Connect with us

Dziedzictwo odc. 2 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 2 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

SERIALE

Dziedzictwo odc. 2 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 2 online VOD TVP ZA DARMO – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial VOD TVP DZIEDZICTWO z dn. 31.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 2 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 1Oglądaj na VOD TVPstreszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 2 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 31 marca 2023
  3. dzień: piątek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 2, odc. 2 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 2 DZIEDZICTWO

Seher postanawia odwiedzić rodzinę Kirimli w ich rezydencji, aby po raz pierwszy spotkać swojego siostrzeńca. İkbal, szwagierka Yamana, daje jej zgodę na wejście do rezydencji. Między chłopcem a jego ciocią od razu powstaje silna więź. Okazuje się, że Kevser wiele opowiadała chłopcu o swojej rodzinie. Seher wykorzystuje nieobecność Yamana i, zapewniając służbę, że ma zgodę właściciela domu, zabiera chłopca ze sobą. Gdy dziadek Yusuf widzi swojego wnuczka, nie może ukryć radości, ale to szczęście nie trwa długo. Po usłyszeniu o działaniach Seher, Yaman wpada w wściekłość i każe swoim ludziom odnaleźć adres Seher. Następnie siłą wtargnął do jej domu i odebrał chłopca. Dziadek Yusuf jest świadkiem tej sceny, jego schorowane serce nie znosi cierpienia i trafia do szpitala.

Seher nie poddaje się i próbuje przekonać Yamana, aby oddał jej Yusufa. Jednak mężczyzna okazuje jej pogardę i grozi śmiercią, jeśli jeszcze raz zbliży się do chłopca. Tymczasem mały Yusuf dowiaduje się o śmierci matki.

GALERIA:

 

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

OPIS serialu tureckiego DZIEDZICTWO

„Dziedzictwo” to nowy turecki serial telewizyjny, który od 31 marca będzie emitowany w TVP1 w od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Zastąpi serial Przysięga. Jest to klasyczna telenowela, która stała się bardzo popularna w Turcji. Historia kręci się wokół Kevser, która dorasta w biednej dzielnicy. Pewnego dnia poślubia ona syna zamożnej krymskiej rodziny, ale jej ojciec nie pochwala tego małżeństwa i traci z nim kontakt. Kiedy mąż Kevser umiera, zostaje uwięziona w rodzinnej posiadłości ze swoim 5-letnim synem Yusufem.

Obsada serial turecki Dziedzictwo

W obsadzie znaleźli się Halil Ibrahim Ceyhan, Sila Turkoglu, Berat Ruzgar Ozkan, Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan i Binnaz Ekren.

Kiedy powtórka odcinek 2 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 2 z 31.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 2 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • poniedziałek, 3 kwietnia, 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę