Connect with us

Dziedzictwo odc. 16 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 16 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 16 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] - streszczenie odcinka 16 DZIEDZICTWO

SERIALE

Dziedzictwo odc. 16 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 16 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 16 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 24.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 16 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Dziedzictwo odc. 15 onlineOglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 15 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 16 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 24 kwietnia 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 16 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 16 DZIEDZICTWO

W 16 odcinku serialu “Dziedzictwo” Seher zauważa, że Yusuf ma gorączkę, więc proszą Yamana, aby zawrócili do domu. Ikbal kazała siostrze jak najszybciej udać się do rezydencji. Kiraz, córka Osmana, jest przygnębiona utratą łańcuszka, jedynej pamiątki po matce. Jednak na wieść o tym, że jej przyjaciółka Sibel jest już w Stambule, odzyskuje nieco humoru i postanawia się do niej wprowadzić, mimo sprzeciwu ojca. Selim dostarcza próbki deserów do rezydencji, gdzie spotyka Seher i podejrzewa, że dziewczyna jest źle traktowana przez rodzinę Kyrymli. Dochodzi między nimi do spięcia, a Yamana zachowanie wobec Seher budzi w nim jeszcze większy gniew. Ochroniarze Yamana mierzą do Selima z broni, ale Seher błaga Selima, aby odszedł.

W odcinku 16 serialu “Dziedzictwo” Seher zauważa, że jej ojciec Yusuf ma gorączkę i postanawia wrócić z nim do domu. Ikbal prosi ją jednak, żeby jak najszybciej wróciła do rezydencji. Kiraz jest smutna z powodu utraty jedynej pamiątki po swojej matce – łańcuszka. Nastrój poprawia jej wiadomość, że jej przyjaciółka Sibel już jest w Stambule. Kiraz postanawia wprowadzić się do przyjaciółki, mimo sprzeciwu Osmana. Selim dostarcza próbki deserów do rezydencji i spotyka Seher. Podejrzewa, że dziewczyna jest źle traktowana przez rodzinę Kyrymli, co potwierdza się, kiedy widzi aroganckie zachowanie Yamana wobec Seher. Dochodzi do starcia między Selimem a Yamaniem, a ochroniarze Yamana mierzą do Selima bronią. Seher błaga przyjaciela, by odszedł.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

Kiedy powtórka odcinek 16 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 16 z 24.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 16 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • wtorek, 25 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] /strona odświeża się z automatu co 115 sekund w celu ewentualnej korekty linków online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w SERIALE

POLECANE

Na górę