Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 21, 22, 23, 24, 25 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 21, 22, 23, 24, 25 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 21, 22, 23, 24, 25 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] - streszczenie odcinka 21, 22, 23, 24, 25 DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 21, 22, 23, 24, 25 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 21, 22, 23, 24, 25 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 21, 22, 23, 24, 25 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 28.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 21, 22, 23, 24, 25 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odc. 20 online ZA DARMOOglądaj na VOD TVP [Emanet]streszczenie odcinka 20 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 21, 22, 23, 24, 25 – Oglądaj na VOD TVP

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 4 maja 2023
 3. dzień: czwartek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 21, 22, 23, 24, 25 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 21 DZIEDZICTWO

W odcinku 21 „Dziedzictwa” Ali chce zabrać Kiraz na posterunek, ponieważ stryj Kyrymli pomógł jej uciec. Dziewczyna ma wyrzuty sumienia, że z jej powodu pan Osman posprzeczał się z bratankiem. Ali szybko żałuje swoich słów i przeprasza. Kiraz słyszy wszystko schowana za kanapą. Ikbal jest wściekła na swoją siostrę Zuhal, że nie wykorzystuje sytuacji, aby zbliżyć się do Yusufa. Jednocześnie obserwuje, jak siostra rozpacza po porzuceniu przez ukochanego. Seher przypadkiem słyszy rozmowę telefoniczną Yamana, z której wnioskuje, że nie miał nic wspólnego z pobiciem Selima. Pomimo sprzeciwów Arif chce jak najszybciej wrócić do Yusufa. Yaman jest pod wrażeniem jej oddania dla chłopca. Ostatecznie Yaman odwozi Seher do rezydencji i sam jedzie do Nedima oraz pozostałych swoich ludzi, którzy znaleźli mężczyznę odpowiedzialnego za strzelaninę. Tam wyładowuje swoją złość.

GALERIA:

W 21. odcinku serialu „Dziedzictwo” Ali zamierza zabrać Kiraz na posterunek, aby dostarczyć ją wymiarowi sprawiedliwości, ale okazuje się, że Osman pomógł dziewczynie uciec. Kiraz, ukryta za kanapą, słucha rozmowy i ma wyrzuty sumienia z powodu kłótni między Osmanem a Alim. Ali szybko żałuje swoich słów i przeprasza.

İkbal jest wściekła, że Zuhal nie wykorzystuje sytuacji, aby zbliżyć się do Yusufa. Jednocześnie obserwuje z satysfakcją, jak jej siostra cierpi po tym, jak ukochany ją opuścił. Seher przypadkiem podsłuchuje rozmowę telefoniczną Yamana i wnioskuje, że nie miał on nic wspólnego z pobiciem Selima. Pomimo sprzeciwów Arifa, Seher pragnie jak najszybciej wrócić do Yusufa. Yaman jest pod wrażeniem oddania, jakim Seher darzy chłopca. Odwozi ją do rezydencji, a sam udaje się do Nedima i reszty swoich ludzi, którzy schwytali mężczyznę strzelającego do niego. Yaman wyładowuje całą swoją złość na pojmanym napastniku.

Jak Kiraz poradzi sobie po ucieczce? Czy Seher zdoła wrócić do Yusufa? Jak Yaman poradzi sobie z napastnikiem? Odpowiedzi na te pytania zostaną rozwinięte w kolejnych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Dziedzictwo streszczenie odcinka 22

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 5 maja 2023
 3. dzień: piątek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W odcinku 22 „Dziedzictwa” Selim nadal martwi się o Seher, ale dziewczyna zapewnia go, że wszystko jest w porządku. Ikbal dowiaduje się o napadzie i jest wściekła, że Seher miała okazję, by zaimponować Yamanowi, który teraz każe jej jeść posiłki z domownikami. Kobieta postanawia ujawnić prawdę o napadzie Selimowi i zaprasza go do rezydencji pod pretekstem dostawy jedzenia. Kiraz, która wcześniej opuściła dom Osmana, z powrotem wraca, bo przypomina sobie, że mężczyzna wziął za dużo leków na ciśnienie i leży nieprzytomny. W międzyczasie Yusuf zostaje wyrzucony z pensjonatu za bójkę z Ali i zmuszony jest do znalezienia nowego miejsca do mieszkania.

GALERIA:

W 22. odcinku serialu „Dziedzictwo” Selim nadal martwi się o Seher, ale dziewczyna zapewnia go, że jest w porządku. Ikbal dowiaduje się o napadzie i jest wściekła, że Seher miała okazję zaimponować Yamani. Dodatkowo Yaman postanawia, że Seher będzie teraz spożywać posiłki wraz z innymi domownikami. Ikbal planuje ujawnić prawdę o napadzie Selimowi i zaprasza go do rezydencji pod pretekstem dostarczenia jedzenia.

Kiraz nie może już dłużej mieszkać u Osmana i postanawia znaleźć schronienie u kuzynki swojej przyjaciółki, Sibel. Opuszcza dom emerytowanego nauczyciela, ale po pewnym czasie uświadamia sobie, że Osman wziął zbyt dużą dawkę leków na ciśnienie. W popłochu wraca do domu, gdzie zastaje nieprzytomnego Osmana.

Co wydarzyło się podczas napadu? Jak Selim zareaguje na prawdę o ataku? Czy Kiraz zdąży dotrzeć do Osmana na czas? Odpowiedzi na te pytania będą rozwinięte w kolejnych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Streszczenie odc. 23 DZIEDZICTWO

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 8 maja 2023
 3. dzień: poniedziałek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

Przebywający w szpitalu Osman powoli dochodzi do siebie, co daje ulgę jego bliskim. Ali, który dowiedział się o zasłabnięciu stryja, natychmiast jedzie do niego. Kiraz, aby uniknąć spotkania z komisarzem, przebiera się za pielęgniarkę. Zuhal jest zrozpaczona, ponieważ nie może się skontaktować z ukochanym, a on nie odpowiada na jej wiadomości. Selim przychodzi do rezydencji i rozmawia z Yamamem, który informuje go, że Seher nie może się z nim zobaczyć. Jednak dziewczyna, mimo że cierpi z powodu rany, schodzi do Selima.

GALERIA:

W 23. odcinku serialu „Dziedzictwo” Ali dowiaduje się o zasłabnięciu swojego stryja, Osmana, i natychmiast jedzie do szpitala. Kiraz desperacko próbuje uniknąć spotkania z komisarzem i przebiera się za pielęgniarkę. Stan Osmana powoli się poprawia, co daje nadzieję na jego powrót do zdrowia.

Zuhal, coraz bardziej niepocieszona, nie może skontaktować się ze swoim ukochanym. W tym czasie do rezydencji przychodzi Selim. Yaman informuje go, że Seher nie może się z nim spotkać, jednak dziewczyna, mimo bólu rany, decyduje się schodzić na spotkanie z przyjacielem.

W kolejnych scenach dowiemy się, jak Ali radzi sobie ze swoim stryjem Osmanem, czy Kiraz uda się uniknąć spotkania z komisarzem oraz jak Seher poradzi sobie z bólem i jakie będą konsekwencje jej decyzji o spotkaniu z Selimem. Te wątki będą kontynuowane w następnych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Opis odcinka 24 Dziedzictwo

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 9 maja 2023
 3. dzień: wtorek
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W odcinku 24 serialu „Dziedzictwo” Ali widzi Kiraz w szpitalu i próbuje ją zatrzymać, ale dziewczyna ucieka. Ostatecznie jednak wpada w ręce Alego. Komisarz obiecuje, że nie aresztuje dziewczyny. Seher tłumaczy Selimowi, że to nie Yaman kazał mu zaatakować, ale nie wie, kto to zrobił. Begum przekonuje Alego, aby zatrudnił profesjonalną opiekunkę dla Osmana. Yusuf prosi Seher, żeby zabrała go na grób swojej matki, ale Yaman mu na to nie pozwala. Ikbal postanawia działać, przekonana, że Seher może wykorzystać wizytę na cmentarzu do ucieczki z dzieckiem.

GALERIA:

W 24. odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher zapewnia Selima, że to nie Yaman kazał go zaatakować. Tymczasem Begum widzi szansę i namawia Alego, aby zatrudnił profesjonalną opiekunkę dla Osmana, stryja Yaman’a. Yusuf, ciekaw ojczystego grobu, prosi ciocię, aby go zabrała na cmentarz. Jednak Yaman nie zgadza się na tę wyprawę.

Ikbal, przekonana, że wyjście na cmentarz mogłoby być doskonałą okazją dla Seher do ucieczki z chłopcem, postanawia wykorzystać tę sytuację. W szpitalu Ali dostrzega Kiraz i stara się ją złapać, jednak dziewczyna ucieka. Ostatecznie jednak Ali obiecuje swojemu stryjowi, Osmanowi, że nie aresztuje Kiraz.

W kolejnych scenach zobaczymy, jak Seher i Selim starają się rozwikłać tajemnicę napadu, jak Ali będzie radził sobie z Kiraz, a także jak Ikbal wykorzysta sytuację z wyprawą na cmentarz do realizacji swoich planów. Te wątki będą kontynuowane w następnych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

DZIEDZICTWO Opis odc. 25

 1. gdzie w TV: TVP1
 2. premiera TV: 10 maja 2023
 3. dzień: środa
 4. godzina: 16:05
 5. Czas trwania: 45 minut
 6. Gatunek: Serial turecki

W odcinku 25 serialu Dziedzictwo Zuhal nie może skontaktować się z Mertem i kiedy decyduje się wrócić do Londynu, mężczyzna dzwoni i oświadcza, że między nimi wszystko skończone, co powoduje u niej załamanie nerwowe. Ikbal stara się ją uspokoić. Yaman zgadza się, aby Seher zabrała Yusufa na grób matki. Ikbal wciąż sugeruje Seher, że rezydencja nie jest odpowiednim miejscem dla chłopca. Gdy Seher zabiera Yusufa na cmentarz, zostaje porwana, a Yaman podejrzewa, że stało się to przez porwanie dziecka. W międzyczasie Osman wraca do domu z Kiraz i Alim, udając, że odstąpił od aresztowania kobiety. W rzeczywistości jedzie z nią na posterunek. Po drodze Kiraz opowiada mu swoją historię, a Ali czuje, że powinien postąpić zgodnie z prawem.

GALERIA:

W 25. odcinku serialu „Dziedzictwo” Ali i Kiraz zabierają Osmana do domu. Ali udaje przed stryjem, że zrezygnował z aresztowania Kiraz, ale w rzeczywistości zamierza jechać z nią na posterunek. Po drodze Kiraz opowiada Ali historię swojego życia, poruszając go emocjonalnie. Choć wie, że powinien postępować zgodnie z prawem, czuje wewnętrzny konflikt.

Zuhal nadal nie może skontaktować się z Mertem, a gdy w końcu pisze do niego, że wraca do Londynu, by porozmawiać osobiście, Mert kontaktuje się z nią i oświadcza, że między nimi wszystko się skończyło. Zuhal popada w załamanie nerwowe, a Ikbal stara się ją uspokoić i wspierać.

Yaman zgadza się, że Seher zabierze Yusufa na grób matki. Jednak Ikbal dyskretnie sugeruje Seher, że rezydencja nie jest odpowiednim miejscem dla Yusufa. Podczas wizyty na cmentarzu nagle znikają ochroniarze z pola widzenia. Seher bierze Yusufa i w pośpiechu odchodzi. Gdy nie powracają do domu na czas, Yaman wpada w szał, przekonany, że Seher porwała chłopca.

W kolejnych scenach będziemy śledzić, jak Ali i Kiraz poradzą sobie z sytuacją na posterunku, jak Zuhal będzie próbować poradzić sobie z załamaniem nerwowym, a Yaman desperacko szuka Seher i Yusufa. Los głównych bohaterów pozostaje niewiadomy, a dalsze wydarzenia będą się rozwijać w kolejnych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kiedy powtórka odcinek 21, 22, 23, 24, 25 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 21, 22, 23, 24, 25 z 28.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 21, 22, 23, 24, 25 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • Odcinek 21 Dziedzictwo:

  piątek, 5 maja – 5:10 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • DZIEDZICTWO odc. 22:

  poniedziałek, 8 maja – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • odc. 23 DZIEDZICTWO:

  wtorek, 9 maja – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • DZIEDZICTWO odcinek 24:

  środa, 10 maja – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

  • Dziedzictwo odcinek 25:

  czwartek, 11 maja – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę