Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odcinek 116 online ZA DARMO – Seher rzuca wyzwanie Yamanowi! Handel narkotykami i atak na Hasana

Dziedzictwo odcinek 116 online ZA DARMO – Seher rzuca wyzwanie Yamanowi! Handel narkotykami i atak na Hasana

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 116 online ZA DARMO – Seher rzuca wyzwanie Yamanowi! Handel narkotykami i atak na Hasana

Dziedzictwo odcinek 116 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO VOD z dn. na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 116 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Dziedzictwo odcinki 111, 112, 113, 114, 115 online ZA DARMOOglądaj Emanet na TVP VOD >>

Dziedzictwo odc. 116 – Oglądaj na VOD TVP ZA DARMO

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 22 września 2023
  3. dzień: piątek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 44 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 116 emisja na jakim programie? Dziedzictwo Ile Odcinków?

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Dziedzictwo streszczenie odcinka 116

W 116. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher dowiaduje się szokującej prawdy o Yamanie, lecz mimo to wierzy w jego dobro i postanawia walczyć o ich związek. Rzuca mu wyzwanie, dając wyraz swoim intencjom. Tymczasem ludzie z otoczenia Yamana rozpoczynają poszukiwania braci Camgöz. Zuhal, chcąc pomóc, angażuje się w tę akcję. Kiraz przypadkowo zauważa Hasana w towarzystwie tajemniczej kobiety i myśli początkowo, że ma on romans. Okazuje się jednak, że jest zamieszany w handel narkotykami. Kiraz postanawia go obezwładnić, aby uniemożliwić mu dostarczenie towaru. W międzyczasie Aye martwi się nieobecnością swojego ukochanego. Kiraz, chcąc pomóc przyjacielce, wpada na podstęp. Kirpi kontynuuje poszukiwania odpowiedniej kandydatki na żonę dla Ibrahima. Gdy znajduje fascynującą dziewczynę, podszywa się jako Ibrahim i wysyła jej wiadomość, podając, że jest komisarzem i przesyła zdjęcie Alego.

Selim wchodzi do rezydencji, gdzie zauważa Seher siedzącą na fontannie. Dziewczyna, której policzek pokryty jest łzami po trudnej rozmowie z Ziyą, szybko je zetrze. Selim pyta, dlaczego płacze, czy to przez coś, co zrobił Yaman Kirimli. Seher wyjaśnia, że to ona zrobiła coś, co jej sprawia ból. Selim martwi się o nią i proponuje wspólną wizytę z Yusufem w nowym oceanarium, ponieważ wierzy, że chłopcu się to spodobałoby.

Seher informuje, że porozmawia z Yusufem i da znać. Odpowiada również na propozycję kawy, jednak Selim odmawia, mówiąc, że może innym razem. Przekazuje, by Seher nie kazała Yusufowi czekać i zadzwoniła, gdy będzie gotowa. Następnie akcja przenosi się do wieczora, gdzie Kiraz wciąż śledzi Hasana. Mężczyzna wychodzi z myjni i kieruje się do parku, gdzie siada na ławce. Po chwili dołącza do niego tajemnicza dziewczyna, która dyskretnie przekazuje mu pakunek i odchodzi.

Kiraz wychodzi z ukrycia i staje przed mężczyzną, który z trudem chowa pakunek za plecami. Jest oburzona i pyta, jak może oszukiwać jej przyjaciółkę. Zdumiony narzeczony Ayse nie wie, co powiedzieć. Dziewczyna gani go za zdradę i pytając, co zrobił z inną kobietą, a także dlaczego zrobił to swojej ukochanej przyjaciółce, która przyniosła mu prezent.

Kiraz próbuje wyrwać pakunek mężczyźnie, a w wyniku starcia paczka rozbija się, a na ziemię spadają woreczki strunowe z białym proszkiem. Dziewczyna zdumiona odkrywa, że to narkotyki. Akcja przenosi się do rezydencji, gdzie Yaman wchodzi do swojego gabinetu. Obserwuje rozsypane odłamki szkła i naboje na podłodze. Następnie skupia się na drewnianym samochodziku, który przyniosła tam Seher, i zasiada za biurkiem. Wkrótce do pomieszczenia wchodzi ciocia Yusufa, która zaczyna zbierać naboje z podłogi.

Kirimli kazał Kiraz zostawić kule, które miała w rękach, i opuścić pomieszczenie. Dziewczyna posłuchała rozkazu i położyła kule na biurku. Powiedziała mu, że już go nie ignoruje, bo widziała go i wie, kim jest. Kirimli zapytał, czego dokładnie od niego chce.

Kiraz wyznała, że nie chce, aby te kule kiedykolwiek trafiły w kogoś z rodziny. Kirimli zapewnił ją, że dopóki jest obecny, to się nie stanie. Dziewczyna jednak nie dawała za wygraną i dodała, że nie pozwoli mu wrócić do mrocznego świata, ani nie dopuści, aby ktokolwiek, włączając w to siebie samej, go stracił. Wzbraniała się jednak przed powiedzeniem ostatnich słów, które chciała wypowiedzieć.

Akcja przenosi się z powrotem do parku, gdzie Kiraz konfrontuje Hasana z tym, co zobaczyła. Pyta go, co diabła robi, skoro ma się ożenić, angażując się w nielegalne działania. Hasan tłumaczy, że to miał być jednorazowy wyjątek, że przyjął tę pracę tylko po to, by zapewnić Ayse lepsze życie.

Kiraz jednak nie daje się przekonać i podąża za Hasanem. Upomina go, że nie rozumie, co robi, i czy naprawdę uważa, że można budować szczęście na brudnych pieniądzach. Hasan chce, aby zostawiła go w spokoju, ale Kiraz nie rezygnuje. Przestrzega go przed konsekwencjami dla Ayse i niewinnych ludzi, które mogą wyniknąć z jego decyzji. Nie chce, aby to się powtórzyło i apeluje, żeby zrezygnował, póki jeszcze może.

Kiraz jest zdeterminowana, aby nie pozwolić Hasanowi kontynuować nielegalnej działalności. Po uderzeniu go kijem w głowę i obezwładnieniu go, przewozi go do opuszczonego domu. Tam przywiązuje go do krzesła. Hasan budzi się, zaniepokojony sytuacją. Żąda, aby Kiraz go uwolniła, ale dziewczyna jest nieugięta.

Kiraz tłumaczy, że związała go, aby go powstrzymać przed popełnieniem błędu i zajęciem się brudną pracą. Twierdzi, że w przyszłości będzie mu wdzięczny za to, że jej towarzyszył w powstrzymaniu się od niewłaściwych działań. Hasan desperacko próbuje przekonać ją, że musi dostarczyć paczkę przed czwartą rano, ale Kiraz pozostaje nieugięta w swoim postanowieniu.

Kiraz jest zdecydowana w swoim postanowieniu. Nie chce dopuścić do tego, aby Hasan kontynuował nielegalne interesy, szczególnie że ma zamiar ożenić się z jej przyjaciółką Ayse. Nie godzi się na to, by przyszły mąż jej przyjaciółki zajmował się nielegalnym biznesem. Zdaje sobie sprawę, że musi zareagować, aby Ayse była szczęśliwa i by uniknąć przyszłych komplikacji.

Telefon Hasana zaczyna dzwonić, a na ekranie pojawia się imię Ayse. Kiraz szybko reaguje, wysyłając SMS do przyjaciółki, w którym wyjaśnia sytuację. Zabiera pakunek z narkotykami i postanawia skonsultować się z Alim, ale ten jest zajęty ważną akcją. Postanawia chwilowo schować narkotyki pod gałęziami na poboczu, zastanawiając się, co będzie najlepszym krokiem w tej sytuacji.

Akcja przenosi się do następnego dnia, kiedy Ayse i Kiraz przygotowują śniadanie. Ayse jest niepokojona brakiem odpowiedzi od Hasana na swoje wiadomości. Zauważa, że nie odpisał jej nawet po tym, jak życzyła mu dobrej nocy. Kiraz uspokaja Ayse, sugerując, że może Hasan rozmawiał z przyjacielem i po prostu zasnął, nie zdążywszy odpowiedzieć.

Jednak Ayse i Kiraz nie wiedzą, że Kiraz zdecydowała się zainterweniować w sprawę i skontaktować z Hasanem w związku z jego planami związania się z handlem narkotykami. Nie mają pewności, czy mężczyzna rzeczywiście nadal przebywa w opuszczonym budynku. Ta sytuacja stawia je w trudnym położeniu, w którym trzeba będzie podjąć ważne decyzje mające wpływ na losy Ayse i Hasana.

Kiedy powtórka odcinek 116 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Dziedzictwo serial turecki odc. 116 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 116 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • DZIEDZICTWO odc. 116:

poniedziałek, 25 września – 5:05 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę