Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 19 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 19 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 19 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] - streszczenie odcinka 19 DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 19 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 19 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 19 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 27.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 19 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Dziedzictwo odc. 18 onlineOglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 18 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 19 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 27 kwietnia 2023
  3. dzień: czwartek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 19 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 19 DZIEDZICTWO

W 19. odcinku „Dziedzictwa” Seher ratuje życie Yamanowi, zasłaniając go własnym ciałem przed kulą. Ranna dziewczyna zostaje przewieziona do domu ojca Arifa, który ją tam opatruje. Ich dłuższa nieobecność w rezydencji zaczyna niepokoić mieszkańców.

Poświęcenie Seher budzi w Yamanie uczucia, do których nie chce się przyznać, ponieważ z powodu trudnych doświadczeń z przeszłości, jest bardzo nieufny wobec kobiet.

Ludzie Ikbal namierzają ukochanego Zuhal, który okazuje się być łowcą posagów. Ikbal proponuje mu pieniądze za porzucenie Zuhal.

W międzyczasie Ali jest coraz bliżej odnalezienia poszukiwanej przestępczyni. Jednak Osman stara się kryć Kiraz przed nim, aby dziewczyna nie wpadła w ręce policji.

GALERIA:

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

W 19. odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher ratuje życie Yamanowi, stając się tarczą i zasłaniając go przed kulą. Ranna dziewczyna zostaje przez niego zabrana do domu ojca Arifa, który udziela jej pomocy medycznej. Ich dłuższa nieobecność w rezydencji coraz bardziej niepokoi pozostałych mieszkańców.

Ludzie İkbal odnajdują ukochanego Zuhal i okazuje się, że jest on łowcą posagów. İkbal proponuje mu pieniądze w zamian za porzucenie Zuhal. W międzyczasie Ali zbliża się coraz bardziej do odkrycia tożsamości poszukiwanej przestępczyni, gromadząc kolejne tropy.

Osman stara się uspokoić zaniepokojoną Kiraz i chronić ją przed Alim. Poświęcenie i oddanie Seher wzbudzają w Yamanie uczucia, którym nie chce się przyznać. Jednak nieufność do kobiet wciąż go trapi, szczególnie po tym, jak jego matka opuściła go i jego braci, przyczyniając się do tragicznej śmierci ich ojca, z czym Yaman nie był w stanie poradzić sobie emocjonalnie.

Jak Seher będzie dochodzić po odniesionych ranach? Czy İkbal zdoła przekonać łowcę posagów? Co odkryje Ali w swoim śledztwie? Jak potoczą się dalsze losy Kiraz i Yaman? Odpowiedzi na te pytania rozwiną się w kolejnych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

Kiedy powtórka odcinek 19 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 19 z 27.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 19 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • piątek, 28 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę