Connect with us

Dziedzictwo odc. 18 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 18 DZIEDZICTWO


SERIALE

Dziedzictwo odc. 18 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 18 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 18 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 26.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 18 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Dziedzictwo odc. 17 onlineOglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 17 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 18 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 26 kwietnia 2023
  3. dzień: środa
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 18 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 18 DZIEDZICTWO

W osiemnastym odcinku serialu “Dziedzictwo” Nedim ostrzega Yamana przed rodziną Soygiray, którzy zostali zepchnięci na skraj bankructwa po przegraniu ważnego przetargu. Nedim obawia się, że Soygirayowie będą szukali zemsty, co może zagrażać interesom Yamana. Ikbal Zuhal nie zrywa kontaktów z Yamanem, mimo że jej matka naciska na nią, aby zrobiła to. Ikbal obiecuje Yamanowi przelać dużą sumę pieniędzy na nową inwestycję. Ikbal postanawia pozbyć się Seher, aby ułatwić małżeństwo między Zuhal a Yamanem. Kiraz próbuje zdobyć uznanie Alego, sprzątając dom i przygotowując dla niego kolację. Tymczasem Ali nadal poszukuje wróżki, która go zaatakowała, a Yaman i Seher muszą ponownie udać się na komisariat, aby uzupełnić zeznania. Mężczyzna nie jest zadowolony z bliskości Seher i Frata. Na drodze do domu para zauważa leżącego mężczyznę. Akcja odcinka skupia się na relacjach międzyludzkich, intrygach i podejrzanych wydarzeniach, które wpływają na życie bohaterów.

W osiemnastym odcinku serialu “Dziedzictwo” Nedim ostrzega Yamana przed rodziną Soygiray, której firma po przegranej w ważnym przetargu znalazła się na skraju bankructwa. Obawia się, że mogą oni szukać zemsty. Zuhal, mimo nacisków Ikbal, nadal utrzymuje kontakt ze swoim chłopakiem i obiecuje przelać mu dużą sumę na nową inwestycję. Ikbal decyduje się pozbyć niewygodnej przeszkody na drodze do małżeństwa Zuhal i Yamana. Kiraz stara się zdobyć uznanie Alego, sprzątając dom i szykując dobrą kolację. Ali kontynuuje poszukiwania tożsamości wróżki, która go zaatakowała. Yaman i Seher muszą udać się na komisariat, aby uzupełnić zeznania, a po powrocie do domu, zatrzymują się, by pomóc leżącemu na drodze mężczyźnie.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 18 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 18 z 26.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 18 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • czwartek, 27 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę