Connect with us

Dziedzictwo odc. 17 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 17 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 17 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] - streszczenie odcinka 17 DZIEDZICTWO

SERIALE

Dziedzictwo odc. 17 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 17 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 17 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 25.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 17 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Dziedzictwo odc. 16 onlineOglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 16 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 17 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 25 kwietnia 2023
  3. dzień: wtorek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 17 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 17 DZIEDZICTWO

W 17. odcinku “Dziedzictwa” Ikbal wynajmuje ludzi, aby pobili Selima i w ten sposób posądzić Yamana. Selim próbuje przekonać Seher, żeby opuściła rezydencję, ale dziewczyna prosi o trochę czasu. Ikbal donosi policji, że Seher i Yusuf są przetrzymywani siłą w domu i jadą z Yamane na posterunek, żeby to wyjaśnić. Ali przesłuchuje Yamana, co budzi lęk w Osmanie. Seher stanowczo zaprzecza, że jest przetrzymywana siłą, co powoduje niezadowolenie Ikbal. Sprawa zostaje szybko umorzona. Kiraz musi wrócić do Osmana, ponieważ Sibel odmówiła jej gościny z powodu groźby ze strony brata dziewczyny.

W odcinku 17 serialu “Dziedzictwo” poznajemy Seher, która mieszka z ojcem Yusufem i tęskni za swoją starszą siostrą Kevser, która wyszła za mąż wbrew woli ojca i zerwała kontakt z rodziną. Kevser cierpi na chorobę i nie jest w stanie opiekować się swoim synem Yusufem, którego opiekunem jest bezwzględny Yaman. Po tragicznym w skutkach wypadku, w którym umiera Kevser, Seher zostaje poproszona przez nią o zaopiekowanie się jej synem. Yaman nie pojawia się na pogrzebie i Seher postanawia spełnić ostatnią wolę siostry i zabrać małego Yusufa z domu rodziny Kyrymly.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 17 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 17 z 25.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 17 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • środa, 26 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę