Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 14 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 14 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 14 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] - streszczenie odcinka 14 DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 14 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 14 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 14 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 20.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 14 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>> Dziedzictwo odc. 13 onlineOglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 13 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 14 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 20 kwietnia 2023
  3. dzień: czwartek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 14 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 14 DZIEDZICTWO

W odcinku 14 serialu „Dziedzictwo” Seher zostaje serdecznie przyjęta przez wszystkich w rezydencji i znajduje wspólny język z Ziyą. Nawet Yaman, który nie chce się do tego przyznać, zauważa, jak pozytywny wpływ ma ona na Yusufa. Zuhal słucha rad swojej siostry, ale czeka z niecierpliwością na powrót do Londynu, gdzie czeka na nią ukochany.

Seher wyznaje Selimowi przez telefon, że mieszka w rezydencji rodziny Kyrymly. Ikbal podsłuchuje ich rozmowę i każe swoim ludziom sprawdzić mężczyznę. Yaman obiecuje Yusufowi, że zabierze go na firmową uroczystość i pokaże mu prawdziwy okręt. Ikbal próbuje zrobić wszystko, aby towarzyszyła im także Zuhal.

Tymczasem Begüm próbuje skompromitować Kiraz, dorzucając do jej dania całą kostkę masła. Jednak Kiraz szybko znajduje wyjście z sytuacji i domyśla się, kto to zrobił. Begüm stara się przekonać Alego do zmiany opiekunki, wylewając kawę na dokumenty mężczyzny i zrzucając winę na Kiraz. Jednak Osman staje w obronie Kiraz.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

GALERIA:

W 14. odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher szybko zyskuje sympatię wszystkich mieszkańców rezydencji, włącznie z Ziyą. Udaje jej się znaleźć wspólny język z chłopcem, co sprawia, że Yaman, choć nie chce tego przyznać, dostrzega, jak ważna jest Seher dla Yusufa i jak pozytywnie wpływa na jego syna.

Zuhal udaje posłuszeństwo wobec siostry, Ikbal, jednak w rzeczywistości nie może się doczekać powrotu do Londynu, gdzie czeka na nią ukochany. Próbuje tylko przebrnąć przez czas spędzony w rezydencji.

Begüm próbuje skompromitować Kiraz, dorzucając do jej jedzenia dużą kostkę masła, wiedząc, że stryj Osman musi unikać tłuszczu. Jednak Kiraz szybko znajduje wyjście z tej sytuacji i domyśla się, kto stoi za tym podstępnym planem. Przez to zaczyna zdawać sobie sprawę, że Begüm nie jest osobą, na której można polegać.

Begüm desperacko próbuje przekonać Alego do zmiany opiekunki, sięgając nawet po podstęp, wylewając kawę na dokumenty Alego i obwiniając o to Kiraz. Chociaż Ali jest wściekły, Osman staje w obronie Kiraz. W międzyczasie Seher przez telefon wyznaje Selimowi, że mieszka w rezydencji rodziny Kyrymly. Ich rozmowie przysłuchuje się Ikbal, która każe swoim ludziom zbadać Selima.

Yaman obiecuje Yusufowi, że zabierze go na firmową uroczystość i pokaże mu prawdziwy okręt. Jednak Ikbal ma swój plan i zamierza sprawić, aby towarzyszyła im Zuhal.

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów w kolejnych odcinkach? Jakie konsekwencje będzie miało działanie Ikbal? Czy Seher będzie w stanie ochronić Yusufa przed wpływem Ikbal? Odpowiedzi na te pytania czekają w kolejnych emocjonujących odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

 

Kiedy powtórka odcinek 14 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 14 z 20.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 14 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • piątek, 21 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę