Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 9 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – DZIEDZICTWO streszczenie odcinka

Dziedzictwo odc. 9 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] - DZIEDZICTWO streszczenie odcinka

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 9 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – DZIEDZICTWO streszczenie odcinka

Dziedzictwo odcinek 9 online VOD TVP ZA DARMO – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial VOD TVP DZIEDZICTWO z dn. 13.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 9 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 8 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 9 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 13 kwietnia 2023
  3. dzień: czwartek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 9 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 9 DZIEDZICTWO

W dziewiątym odcinku serialu „Dziedzictwo” Ikbal planuje pozbyć się Seher z rezydencji. Yaman zgadza się na to, żeby dziewczyna spędziła czas z Yusufem w ogrodzie, gdzie bawią się w chowanego. Ikbal namawia chłopca, żeby schował się w ciężarówce, która jest chłodnią, gdy Seher nie patrzy. Tymczasem na komisariacie wszyscy starają się ustalić tożsamość włamywaczki, która zaatakowała Alego. Kiraz dzwoni do Osmana i opowiada mu o ucieczce przed aranżowanym małżeństwem. Okazuje się, że jej brat i niedoszły mąż oskarżyli ją o kradzież, przez co jest poszukiwana przez policję. Osman dowiaduje się również, że to Kiraz uderzyła Alego w głowę. Po powrocie do domu Ali odnajduje Kiraz w łazience, ukrywającą się przed nim.

GALERIA:

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

W 9. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Yusuf opowiada domownikom o odwadze Seher, która ryzykując swoim życiem próbowała go uratować. Ikbal nie może znieść myśli, że Seher przebywa w rezydencji i postanawia jak najszybciej się jej pozbyć.

Na komisariacie wszyscy starają się ustalić tożsamość domniemanej włamywaczki, która zaatakowała Alego. Tymczasem Kiraz dzwoni do Osmana i prosi go o spotkanie. Opowiada mu o swojej ucieczce przed aranżowanym małżeństwem. Okazuje się, że jej brat i niedoszły narzeczony oskarżyli ją o kradzież, przez co jest teraz poszukiwana przez policję. Osman dowiaduje się również, że to Kiraz uderzyła Alego w głowę.

Gdy Ali wraca do domu, Kiraz chowa się w łazience. Yaman zgadza się, aby Seher spędziła trochę czasu z Yusufem w ogrodzie. Seher i Yusuf bawią się w chowanego. Ikbal widzi to jako okazję, aby pozbyć się zarówno chłopca, jak i jego ciotki. Podczas nieobecności Seher, namawia Yusufa, aby schował się w ciężarówce – chłodni, która akurat znajduje się pod domem.

W tym odcinku serialu „Dziedzictwo” domownicy dowiadują się o odwadze Seher, a Ikbal podejmuje działania mające na celu pozbycie się jej i Yusufa. Kiraz odkrywa prawdę przed Osmanem, a Yaman zgadza się na trochę swobody dla Seher i Yusufa. Jak potoczą się dalsze losy Seher i Yusufa? Czy Kiraz znajdzie pomoc u Osmana? Odpowiedzi na te pytania poznamy w kolejnych odcinkach serialu.

Kiedy powtórka odcinek 9 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 9 z 13.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 9 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • piątek, 14 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę