Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 7 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 7 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 7 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 7 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 11.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 7 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>> Dziedzictwo odc. 6Oglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 7 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 11 kwietnia 2023
  3. dzień: wtorek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 7 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 7 DZIEDZICTWO

W siódmym odcinku serialu „Dziedzictwo” Yaman staje się coraz bardziej okrutny wobec Seher, która jest przerażona jego zachowaniem. Mężczyzna napuszcza na nią psa i zamyka w kotłowni, nie pozwalając jej wyjść. Nawet nieśmiały sprzeciw ze strony pozostałych domowników nie przynosi efektu. Yaman wymyśla kolejny plan, aby jeszcze bardziej przestraszyć Seher – symuluje scenę, w której zabija Metina.

Frat zaczyna coraz bardziej martwić się zniknięciem dziewczyny. Tymczasem Begüm nie chce dzielić się swoim narzeczonym z nikim innym. Stara się oderwać Alego od jego stryja, Osmana, którego namawia do zatrudnienia opiekunki. Jednak mężczyzna się nie zgadza, więc Begüm wywołuje pożar w kuchni i obarcza winą roztargnionego Osmana.

Sytuacja w domu staje się coraz bardziej napięta, a Seher musi zmierzyć się z coraz większą groźbą ze strony Yamana.

Seher oswaja psa, i udaje jej się uciec z kotłowni, wchodzi do domu aby zabrać Yusufa lecz zostaje schwytana.

GALERIA:

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

W 7. odcinku serialu „Dziedzictwo”, Seher jest przerażona okrucieństwem Yamana. Mężczyzna zamyka ją w kotłowni i wykorzystuje psa, aby ją zastraszyć. Domownicy próbują nieśmiało interweniować, ale Yaman nie ulega ich próbom i trzyma Seher w niewoli. Chcąc jeszcze bardziej przerazić Seher, Yaman symuluje scenę, w której rzekomo zabija Metina.

Tymczasem Frat zaczyna coraz bardziej martwić się zniknięciem Seher. Begüm nie chce dzielić się swoim narzeczonym i robi wszystko, aby oddalić Alego od jego stryja, Osmana. Kiedy próby namówienia stryja do zatrudnienia opiekunki nie przynoszą rezultatów, Begüm wywołuje pożar w kuchni, twierdząc, że wynikał z roztargnienia Osmana.

W tym odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher znajduje się w przerażającej sytuacji, zmuszona do znoszenia okrucieństwa ze strony Yamana. Frat martwi się o swoją przyjaciółkę, a Begüm stara się wpływać na relacje między Alem a Osmanem. Jak długo Seher będzie przetrzymywana w kotłowni i czy ktoś zdoła jej pomóc? Przekonamy się w kolejnych odcinkach serialu.

Kiedy powtórka odcinek 7 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 7 z 11.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 7 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • środa, 12 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę