Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 3 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 3 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 3 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 3 online VOD TVP ZA DARMO – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial VOD TVP DZIEDZICTWO z dn. 3.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 3 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 2 – Oglądaj na VOD TVPstreszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 3 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 3 kwietnia 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 3 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 3 DZIEDZICTWO

Seher nie poddaje się i szuka pomocy u adwokatów w Stambule, ale wszyscy odmawiają przyjęcia sprawy, słysząc nazwisko Kirimli. Tymczasem mały Yusuf cierpi po śmierci matki, odmawia jedzenia, a żadne starania nie potrafią go rozweselić. Surowe metody wychowawcze Yamana nie przynoszą rezultatów. Mężczyzna każe swoim ludziom przyprowadzić Seher. Dziewczynie udaje się dotrzeć do chłopca i nakarmić go.

İkbal próbuje przekonać swoją siostrę Zuhal, aby jak najszybciej przybyła do rezydencji i pomogła jej przejąć władzę nad imperium Kirimli. Okazuje się, że to podczas kłótni z İkbal Kevser wypadła przez barierkę schodów. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy z mrocznej natury tej na pozór serdecznej i troskliwej kobiety. Po wykonaniu zadania nakarmienia Yusufa,  Yaman wyrzuca Seher z rezydencji.

Zdesperowana dziewczyna postanawia czekać pod bramą, gdy nagle otrzymuje wiadomość o śmierci ojca. Tymczasem mały Yusuf nadal zadaje pytania o swoją ciocię.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

GALERIA:

OPIS serialu tureckiego DZIEDZICTWO

„Dziedzictwo” to nowy turecki serial telewizyjny, który od 3 kwietnia będzie emitowany w TVP1 w od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Zastąpi serial Przysięga. Jest to klasyczna telenowela, która stała się bardzo popularna w Turcji. Historia kręci się wokół Kevser, która dorasta w biednej dzielnicy. Pewnego dnia poślubia ona syna zamożnej krymskiej rodziny, ale jej ojciec nie pochwala tego małżeństwa i traci z nim kontakt. Kiedy mąż Kevser umiera, zostaje uwięziona w rodzinnej posiadłości ze swoim 5-letnim synem Yusufem.

Seher, zdeterminowana, aby chronić prawa i opiekować się Yusufem za wszelką cenę, skontaktowała się z adwokatem. Jednak gdy prawnik usłyszał nazwisko Kirimli, odmówił podjęcia sprawy. Ostrzegł ją: „Radzę ci, żebyś sobie odpuściła. To Yaman Kirimli. Ani ty, ani ja nie możemy z nim walczyć.”

Następna scena rozgrywa się w szpitalu. Ojciec Seher odzyskuje przytomność. Dziewczyna zostaje wpuszczona do pokoju, gdzie leży jej ojciec. „Nie zostawiaj Yusufa, to dziedzictwo twojej siostry” – mówi mężczyzna słabym głosem. „Przyprowadź mi mojego siostrzeńca, nie zostawiaj go w ich rękach.”

Gdy Yaman dowiaduje się, że Seher poszukuje prawnika, by go pozwać, uzbrojony, wsiada do swojego samochodu i rusza do szpitala. Czeka, aż Seher wyjdzie, a następnie ją porwuje, zaciągając do swojego auta. Wywozi ją poza miasto, zatrzymuje samochód na poboczu i przykłada jej pistolet do głowy. Akcja przenosi się do rezydencji. Ikbal rozmawia przez telefon z siostrą. „Droga Zuhal” – mówi do słuchawki. – „Musisz natychmiast wrócić. Mówię ci, że to właściwy czas. Której części nie rozumiesz?”. „Siostro, porzuć ten sen. On nawet na mnie nie patrzy.”

„Nie bądź głupia, warunki się zmieniły” – przekonywała Ikbal. – „Matka dziecka zmarła, Yusuf został sam. Jest cenny dla Yamana, to jego słaby punkt. Po co wysłałam cię na studia do Londynu? Jak myślisz, dlaczego wciąż znoszę twojego głupiego szwagra? Kevser dała im to, czego ja nie mogłam, dlatego ty zostaniesz żoną Yamana. Nie ma innego sposobu, by kontrolować to imperium i tę fortunę. Spakujesz swoje rzeczy i przyjedziesz natychmiast, Zuhal”.

Ikbal siadła na kanapie i wróciła pamięcią do swojej kłótni ze szwagierką sprzed kilku dni. „Oczerniłaś mnie!” – zarzuciła jej Kevser. „O czym ty mówisz? Przez te leki straciłaś rozsądek” – odpowiedziała jej Ikbal. „To ty mnie oczerniłaś! Uwięziłaś mnie!”. „Tak się dzieje, gdy próbujesz zająć moje miejsce i ukraść rolę królowej!”. „To koniec! Wszyscy dowiedzą się, jakim człowiekiem jesteś!”. „Nie waż się otwierać ust i mówić na mój temat! Inaczej zobaczysz moją prawdziwą twarz!”. „Masz zamiar zabrać mi życie? Dalej, zrób to! Co jeszcze możesz mi zrobić?”. „Tobie nic, ale twoim najbliższym tak”.

„Powiem wszystko Yamanowi!” – oświadczyła Kevser. Wtedy Ikbal złapała ją za ramię i z całych sił popchnęła w kierunku balustrady. Kevser przekroczyła balustradę i spadła na parter kilka metrów niżej! To właśnie w ten sposób doszło do wypadku, który doprowadził do jej hospitalizacji, a niedługo później niestety zmarła.

Akcja wraca do teraźniejszości. Yaman przywozi Seher do rezydencji i wrzuca ją do pokoju Yusufa. Dziewczyna podnosi się z podłogi i bierze swojego siostrzeńca w ramiona. Następnie karmi go zupą, którą przyniosła pokojówka, a której chłopiec w ostatnim czasie odmawiał jedzenia.

Wkrótce Yaman każe zabrać pokojówce Yusufa, a gdy zostaje sam z Seher, mówi do niej: „Twoja praca tutaj dobiegła końca. Możesz iść”. Seher jednak nie mogła tak po prostu zostawić Yusufa i prosi o zgodę na zabranie swojego siostrzeńca ze sobą.

„Zabierzesz go ze sobą?” – Mężczyzna wbija w dziewczynę wściekłe spojrzenie. – „Więcej nie postawisz nogi w tym domu! Nie chcę cię widzieć w promieniu dziesięciu kilometrów od tego domu!”.

Seher nie daje za wygraną. Upiera się, że Yusuf potrzebuje jej obecności, szczególnie po utracie matki. Próbowała go przekonać, że obiecała siostrzeńcowi, że będzie dla niego.

Yaman w końcu skina na ochroniarza i każe mu wyprowadzić Seher. „Teraz mnie wyrzucasz, ale bardzo szybko zdasz sobie sprawę ze swojego błędu!” – krzyczy dziewczyna. – „Zobaczysz, że Yusuf mnie potrzebuje!”.

Gdy Seher jest już za bramą, odbiera telefon ze szpitala. Niestety, jej ojciec zmarł. Teraz pojawiają się pytania: Czy wyjdzie na jaw, że to Ikbal zepchnęła Kevser z piętra? Czy Seher uda się skruszyć zimne jak lód serce Yamana? To pytania, na które odpowiedzi będą się rozwijać w dalszym ciągu historii.

Obsada serial turecki Dziedzictwo

W obsadzie znaleźli się Halil Ibrahim Ceyhan, Sila Turkoglu, Berat Ruzgar Ozkan, Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan i Binnaz Ekren.

Kiedy powtórka odcinek 3 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 3 z 3.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 3 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • wtorek, 4 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę