Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 16 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 16 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 16 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] - streszczenie odcinka 16 DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 16 online ZA DARMO – Oglądaj na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 16 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 16 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 24.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 16 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Dziedzictwo odc. 15 onlineOglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 15 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 16 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 24 kwietnia 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

Dziedzictwo Sezon 1, odc. 16 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 16 DZIEDZICTWO

W 16 odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher zauważa, że Yusuf ma gorączkę, więc proszą Yamana, aby zawrócili do domu. Ikbal kazała siostrze jak najszybciej udać się do rezydencji. Kiraz, córka Osmana, jest przygnębiona utratą łańcuszka, jedynej pamiątki po matce. Jednak na wieść o tym, że jej przyjaciółka Sibel jest już w Stambule, odzyskuje nieco humoru i postanawia się do niej wprowadzić, mimo sprzeciwu ojca. Selim dostarcza próbki deserów do rezydencji, gdzie spotyka Seher i podejrzewa, że dziewczyna jest źle traktowana przez rodzinę Kyrymli. Dochodzi między nimi do spięcia, a Yamana zachowanie wobec Seher budzi w nim jeszcze większy gniew. Ochroniarze Yamana mierzą do Selima z broni, ale Seher błaga Selima, aby odszedł.

GALERIA:

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

W 16. odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher zauważa, że Yusuf ma gorączkę w drodze na przyjęcie i prosi Yamana o powrót do domu. İkbal nakazuje Zuhal jak najszybsze wrócenie do rezydencji. Kiraz jest przygnębiona stratą swojego jedynego łańcuszka, który był pamiątką po jej matce. Jednak jej nastrój poprawia się, gdy dowiaduje się, że jej przyjaciółka Sibel, u której planowała się zatrzymać, jest już w Stambule. Mimo sprzeciwu Osmana, Kiraz postanawia wprowadzić się do swojej przyjaciółki.

Selim dostarcza próbki deserów do rezydencji. Podczas spotkania z Seher podejrzewa, że dziewczyna jest źle traktowana przez rodzinę Kyrimli. Mimo zapewnień Seher, że tak nie jest, Selim jest świadkiem aroganckiego zachowania Yamana wobec niej. Dochodzi do starcia między mężczyznami, a ochroniarze Yamana sięgają po broń i celują w Selima. Seher błaga przyjaciela, aby się wycofał.

Napięcie w rezydencji Kyrimli wzrasta w wyniku incydentu między Yammanem a Selimem. Seher stara się ukoić sytuację i chronić Selima przed konsekwencjami. Czy Selim będzie bezpieczny? Jakie będą dalsze wydarzenia w rezydencji po tym incydencie? Odpowiedzi na te pytania będą rozwijać się w kolejnych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

Kiedy powtórka odcinek 16 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 16 z 24.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 16 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • wtorek, 25 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę