Connect with us

Dziedzictwo odc. 3 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 3 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

SERIALE

Dziedzictwo odc. 3 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 3 online VOD TVP ZA DARMO – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial VOD TVP DZIEDZICTWO z dn. 3.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 3 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 2 – Oglądaj na VOD TVPstreszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 3 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 3 kwietnia 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 3 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 3 DZIEDZICTWO

Seher nie poddaje się i szuka pomocy u adwokatów w Stambule, ale wszyscy odmawiają przyjęcia sprawy, słysząc nazwisko Kirimli. Tymczasem mały Yusuf cierpi po śmierci matki, odmawia jedzenia, a żadne starania nie potrafią go rozweselić. Surowe metody wychowawcze Yamana nie przynoszą rezultatów. Mężczyzna każe swoim ludziom przyprowadzić Seher. Dziewczynie udaje się dotrzeć do chłopca i nakarmić go.

İkbal próbuje przekonać swoją siostrę Zuhal, aby jak najszybciej przybyła do rezydencji i pomogła jej przejąć władzę nad imperium Kirimli. Okazuje się, że to podczas kłótni z İkbal Kevser wypadła przez barierkę schodów. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy z mrocznej natury tej na pozór serdecznej i troskliwej kobiety. Po wykonaniu zadania nakarmienia Yusufa,  Yaman wyrzuca Seher z rezydencji.

Zdesperowana dziewczyna postanawia czekać pod bramą, gdy nagle otrzymuje wiadomość o śmierci ojca. Tymczasem mały Yusuf nadal zadaje pytania o swoją ciocię.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

GALERIA:

OPIS serialu tureckiego DZIEDZICTWO

„Dziedzictwo” to nowy turecki serial telewizyjny, który od 3 kwietnia będzie emitowany w TVP1 w od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Zastąpi serial Przysięga. Jest to klasyczna telenowela, która stała się bardzo popularna w Turcji. Historia kręci się wokół Kevser, która dorasta w biednej dzielnicy. Pewnego dnia poślubia ona syna zamożnej krymskiej rodziny, ale jej ojciec nie pochwala tego małżeństwa i traci z nim kontakt. Kiedy mąż Kevser umiera, zostaje uwięziona w rodzinnej posiadłości ze swoim 5-letnim synem Yusufem.

Obsada serial turecki Dziedzictwo

W obsadzie znaleźli się Halil Ibrahim Ceyhan, Sila Turkoglu, Berat Ruzgar Ozkan, Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan i Binnaz Ekren.

Kiedy powtórka odcinek 3 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 3 z 3.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 3 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • wtorek, 4 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę