Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 20 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 20 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 20 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] - streszczenie odcinka 20 DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 20 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 20 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 20 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 28.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 20 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>>Dziedzictwo odc. 19 online ZA DARMOOglądaj na VOD TVP [Emanet]streszczenie odcinka 19 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 20 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 28 kwietnia 2023
  3. dzień: piątek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 20 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 20 DZIEDZICTWO

W odcinku 20 serialu „Dziedzictwo” Ali dochodzi do wniosku, że Kiraz, z którą się zaprzyjaźnił, jest poszukiwaną złodziejką. Mimo protestów dziewczyny i Osmana, Ali postanawia oddać ją w ręce policji. Prosi też Begüm o znalezienie nowej pomocy dla swojego stryja.

W tym czasie Yaman czuwa przy nieprzytomnej Seher przez całą noc, a Yusuf coraz gorzej znosi nieobecność cioci i stryja. Ziyę bardzo niepokoi fakt, że jego brat wciąż nie wraca, a Ikbal próbuje się dowiedzieć, co się stało.

Wydarzenia w serialu nabierają tempa, a postacie muszą zmierzyć się z trudnymi decyzjami i konsekwencjami swoich działań.

GALERIA:

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

W 20. odcinku serialu „Dziedzictwo” Ali w końcu ułożył wszystkie elementy układanki i zorientował się, że to Kiraz jest poszukiwaną złodziejką. Pomimo jej i Osmana, który próbuje ją bronić, Ali jest zdeterminowany, aby dostarczyć ją wymiarowi sprawiedliwości. To sprawia radość Begüm, która prosi Aliego o znalezienie nowej pomocy dla stryja.

Yusuf coraz bardziej tęskni za swoją ciotką i stryjem. Ziya również jest bardzo zaniepokojony ich nieobecnością. İkbal podejrzewa, że coś złego się wydarzyło i stara się dowiedzieć, co się stało. Tymczasem Yaman nie opuszcza nieprzytomnej Seher i czuwa przy niej przez całą noc.

Jak Ali podejmie decyzję w sprawie Kiraz? Czy Begüm zdoła znaleźć nową pomoc dla stryja? Co się stało z Yamanem? Odpowiedzi na te pytania rozwinięte zostaną w kolejnych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

Kiedy powtórka odcinek 20 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 20 z 28.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 20 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • czwartek, 4 maja – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę