Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 5 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 5 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 5 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 5 online VOD TVP ZA DARMO – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial VOD TVP DZIEDZICTWO z dn. 5.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 5 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 4 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 5 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 5 kwietnia 2023
  3. dzień: środa
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 5 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 5 DZIEDZICTWO

W piątym odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher próbuje uprowadzić Yusufa ze szpitala, ale Yaman przeszkadza jej w tym, gdyż Ikbal zawiadomiła go o planach Seher. Na polecenie biznesmena Nedima, Seher zostaje porwana i wywieziona na port, gdzie zostaje zmuszona do rezygnacji z opieki nad Yusufem. W domu chłopiec pyta o swoją ciocię, ale stryj Yaman daje mu do zrozumienia, że tylko Kirimli są jego rodziną. Selim jest zdziwiony nagłym zniknięciem Seher i martwi się o jej bezpieczeństwo. W międzyczasie Seher odnajduje się w lesie i spotyka swoją siostrę Kevser, która daje jej siłę i motywację do walki o swojego siostrzeńca. Seher wraca pod bramę rezydencji Kirimli, gotowa do dalszej walki o Yusufa.

GALERIA:

Seher udaje się do szpitala i wykrada Yusufa, jednak niespodziewanie na jej drodze staje Yaman, który został zaalarmowany przez İkbal. Pod jego rozkazem ludzie Yamana, na czele z Nedimem, porywają Seher i zabierają ją do portu. Tam, zastraszeni i torturując ją, próbują zmusić ją do zrezygnowania z Yusufa.

W domu chłopiec wciąż zadaje pytania o swoją ciocię, lecz stryj daje mu wyraźnie do zrozumienia, że tylko Kirimli są jego rodziną. Selim jest bardzo zaniepokojony zniknięciem Seher i zaskoczony jej nagłym wyjazdem.

Porzucona w lesie Seher odwiedza ją senna wizja jej siostry Kevser. Jej słowa dodają dziewczynie siły do dalszej walki o małego Yusufa. Seher postanawia powrócić pod bramę rezydencji Kirimli i kontynuować swoje starania.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

OPIS serialu tureckiego DZIEDZICTWO

„Dziedzictwo” to nowy turecki serial telewizyjny, który od 5 kwietnia będzie emitowany w TVP1 w od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Zastąpi serial Przysięga. Jest to klasyczna telenowela, która stała się bardzo popularna w Turcji. Historia kręci się wokół Kevser, która dorasta w biednej dzielnicy. Pewnego dnia poślubia ona syna zamożnej krymskiej rodziny, ale jej ojciec nie pochwala tego małżeństwa i traci z nim kontakt. Kiedy mąż Kevser umiera, zostaje uwięziona w rodzinnej posiadłości ze swoim 5-letnim synem Yusufem.

Obsada serial turecki Dziedzictwo

W obsadzie znaleźli się Halil Ibrahim Ceyhan, Sila Turkoglu, Berat Ruzgar Ozkan, Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan i Binnaz Ekren.

Kiedy powtórka odcinek 5 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 5 z 5.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 5 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • czwartek, 6 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę