Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 8 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – DZIEDZICTWO streszczenie odcinka

Dziedzictwo odc. 8 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - DZIEDZICTWO streszczenie odcinka

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 8 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – DZIEDZICTWO streszczenie odcinka

Dziedzictwo odcinek 8 online VOD TVP ZA DARMO – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial VOD TVP DZIEDZICTWO z dn. 12.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 8 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 7 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 8 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 12 kwietnia 2023
  3. dzień: środa
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 8 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 8 DZIEDZICTWO

W ósmym odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher próbuje uciec z domu, aby uniknąć Yamana. Frat, który jest zaniepokojony jej losem, decyduje się pomóc jej w ucieczce. Begüm, z kolei, próbuje przekonać Alego do zmiany planów związanych z firmą, ale mężczyzna nie daje się przekonać. Osman, zirytowany zachowaniem Begüm, podejrzewa ją o podpalenie kuchni i wyznaje swoje podejrzenia swojej żonie, Dilarze.

Seher, którą wciąż tropi Yaman, spotyka przypadkowo Matiego, któremu opowiada o swoich problemach. Chłopak postanawia jej pomóc i wraz z Fratem przygotowują plan ucieczki dla Seher. Tymczasem Begüm szuka pomocy u swojej babci, która radzi jej, aby nie robiła niczego przeciwko woli Osmana. Ali postanawia zrezygnować z dalszej współpracy z Begüm i wyjechać z miasta.

W końcu Seher i Frat udaje się uciec z domu Yamana i schronić się w domu Matiego. Yamana, który odkrył, że Seher zniknęła, zaczyna szukać jej w całym mieście. Seher i Frat czują się bezpieczni, ale w końcu Yaman ich znajduje i zmusza do powrotu do domu.

W ósmym odcinku serialu „Dziedzictwo” po udanej ucieczce z kotłowni, Seher zostaje ponownie schwytana przez Yamana. Yusuf, stęskniony za ciocią, biegnie za psem wuja i trafia do kotłowni, gdzie zastaje Seher. Tymczasem Yaman wpada na kolejny pomysł, jak przestraszyć dziewczynę – symuluje scenę, w której rzekomo zabija Metina. W międzyczasie Begüm wciąż próbuje oderwać Alego od jego stryja Osmana, którego namawia do zatrudnienia opiekunki. Kobieta wywołuje w kuchni pożar i obarcza winą roztargnionego Osmana.

W rezydencji dochodzi do tragedii – w wyniku wady instalacji elektrycznej w kotłowni wybucha pożar. Seher zostaje uwięziona w płonącej kotłowni, ale udaje jej się wykopać pod drzwiami otwór, dzięki któremu Yusuf może wciągać świeże powietrze. W końcu Yaman ratuje chłopca i Seher. Yaman umieszcza dziewczynę w rezydencji pod opieką pielęgniarki, co zaskakuje wszystkich.

Tymczasem Kiraz, była uczennica Osmana, ucieka przed aranżowanym małżeństwem i szuka pomocy u dawnego nauczyciela. Gdy czeka pod jego drzwiami, spotyka Alego, który jest przez nią bity i uważany za włamywacza. Po odzyskaniu przytomności, postanawia odnaleźć napastnika.

GALERIA:

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

W 8. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher udaje się uciec z kotłowni, ale zostaje ponownie schwytana przez Yaman’a. Yusuf zauważa kawałek odzieży Seher w pysku psa Yamana. Chłopiec ścigając psa trafia z powrotem do kotłowni. W tym samym czasie Yaman zamyka Seher w pomieszczeniu. Kobieta jest zaskoczona, ale również szczęśliwa, widząc Yusufa. Niestety, w wyniku wady w instalacji elektrycznej w kotłowni wybucha pożar. Seher próbuje wołać o pomoc, ale jest bezskuteczna. Dym zaczyna coraz bardziej wpływać na Yusufa.

Seher udaje się wykopać otwór pod drzwiami i każe chłopcu wciągać świeże powietrze. Tymczasem Kiraz, była uczennica Osmana, ucieka przed aranżowanym małżeństwem i postanawia szukać pomocy u swojego dawnego nauczyciela. Kiedy czeka pod drzwiami Osmana, spotyka Alego, który jest przypadkowo z nim w rezydencji. Myląc go z włamywaczem, Kiraz uderza go polanem w głowę. Gdy Ali odzyskuje przytomność, postanawia odnaleźć napastnika.

Yaman ratuje Yusufa i Seher z płonącej kotłowni. W zaskakującym posunięciu umieszcza Seher w rezydencji pod opieką pielęgniarki, co zaskakuje pozostałych domowników.

W tym odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher ponownie wpada w ręce Yamana, ale w końcu udaje jej się uciec. Pożar w kotłowni stwarza zagrożenie dla niej i Yusufa, ale Yaman w ostateczności ratuje ich. Co przyniesie przyszłość dla Seher i Yusufa po tym dramatycznym wydarzeniu? Jak Ali odnajdzie napastnika, który zaatakował go Kiraz? Odpowiedzi na te pytania poznamy w kolejnych odcinkach serialu.

Kiedy powtórka odcinek 8 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 8 z 12.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 8 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • czwartek, 13 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę