej ważny! Hasan niewinny!

Dziedzictwo odcinek 119 VOD oglądaj online ZA DARMO - Yaman zakopuje broń! Seher mówi Yamanowi, że jest dla niej ważny! Hasan niewinny!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 119 VOD oglądaj online ZA DARMO – Yaman zakopuje broń! Seher mówi Yamanowi, że jest dla niej ważny! Hasan niewinny!

Dziedzictwo odcinek 119 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 119 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Dziedzictwo odcinek 118 oglądaj online ZA DARMO – Seher w środku strzelaniny! Yaman pod wrażeniem jej odwagi! Hasan aresztowany – Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 119 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 27 września 2023
  3. dzień: środa
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 44 minut
  6. Gatunek: Dziedzictwo Serial turecki

Streszczenie odcinka 119 DZIEDZICTWO

W 119. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Hasan zostaje doprowadzony do komendy. Wszyscy są zadowoleni, gdy okazuje się, że zastąpił narkotyki cukrem pudrem, a prawdziwy towar ukrył. Dzięki temu mężczyzna zostaje zwolniony z aresztu i oczyszczony z zarzutów. Tymczasem Seher znajduje się w środku strzelaniny, a sytuacja staje się niebezpieczna. Yaman jest pod wrażeniem odwagi dziewczyny. Seher stara się wyjaśnić dla Yamana, jak bardzo Yusuf potrzebuje jego wsparcia i obecności w swoim życiu. Mężczyzna, poruszony tymi słowami, podejmuje ważną decyzję, która może wpłynąć na ich przyszłość i relację z Yusufem.

Ali i Kiraz wracają do domu, wyglądając na zaniepokojonych. Ayse, spostrzegając ich smutne miny, pyta: „Co się stało? Dlaczego tak wyglądacie? Znaleźliście Hasana?”. Komisarz informuje ją, że Hasan został aresztowany za handel narkotykami i zabrany na komisariat. Ayse, choć zszokowana, wyraża zdanie, że jeśli Hasan popełnił tak odrażający czyn, to powinien ponieść sprawiedliwą karę.

 

Ali odbiera telefon od Firata, który prosi go o natychmiastowe przybycie na komisariat. Tymczasem wzburzony Yaman zatrzymuje samochód i wychodzi na zewnątrz. Seher, towarzysząca mu, również opuszcza auto.

„Jak mogłaś wejść w sam środek ognia?!” – pyta rozgniewany Yaman. – „Co miałaś na myśli?”. Seher odparowuje: „Powinieneś zadać to pytanie sobie. Jesteś stryjkiem Yusufa. Jesteś osobą, której on najbardziej ufa, w której odnajduje spokój i którą stara się naśladować. Jeśli jesteś kimś, na kim dziecko buduje swój własny świat, inni się nie liczą”.

„W ogóle nie myślałaś o swoim życiu? Czy twoje życie jest bezwartościowe? Co gdyby jedna z tych kul cię trafiła?”. Seher kontratakuje: „A gdyby trafiła ciebie? Co by było, gdybyś tam zginął? Yusuf zostałby zniszczony. Mówiłam ci to od początku. Jeśli ja jestem jego ciocią, ty jesteś jego stryjkiem!”.

Seher wyraża swoje głębokie emocje i troskę o swoją rodzinę. Jej słowa, „Jeśli straci jednego z nas, straci połowę swojej duszy”, ukazują jej silną więź i oddanie wobec rodziny.

Na komisariacie, komisarz zaskakuje obecność narkotyków i pyta, dlaczego nie zostały one przekazane do prokuratury. To Ibrahim robi niespodziewany ruch, wydobywając z torebek biały proszek i połykając go. Jego komentarz, że jest słodki jak cukierek, wprowadza niepewność i zdziwienie u Aliego.

Jednak komisarz odkrywa prawdę, że to nie są narkotyki, lecz cukier puder. Wyjaśnienie, że Hasan ukrył narkotyki i zostawił notatkę dla policji, następnie ekipa udała się odebrać paczkę z narkotykami, przekonuje go o niewinności Hasana.

W rozmowie Seher z Yamanem, dziewczyna próbuje dociec, czego naprawdę potrzebuje mężczyzna w swoim życiu. Jej słowa wyrażają troskę i zrozumienie, że Yaman jest otoczony bogactwem, ale równocześnie potrzebuje wsparcia rodziny i miłości. Jej słowa oddają głęboki emocjonalny związek między nią a Yamanem.

Seher wyraża swoje uczucia i troskę wobec Yamana. Jej słowa, „Chwile, kiedy się uśmiechasz”, ukazują, jak bardzo zależy jej na jego szczęściu i na tym, aby atmosfera w domu była lepsza. Podkreśla, że Yaman jest ważny dla całej rodziny, zwłaszcza dla Yusufa, jej brata Ziyi i dla samej Seher.

W trakcie rozmowy przez twarz Yamana przelatuje emocja, co sugeruje, że wyznanie Seher poruszyło go. Kiedy Seher mówi, że chce, żeby Yaman zawrócił z ciemnej drogi, jest to jej próba przekonania go do zmiany swojego zachowania i wyjścia z trudnej sytuacji. Niemniej jednak Yaman odchodzi bez słowa do samochodu, co pozostawia pytanie, czy jej słowa wpłynęły choć trochę na jego postawę i decyzje.

Ali i Hasan zostali pozostawieni sami w pokoju przesłuchań. Komisarz zadaje pytanie Hasanowi, czy cały plan był zaplanowany. Chce wiedzieć, czy Hasan świadomie wiedział, że nie będzie w stanie dostarczyć paczki z narkotykami. Hasan wyjaśnia, że potrzebował pieniędzy, ale nie mógł zdecydować się dostarczyć narkotyków. Od samego początku wiedział, że nie podejmie się tej pracy, nie jest taką osobą. Chciał chronić innych, unikając konfliktów związanego z przemytem narkotyków. Nie chciał narazić Ali’ego na niebezpieczeństwo i ingerować w jego życie jako policjanta.

Komisarz wyraża zdziwienie i pyta, dlaczego Hasan sam podjął ryzyko, nie informując Ali’ego o swoich planach. Hasan tłumaczy, że nie chciał zawiązać brata i wpakować go w niebezpieczną sytuację. Przyznaje, że popełnił błąd, ale chciał uniknąć zaangażowania Ali’ego w tę nielegalną działalność.

Hasan kontynuuje, mówiąc o swoim planie, który zawiodł tylko dlatego, że policja przybyła zanim otrzymał pieniądze. Wyjaśnia, że paczka była dla Ali’ego, a pieniądze miały być dla niego. W następnej scenie Ali i Hasan wychodzą z pokoju przesłuchań, gdzie czekają na nich Kiraz i Ayse. Kiraz zadaje pytanie o to, jak Hasan mógł wpaść w tak niebezpieczną sytuację. Ali wyjaśnia, że Hasan jest niewinny i użył cukru pudru jako substytutu narkotyków. Hasan nie popełnił przestępstwa, próbując oszukać grupę przestępczą.

Ayse, w wzruszeniu, przytula się do swojego narzeczonego, pełna szczęścia łez. Jest zadowolona i mówi mu, że nie zawstydził jej. Mężczyzna przeprasza, mówiąc, że bardzo ją przestraszył. Komisarz zwraca uwagę na Kiraz, zachęcając ją do zabrania głosu. Kiraz przeprasza Hasana, wyrażając skruchę za swoje oskarżenia. Hasan, wyrozumiały, przekonuje, że nie ma potrzeby przeprosin, gdyż Kiraz myślała o ich dobru i nie mogła znać prawdziwych intencji.

Po powrocie do domu Yaman otrzymuje wiadomość od Nedima z informacją o ukryciu się braci Camgoz. Kirimli szykuje całą broń i amunicję, po czym udaje się w ustronne miejsce, aby kupić dodatkowe uzbrojenie. Następnie akcja przenosi się na komisariat, gdzie Ibrahim zostawia otwarty komputer z portalem randkowym, a Kirpi, udając Aliego, wysyła do kobiety o imieniu Melisa zdjęcie Aliego.

Ali zaprasza ojca Ayse, Kamilu, do swojego domu, gdzie wszyscy się gromadzą w salonie. Komisarz zabiera głos i próbuje uspokoić Kamila, mówiąc, że Hasan i Ayse nie mieli zamiaru go zdenerwować. Wyjaśnia, że para kocha się i chce się pobrać. Komisarz wyraża swoje wsparcie dla nich i obiecuje pomóc, jak tylko będzie mógł. Prosi Kamila tylko o jedno: zaakceptowanie tego małżeństwa. Podkreśla, że jest to bardzo ważne dla Hasana i Ayse oraz że bez zgody Kamila ta rodzina nigdy nie będzie kompletna.

Ojciec Ayse wyznaje swoje warunki w sprawie małżeństwa Hasana i Ayse. Jego jedynym warunkiem jest, aby para zamieszkała niedaleko niego w Nevsehir i że Hasan będzie pracował w jednym z jego sklepów. W emocjonalnym momencie, Ayse i Hasan całują dłoń Kamila jako znak zgody na te warunki. Kamil wyraża swoje uczucia do córki, mówiąc jej, że jest częścią jego duszy, i że nie może być z nią rozdzielony.

Yaman pozbywa się broni i wraca do domu, gdzie na zewnątrz czeka na niego Selim. Selim wyraża swoje oburzenie i stanowczo mówi, że nie pozwoli Yamanowi odebrać Seher. Wyjaśnia, że nie zasługuje na nią i nie chce, aby Yaman zrujnował jej życie. Selim wyraża swoją miłość do Seher i stanowczo stwierdza, że nie opuści jej, ponieważ ją kocha, i nie pozwoli Yamanowi zbliżyć się do niej ani zabrać ją do swojego mrocznego świata.

Selim, aby podkreślić moc swoich słów i swojego sprzeciwu wobec Yamana, uderza go w twarz. Jego ochroniarze chcą interweniować, ale Kirimli ich zatrzymuje gestem ręki. Selim patrzy bezpośrednio w oczy Yamana, a z jego rozciętej wargi spływa krew. Wybuchając furii, Selim zadaje mu kolejny cios. Wtedy imię Selima wyrywa się z ust Seher, która właśnie wybiegła na zewnątrz, by zobaczyć, co się dzieje.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 119 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 119 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 119 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • Dziedzictwo odcinek 119:

czwartek, 28 września – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę