Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 117 oglądaj online ZA DARMO – Wściekły Yaman rzuca się na Selima! Kiraz i Ali poszukują zaginionego Hasana!

Dziedzictwo odcinek 117 oglądaj online ZA DARMO – Wściekły Yaman rzuca się na Selima! Kiraz i Ali poszukują zaginionego Hasana!

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 117 oglądaj online ZA DARMO – Wściekły Yaman rzuca się na Selima! Kiraz i Ali poszukują zaginionego Hasana!

Dziedzictwo odcinek 117 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial turecki TVP DZIEDZICTWO VOD na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 117 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Dziedzictwo odcinki 111, 112, 113, 114, 115 online ZA DARMOOglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 117 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV:  25 września 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 44 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 117 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 117 DZIEDZICTWO TURKWEB

W 117. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher pokłada nadzieję w Yusufie, licząc na to, że pomoże jej odzyskać zaufanie Yamana. Tymczasem Zuhal dysponuje informacjami, które mogą prowadzić do Camgöza, i jest gotowa podzielić się nimi z Yamanem. Ten jednak zamiast pójść z Yusufem i Seher do oceanarium, musi udać się do firmy. W rezultacie Seher i Yusuf idą na wycieczkę z Selimem, co wywołuje w Yamanie wściekłość. Ikbal wspiera Seliema w walce o Seher. Aye obawia się, że Hasan ją opuścił lub coś mu się stało. Kiraz stara się ją uspokoić. Kiedy wraca do magazynu, gdzie trzymała Hasana, odkrywa, że mężczyzna uciekł. Spotyka natomiast Alego i musi mu opowiedzieć całą prawdę. Komisarz rozpoczyna poszukiwania, informując o wszystkim Kiraz. Ibrahim, z pomocą Kirpiego, kontynuuje korespondencję z kandydatką na żonę, podszywając się pod Alego.

FOTORELACJA:

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Ayse jest zaniepokojona, ponieważ jej narzeczony nie kontaktuje się z nią. Kiraz, chociaż chce być przy Ayse, wie, że powinna sprawdzić, co się dzieje z Hasanem w opuszczonym budynku. Yaman znajduje na swoim biurku bilety do oceanarium oraz liścik od Yusufa, który chce spędzić z nim czas. Udaje się do pokoju Seher i ostrzega ją, aby nie ingerowała w jego życie. Seher upomina go, że jest częścią tego domu i nie zamierza się poddawać. Po tym zdarzeniu Yaman opuszcza pokój.

Następnie Seher otrzymuje telefon od Selima, który pyta ją, czy zgodziła się na wspólne wyjście, Seher proponuje mu wyjście z Yusufem do oceanarium.

Po wizycie w oceanarium, Seher, Yusuf i Selim spacerują wzdłuż wybrzeża. Selim wręcza chłopcu zabawkowy pistolet jako prezent, ale Yusuf jest niezadowolony. Nie chce prezentu, który kojarzy mu się z mroczną stroną swojego stryja. Seher wysyła Yamanowi MMS z oceanarium, na którym Yusuf wyraźnie daje do zrozumienia, że chciałby, aby także Yaman był na zdjęciu. Yaman zauważa w rogu zdjęcia twarz Selima, co wywołuje jego wściekłość.

Tymczasem Kiraz wychodzi z domu pod pretekstem odwiedzenia sąsiada, ale naprawdę zmierza do opuszczonego budynku, gdzie z przerażeniem odkrywa, że Hasan zniknął. Nagle do pomieszczenia wchodzi Ali. W międzyczasie Selim odwozi Seher i Yusufa do rezydencji, gdzie chłopiec natychmiast kieruje się do domu, a dorośli zatrzymują się na zewnątrz.

Seher dziękuje Selimowi za pomoc i przeprasza go za to, że musi go obarczać swoimi problemami. Selim zapewnia ją, że jest zawsze gotów wysłuchać i pomóc. Po chwili na podwórku pojawia się samochód Yamana. Yaman wychodzi z auta i natychmiast staje oko w oko z Selimem. Agresywnie chwyta Selima za kurtkę i grzmi, żeby się trzymał z dala od Yusufa, grożąc mu, że nie będzie miał litości, jeśli go jeszcze raz zobaczy w pobliżu chłopca.

Selim nie daje się zastraszyć wściekłości Yamana i odpowiada, że Yaman nie ma prawa decydować o życiu Seher. Wściekłość Yamana nie robi na nim wrażenia. Napięcie między mężczyznami narasta, ale Seher próbuje je załagodzić, prosząc Selima, żeby odszedł. Selim wsiada do swojego samochodu i odjeżdża, nie zauważając, że w trakcie przepychanki z Yamane wypadł mu portfel.

Seher podąża za Yamanem, który zdecydowanie skierował się do swojego gabinetu. Zadaje mu pytanie, co właściwie się stało i dlaczego traktuje Selima w taki sposób. Yaman odpowiada, że Selim powinien trzymać się z dala od Yusufa, a Seher proponuje, aby to właśnie Yaman poszedł z nimi. Mężczyzna nie wydaje się skłonny do ugody i nie zamierza poddać swoich decyzji. Seher stwierdza, że potrafi wyczytać jego myśli, zauważając, że zmienił się i już nie jest tą samą osobą. Ostatecznie Yaman milczy, a Seher opuszcza pomieszczenie.

Akcja przenosi się z powrotem do opuszczonego budynku, gdzie Kiraz oznajmia, że Hasan zaczął pracować jako handlarz narkotyków i zamknęła go tam, aby go powstrzymać przed popełnieniem wielkiego błędu. Ali jest zdumiony i oburzony, że Kiraz nie powiedziała mu wcześniej o tym. Rozmowa skupia się na tym, co teraz będzie z Hasanem, i wszyscy zastanawiają się, gdzie może się aktualnie znajdować.

Kiraz zakrzykuje, że Hasan jest w myjni. Ali pyta, o jaką chodzi myjnię, a Kiraz obiecuje wyjaśnić to po drodze. W międzyczasie Selim dostaje telefon od Ikbal, która oznajmia, że widziała, co się stało i zachęca go do niepoddawania się, ponieważ Yaman robi to celowo, by trzymać Seher z dala od Selima. Ikbal radzi mu, by pozostał zdeterminowany i nie zrezygnował z walki o Seher.

Selim, wściekły, bije w stoliki, a Baris z kuchni pyta, czy wszystko w porządku. Selim zdecydowanie odpowiada, że nic się nie dzieje i polecenia Barisa wraca do kuchni. Selim, zogniskowany na swojej obsesji, przysięga sobie, że nigdy nie zrezygnuje z Seher.

Następnie akcja przenosi się do rezydencji, gdzie Seher idzie korytarzem. Chce wejść do pokoju siostrzeńca, ale nagle z pokoju wychodzi jego stryjek, Yaman.

Seher zauważa, że Yusuf zasnął, a Yaman potwierdza tę informację. Następnie Seher wyraża swoje uczucia, mówiąc, że ostatnio dużo rozmawiali i kłócili się, ale nigdy nie mogli się zrozumieć. Wyraża nadzieję, że nadejdzie dzień, kiedy będą mogli się porozumieć bez słów.

Tymczasem Ali i Kiraz wracają do domu i zauważają Ayse, która wciąż jest smutna. Kiraz pyta ją, czy wszystko jest w porządku, a Ayse informuje ich, że Hasan do niej zadzwonił. Nie podał jej jednak swojej lokalizacji ani nie wyjaśnił, o co chodzi. Ayse przypuszcza, że jest zajęty czymś na dwa dni.

Kiedy powtórka odcinek 117 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 117 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 117 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • odc. 117 DZIEDZICTWO:

wtorek, 26 września – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę