Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 13 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 13 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 13 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] - streszczenie odcinka 13 DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 13 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 13 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 13 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 19.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 13 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>> Dziedzictwo odc. 12 onlineOglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 12 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 13 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 19 kwietnia 2023
  3. dzień: środa
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 13 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 13 DZIEDZICTWO

W odcinku 13 serialu „Dziedzictwo” pojawia się Zuhal, młodsza siostra Ikbal. Starsza z sióstr chce ją zeswatać z Yamanem i zdaje sobie sprawę, że najlepszym sposobem na zdobycie serca mężczyzny jest zdobycie sympatii Yusufa. Seher informuje chłopca, że Zuhal zamieszka w rezydencji, co sprawia mu wiele radości.

Tymczasem Kiraz nadal poszukuje schronienia u przyjaciółki, ale bezskutecznie. W międzyczasie mieszka u Osmana, który jej pomaga. Begüm od samego początku nie trawi Kiraz i postanawia się jej pozbyć. Kiedy Kiraz odmawia jej pomocy w szpiegowaniu, Begüm podejmuje próbę pozbycia się jej.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

GALERIA:

W 13. odcinku serialu „Dziedzictwo” do rezydencji przybywa młodsza siostra Ikbal, Zuhal. Ikbal ma plan zeswatać ją z Yamanem, zdając sobie sprawę, że najprostszą drogą do serca mężczyzny jest zdobycie sympatii małego Yusufa. Dlatego robi wszystko, aby Zuhal zdobyła przychylność chłopca.

Seher informuje swojego siostrzeńca, że będzie zamieszkiwać w rezydencji. Yusuf bardzo się z tego powodu cieszy, ponieważ polubił Seher i chce, aby była częścią ich rodziny. Tymczasem Kiraz bezskutecznie szuka koleżanki, u której mogłaby znaleźć schronienie. W międzyczasie nadal mieszka u Osmana i pomaga mu w codziennych obowiązkach.

Begüm i Kiraz od samego początku nie przepadają za sobą, a kiedy Kiraz odmawia szpiegowania dla Begüm, ta postanawia pozbyć się dziewczynki. Sytuacja między nimi staje się napięta.

Jak potoczą się losy bohaterów w kolejnych odcinkach? Czy plan Ikbal zezwalający Zuhal z Yamanem przyniesie oczekiwane rezultaty? Jak Kiraz poradzi sobie w trudnej sytuacji? Odpowiedzi na te pytania czekają w kolejnych emocjonujących odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

Kiedy powtórka odcinek 13 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 13 z 19.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 13 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • czwartek, 20 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę