Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 6 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 6 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 6 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 6 online VOD TVP ZA DARMO – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial VOD TVP DZIEDZICTWO z dn. 6.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 6 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 5 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 6 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 6 kwietnia 2023
  3. dzień: czwartek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 6 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 6 DZIEDZICTWO

W szóstym odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher próbuje odzyskać Yusufa, ale Yaman jest zdeterminowany, aby utrzymać chłopca przy sobie. Tymczasem Selim odkrywa, że w pobliżu portu zdarzyło się coś podejrzanego i podejrzewa, że Seher może tam być przetrzymywana. Postanawia odnaleźć swoją przyjaciółkę, ale zostaje zaatakowany przez przestępców. Na szczęście udaje mu się uciec i zawiadomić policję. W międzyczasie Seher podejmuje desperacką próbę uwolnienia Yusufa, ale Yaman i jego ludzie przerywają jej plany. W końcu, po długiej walce, Seher udaje się uciec z chłopcem, ale zostają zatrzymani przez policję. Na przesłuchaniu Seher tłumaczy, że to Yaman próbował ją zmusić do rezygnacji z opieki nad dzieckiem, ale nie znajduje wsparcia ze strony policji. Tymczasem Yaman postanawia zwiększyć swoje wpływy, podpisując umowę z nowym partnerem biznesowym, Aytan. Jednakże wkrótce odkrywa, że to Kirimli stali się ofiarą oszustwa. Seher, Kevser i Selim postanawiają pomóc Kirimlim w odkryciu prawdy, ale nie wiedzą, że Yaman już się o nich dowiedział i szykuje się na kolejne działania przeciwko nim.

GALERIA:

Mały Yusuf wyczekuje przybycia swojej cioci, jednak domownicy skrzętnie ukrywają przed nim fakt, że Seher przez cały czas stoi przed bramą, desperacko błagając o spotkanie z chłopcem. Yaman zdaje sobie sprawę z silnej więzi między Yusufem a Seher i podejmuje działania, aby pozbyć się konkurentki w walce o względy chłopca. Proponuje jej pieniądze, lecz oburzona Seher, w obecności wszystkich domowników i współpracowników Yamana, wymierza mu policzek, co wzbudza zdumienie.

Syn Nadire, Frat, dzieli się swoimi obawami dotyczącymi Seher z komisarzem policji Alem, traktując dziewczynę jak siostrę. Ali obiecuje wesprzeć Frata, ale najpierw musi zająć się swoim upartym stryjem Osmanem, który odmawia zatrudnienia pomocy.

Wściekły Yaman najpierw każe swoim ludziom wywieźć Seher, a następnie sprowadza ją z powrotem do rezydencji, gdzie zamyka ją w piwnicy.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

OPIS serialu tureckiego DZIEDZICTWO

„Dziedzictwo” to nowy turecki serial telewizyjny, który od 30 marca będzie emitowany w TVP1 w od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Zastąpi serial Przysięga. Jest to klasyczna telenowela, która stała się bardzo popularna w Turcji. Historia kręci się wokół Kevser, która dorasta w biednej dzielnicy. Pewnego dnia poślubia ona syna zamożnej krymskiej rodziny, ale jej ojciec nie pochwala tego małżeństwa i traci z nim kontakt. Kiedy mąż Kevser umiera, zostaje uwięziona w rodzinnej posiadłości ze swoim 6-letnim synem Yusufem.

Obsada serial turecki Dziedzictwo

W obsadzie znaleźli się Halil Ibrahim Ceyhan, Sila Turkoglu, Berat Ruzgar Ozkan, Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan i Binnaz Ekren.

Kiedy powtórka odcinek 6 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 6 z 6.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 6 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • piątek, 7 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę