Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 118 oglądaj online ZA DARMO – Seher w środku strzelaniny! Yaman pod wrażeniem jej odwagi! Hasan aresztowany

Dziedzictwo odcinek 118 oglądaj online ZA DARMO – Seher w środku strzelaniny! Yaman pod wrażeniem jej odwagi! Hasan aresztowany

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 118 oglądaj online ZA DARMO – Seher w środku strzelaniny! Yaman pod wrażeniem jej odwagi! Hasan aresztowany

Dziedzictwo odcinek 118 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 118 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odcinek 117 oglądaj online ZA DARMOWściekły Yaman rzuca się na Selima! Kiraz i Ali poszukują zaginionego Hasana!Oglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 118 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 26 września 2023
  3. dzień: wtorek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 44 minut
  6. Gatunek: Serial turecki Dziedzictwo

Opis odcinka 118 Dziedzictwo

W 118. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Aye nie może uwierzyć, że Hasan jest powiązany z dilerami narkotykowymi. Ali i Kiraz postanawiają złapać go na gorącym uczynku. Tymczasem Yaman jest świadkiem rozmowy Seher z Selimem, która jest pełna troski. Nie zdaje sobie sprawy, że zmartwienie dziewczyny dotyczy jedynie niewielkiego skaleczenia Selima. Wściekły Yaman gromadzi swoich ludzi i decyduje się rozprawić z braćmi Camgözami. Ikbal i Zuhal akceptują tę decyzję z obojętnością, ale Seher postanawia zrobić wszystko, aby go powstrzymać. Wyrusza na miejsce starcia, gotowa podjąć walkę o Yamanem i próbować wpłynąć na jego decyzje.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka]  >>

Seher dowiaduje się od Cengiza, że Yusuf wie, że jego ojciec zginął w strzelaninie, co sprawia, że chłopiec obawia się, że jego stryjek może spotkać taki sam los. Przychodzi jej na myśl sytuacja, kiedy Selim podarował Yusufowi zabawkowy pistolet, a ten wcale się nie ucieszył z tego prezentu. W następnym dniu Ayse płacze w kuchni, a Kiraz stara się pocieszyć ją, trzymając jej dłonie. Ayse jest załamana, nie rozumiejąc, jak Hasan mógł podjąć się takiej pracy i zaszkodzić innym ludziom.

Ali otrzymuje informacje o numerze rejestracyjnym pojazdu, który należy do dziewczyny, od której Hasan dostał narkotyki. Cengiz przekazuje Seher zgubiony przez Selima portfel, a dziewczyna natychmiast informuje go o tym. Gdy Selim przyjeżdża do rezydencji, Seher dostrzega ranę na jego dłoni, którą odniosł w poprzednim dniu, uderzając w stoliki z furią. Chce mu pomóc i opatrzyć ranę.

Akcja przenosi się do rezydencji, gdzie siostry – Zuhal i Ikbal – rozmawiają w pokoju. Zuhal wyraża zaniepokojenie faktem, że Seher wydaje się zbyt zaangażowana w losy Yamana i Yusufo, a obawia się, że dziewczyna może mieć uczucia do Yamana. Zuhal sugeruje, że powinna podążyć za Yamamem tak jak Seher, aby nie pozostawić go samego w niebezpieczeństwie. Ikbal jednak uspokaja siostrę, twierdząc, że Seher popełniła błąd, który może skończyć się niebezpiecznie, a Yaman wyznaczy Seher granice. Ikbal zaczyna przemyśleć sytuację i zastanawia się, kto będzie w stanie przyjść z pomocą Seher, gdy ta znajdzie się w tarapatach. Sugeruje, że może to być Selim. Zuhal odgaduje intencje siostry i zgadza się, że Selim może stanowić wsparcie dla Seher w trudnych chwilach. Ikbal decyduje się zadzwonić do właściciela restauracji.

Hasan znajduje się na odludnej drodze, otoczonej przez las, obok zaniedbanego budynku. Postanawia zadzwonić do swojej narzeczonej, Ayse, ale dziewczyna jest załamana i nie pozwala mu nawet wyjaśnić, co się stało. Prosi go, by nie nazywał jej swoją i próbuje go zatrzymać od podjęcia drastycznych kroków. Hasan, przepełniony miłością i lękiem o Ayse, próbuje przekazać jej swoje uczucia i obawy. Rozłączają się, ale telefon Hasana dzwoni znowu, tym razem od Ali’ego. Mężczyzna odrzuca połączenie i wyłącza telefon.

W międzyczasie Yaman i jego ludzie docierają do kryjówki braci Camgoz. Yaman chce porozmawiać z braciami, jednak zostaje zatrzymany przez ich ochronę. Upominają go, że bracia nie chcą z nim rozmawiać, ale Yaman wyraźnie ma zamiar doprowadzić do dialogu, sugerując, że atak na niego mógł być spowodowany innym motywem niż lojalność wobec Aksaka. Sytuacja jest napięta, a dalszy rozwój wydarzeń jest niepewny.

W momencie, gdy Yaman próbuje nawiązać rozmowę z ochroną braci Camgoz, jeden z braci wychodzi z garażu i daje rozkaz strzelać, co zaostrza sytuację. Wtedy na miejscu pojawia się taksówka, a z niej wychodzi Seher. Ignorując niebezpieczeństwo i wypalane kule, kieruje się w stronę Yamana. Ten natychmiast ją zauważa i zabiera ją do jednego z garaży, aby ją ochronić przed kulami.

Zdezorientowany i zaniepokojony, Yaman pyta Seher, dlaczego jest tak uparta i dlaczego zdecydowała się wrócić do niebezpiecznej sytuacji. Seher tłumaczy mu, że od samego początku obiecała Yusufowi, że nie pozwoli mu stracić stryja, i jest gotowa zrobić wszystko, by dotrzymać tej obietnicy. Jej determinacja wciąż jest silna, pomimo groźby, jaka wisiała nad nią w tym niebezpiecznym miejscu.

Kamera skupia się na zaparkowanym samochodzie, w którym siedzi Selim. Jego spojrzenie jest pełne gniewu i złości. Obserwuje ukrywających się w garażu Yamana i Seher. Ludzie braci Camgoz wycofują się, a strzelanina dobiega końca, ale Yaman nie zamierza odpuszczać. Zaleca Nedimowi, aby nie pozwolić im uciec i stanowczo podkreśla, że ta sprawa musi się dzisiaj zakończyć.

Hasan zostaje aresztowany przez policję. Kiraz i Aliemu nie udało się powstrzymać mężczyzny przed popełnieniem przestępstwa. W kajdankach jest odwożony na komisariat. Zuhal i Ikbal są zdruzgotane, próbują dowiedzieć się, co stało się z Yamanem. Napięcie i emocje są na najwyższym poziomie, a losy postaci wciąż są niepewne.

Kiedy powtórka odcinek 118 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 118 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 118 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odcinek 118:

środa, 27 września – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę