Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 15 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 15 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 15 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] - streszczenie odcinka 15 DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 15 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 15 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 15 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 21.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 15 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ JUŻ TERAZ:

>> Dziedzictwo odc. 14 onlineOglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 14 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 15 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 21 kwietnia 2023
  3. dzień: piątek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 15 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 15 DZIEDZICTWO

W piętnastym odcinku serialu „Dziedzictwo”, Zuhal nie jest zadowolona z faktu, że musi opiekować się Yusufem i chce jak najszybciej wrócić do swojego ukochanego. Jednak zdaje sobie sprawę, że Yaman nie jest zainteresowany nią. Tymczasem Seher jest przeciwna temu, aby Yusuf opuścił dom, ponieważ uważa, że nie odzyskał jeszcze pełni sił. Yaman jednak ignoruje jej sugestie i decyduje, że zabierze chłopca ze sobą.

Seher poleca Ikbal restaurację Selima i kłamie, mówiąc, że ciotka Yusufa cierpi w rezydencji. Zuhal i jej siostra planują wspólny wieczór z Yamanem, ale nieoczekiwanie Yaman decyduje się zabrać Seher zamiast Zuhala do opieki nad chłopcem.

W międzyczasie, Frat przynosi Alemu nagrania z kamer, na których widać poszukiwaną złodziejkę. Kiraz przypadkowo rozlewa kawę na Alego i ten zauważa torbę, którą widział na nagraniu. Dziewczyna próbuje się tłumaczyć, ale udaje jej się jakoś wybrnąć z sytuacji.

W ten sposób w piętnastym odcinku „Dziedzictwa” rozgrywa się wiele intryg i napięcia. Zuhal chce odzyskać zainteresowanie Yamana, Seher jest przeciwna opuszczeniu domu przez Yusufa, a Kiraz musi znaleźć sposób na uniknięcie podejrzeń związanych z kradzieżą.

GALERIA:

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

W 15. odcinku serialu „Dziedzictwo” Zuhal nie ma ochoty zajmować się opieką nad Yusufem i niecierpliwie czeka na powrót do swojego ukochanego. Jest świadoma, że Yaman zupełnie nie jest zainteresowany nią. Seher sprzeciwia się wyjściu Yusufa, który nie odzyskał jeszcze pełni sił po porwaniu. Jednak Yaman nie zamierza słuchać jej argumentów i decyduje, że zabierze chłopca na wyjście.

Frat przynosi nagrania z kamer bezpieczeństwa, na których widać poszukiwaną złodziejkę. Kiraz jest przerażona i niechcący oblewa Alego kawą. Seher, nieświadoma podstępu, poleca İkbal restaurację Selima, nie zdając sobie sprawy z jej ukrytych motywacji. İkbal udaje się tam i opowiada Selimowi, udając troskę, o cierpieniach, jakim Seher jest narażona w rezydencji.

Ali przyłapuje Kiraz z torbą, którą wcześniej widział na nagraniu. Na szczęście dziewczynie udaje się jakoś wytłumaczyć swoje zachowanie i uniknąć podejrzeń. Gdy İkbal przygotowuje Zuhal na wspólny wieczór z Yamanem, niespodziewanie Yaman postanawia zabrać Seher jako opiekunkę dla Yusufa.

Jakie będą dalsze wydarzenia? Jak Zuhal zareaguje na tę decyzję? Czy İkbal nadal będzie intrygować przeciwko Seher? Odpowiedzi na te pytania będą się rozwijać w kolejnych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

Kiedy powtórka odcinek 15 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 15 z 21.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 15 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • poniedziałek, 24 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę