Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 2 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 2 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP - streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 2 – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP – streszczenie odcinka DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 2 online VOD TVP ZA DARMO – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial VOD TVP DZIEDZICTWO z dn. 31.03.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 2 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>>Dziedzictwo odc. 1Oglądaj na VOD TVPstreszczenie odcinka DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 2 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 31 marca 2023
  3. dzień: piątek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 2, odc. 2 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Streszczenie odcinka 2 DZIEDZICTWO

Seher postanawia odwiedzić rodzinę Kirimli w ich rezydencji, aby po raz pierwszy spotkać swojego siostrzeńca. İkbal, szwagierka Yamana, daje jej zgodę na wejście do rezydencji. Między chłopcem a jego ciocią od razu powstaje silna więź. Okazuje się, że Kevser wiele opowiadała chłopcu o swojej rodzinie. Seher wykorzystuje nieobecność Yamana i, zapewniając służbę, że ma zgodę właściciela domu, zabiera chłopca ze sobą. Gdy dziadek Yusuf widzi swojego wnuczka, nie może ukryć radości, ale to szczęście nie trwa długo. Po usłyszeniu o działaniach Seher, Yaman wpada w wściekłość i każe swoim ludziom odnaleźć adres Seher. Następnie siłą wtargnął do jej domu i odebrał chłopca. Dziadek Yusuf jest świadkiem tej sceny, jego schorowane serce nie znosi cierpienia i trafia do szpitala.

Seher nie poddaje się i próbuje przekonać Yamana, aby oddał jej Yusufa. Jednak mężczyzna okazuje jej pogardę i grozi śmiercią, jeśli jeszcze raz zbliży się do chłopca. Tymczasem mały Yusuf dowiaduje się o śmierci matki.

GALERIA:

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Seher przyszła pod bramę rezydencji. Na początku ochrona nie chciała jej wpuścić, ponieważ Yaman surowo zabronił jakichkolwiek odwiedzin Yusufa. Jednak za sprawą Ikbal, bratowej Yamana, udało jej się wejść do środka. Natychmiast nawiązała bliski kontakt ze swoim siostrzeńcem i zrozumiała, że chłopiec potrzebuje miłości. Postanowiła zabrać go z wystawnego domu do swojego skromnego mieszkania na przedmieściach. Miała nadzieję przedstawić wnuka swojemu ojcu, ale ten właśnie udał się na cmentarz. Chłopiec rozpoznawał poszczególne elementy domu, gdyż znał je dobrze z opowieści swojej mamy. Powiedział Seher, że dom pachnie tak samo jak ten, w którym mieszkała jego mama.

Kiedy Yaman dowiedział się, że ciotka zabrała Yusufa do swojego domu, wpadł w wściekłość. Nakazał swoim ludziom ustalić adres dziewczyny, a gdy go zdobyli, natychmiast ruszył w tamtą stronę. Tymczasem ojciec Seher, również nazywający się Yusuf, wrócił do domu. Jego wnuk właśnie zasnął na sofie, i kiedy mężczyzna go zobaczył, ogarnęła go ogromna radość. Jednak niebawem do domu wtargnął Yaman ze swoimi ochroniarzami. Mimo krzyków i płaczu Seher, bez słowa wziął śpiącego bratanka i zaniósł go do swojego samochodu. Był zupełnie obojętny na cierpienie dziewczyny, a jej ojciec dostał zawału i trafił do szpitala. Lekarze powiedzieli Seher, że musi być gotowa na wszystko.

Nazajutrz Seher ponownie przybyła na posiadłość Kirimli. Przeszła przez ochronę i zbliżyła się do Yamana, który właśnie oddawał się swojej pasji, jaką było łucznictwo. Starała się przekonać go, aby pozwolił jej spotykać się z Yusufem, mówiąc, że chłopiec potrzebuje także jej obecności. Jednak mężczyzna nawet nie spojrzał na nią. Ostatecznie dziewczyna stanęła przed tarczą, do której strzelał. Zdecydowanie oznajmiła: „Musisz mnie wysłuchać. W moim życiu mam tylko Yusufa i ojca. Jeden jest w szpitalu, a drugi w twoich rękach. Ale to nie potrwa długo. Yusuf to moje dziedzictwo. Wcześniej czy później, dostanę go.”

Yaman napiął cięciwę łuku i oddał strzał, który wbije się w tarczę tuż obok głowy Seher. Dziewczyna straciła przytomność. Jeden z ochroniarzy obudził ją, polewając jej twarz wodą z butelki.

„Teraz nadal żyjesz,” powiedział Yaman, pochylając się nad nią. „Powiedzmy, że daruję ci życie. Ale jeśli jeszcze raz zbliżysz się do Yusufa…” Chwycił Seher za przegub i brutalnie podniósł ją. „Wyrwę ci serce własnymi rękami.”

Tymczasem Yusuf podsłuchiwał rozmowę Ikbal z pokojówką i dowiedział się, że jego mama zmarła.

OPIS serialu tureckiego DZIEDZICTWO

„Dziedzictwo” to nowy turecki serial telewizyjny, który od 31 marca będzie emitowany w TVP1 w od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Zastąpi serial Przysięga. Jest to klasyczna telenowela, która stała się bardzo popularna w Turcji. Historia kręci się wokół Kevser, która dorasta w biednej dzielnicy. Pewnego dnia poślubia ona syna zamożnej krymskiej rodziny, ale jej ojciec nie pochwala tego małżeństwa i traci z nim kontakt. Kiedy mąż Kevser umiera, zostaje uwięziona w rodzinnej posiadłości ze swoim 5-letnim synem Yusufem.

Obsada serial turecki Dziedzictwo

W obsadzie znaleźli się Halil Ibrahim Ceyhan, Sila Turkoglu, Berat Ruzgar Ozkan, Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan i Binnaz Ekren.

Kiedy powtórka odcinek 2 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 2 z 31.03.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 2 JUŻ TERAZ

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • poniedziałek, 3 kwietnia, 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę