Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 4 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 4 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 4 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 4 online VOD TVP ZA DARMO – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial VOD TVP DZIEDZICTWO z dn. 4.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 4 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 3Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 4 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 4 kwietnia 2023
  3. dzień: wtorek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 4 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 4 DZIEDZICTWO

W czwartym odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher jest w rozpaczy po śmierci swojego ojca, ale znajduje wsparcie w swojej przybranej matce Nadire oraz w przyjacielu rodziny, Selimie. Dziewczyna planuje powrót do miejsca swojego pochodzenia, zabierając ze sobą swojego siostrzeńca Yusufa. Tymczasem Yaman jest zaniepokojony stanem zdrowia chłopca i wraz ze swoją szwagierką Ikbal udaje się z nim do psychiatry. Jednak gdy lekarka zaczyna pytać o przeszłość Yamana, mężczyzna nagle przerywa sesję. Ikbal zleca śledzenie Seher i dowiaduje się o jej planach wyjazdu z chłopcem. Yaman coraz bardziej boi się o Yusufa i zamierza zabrać go do szpitala, ale jego obowiązki służbowe mu to uniemożliwiają. Ikbal wykorzystuje sytuację, wysyła Yusufa na badania z opiekunką, a następnie informuje Seher, gdzie będzie mogła znaleźć chłopca.

GALERIA:

Seher pogrąża się w rozpaczy po śmierci ojca, lecz znajduje wsparcie w dawnej mamce, Nadire, oraz przyjacielu rodziny, Selimie. Postanawia opuścić dom, w którym mieszkała z ojcem, i powrócić do rodzinnych stron, zabierając ze sobą Yusufa.

Tymczasem Yaman jest zaniepokojony stanem chłopca i za radą İkbal udaje się z nim do psychiatry. Jednak mężczyzna natychmiast przerywa sesję, gdy lekarka zaczyna zadawać pytania o jego przeszłość. İkbal zleca śledzenie Seher i dzięki temu dowiaduje się o planach dziewczyny. Yaman coraz bardziej obawia się o Yusufa, który jest dla niego najważniejszy na świecie. Zamierza zabrać chłopca do szpitala, ale sprawy służbowe krzyżują mu plany.

İkbal wykorzystuje tę sytuację i wysyła Yusufa na badania w towarzystwie opiekunki. Jednocześnie informuje Seher, gdzie będzie mogła odnaleźć chłopca.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

OPIS serialu tureckiego DZIEDZICTWO

„Dziedzictwo” to nowy turecki serial telewizyjny, który od 4 kwietnia będzie emitowany w TVP1 w od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Zastąpi serial Przysięga. Jest to klasyczna telenowela, która stała się bardzo popularna w Turcji. Historia kręci się wokół Kevser, która dorasta w biednej dzielnicy. Pewnego dnia poślubia ona syna zamożnej krymskiej rodziny, ale jej ojciec nie pochwala tego małżeństwa i traci z nim kontakt. Kiedy mąż Kevser umiera, zostaje uwięziona w rodzinnej posiadłości ze swoim 5-letnim synem Yusufem.

Obsada serial turecki Dziedzictwo

W obsadzie znaleźli się Halil Ibrahim Ceyhan, Sila Turkoglu, Berat Ruzgar Ozkan, Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan i Binnaz Ekren.

Kiedy powtórka odcinek 4 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 4 z 4.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 4 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • środa, 5 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę