Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 12 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 12 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 12 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] - streszczenie odcinka 12 DZIEDZICTWO

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 12 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – streszczenie odcinka 12 DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odcinek 12 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 18.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 12 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>> Dziedzictwo odc. 11 onlineOglądaj ZA DARMO na VOD TVPstreszczenie odcinka 11 DZIEDZICTWO >>

Dziedzictwo odc. 12 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 18 kwietnia 2023
  3. dzień: wtorek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 12 emisja na jakim programie?

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Streszczenie odcinka 12 DZIEDZICTWO

W dwunastym odcinku serialu „Dziedzictwo” Seher udaje się wydostać z kotłowni dzięki pomocy Ikbal. Szybko kieruje się do pokoju Yusufa, gdzie zauważa, że chłopiec ma wysoką gorączkę i majaczy. Ciotka Yusufa reaguje natychmiast i podejmuje szybkie działania, które powodują obniżenie temperatury u chłopca.

Tymczasem Yaman słyszy rozmowę telefoniczną pielęgniarki, która krytykuje napiętą atmosferę panującą w domu. Mężczyzna decyduje się zwolnić kobietę, a Seher zostaje osobą odpowiedzialną za opiekę nad Yusufem. Ikbal przygotowuje pokój dla swojej siostry Zuhal, jednak jest zaskoczona, kiedy Yaman informuje ją, że Seher zamieszka w pokoju Yusufa.

W kolejnym odcinku widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów, którzy będą musieli stawić czoła kolejnym trudnościom i problemom.

GALERIA:

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

W 12. odcinku serialu „Dziedzictwo” Ikbal pomaga Seher wydostać się z kotłowni, gdzie była przetrzymywana. Seher natychmiast udaje się do pokoju Yusufa i zauważa, że chłopiec ma wysoką gorączkę i jest przybity. Mimo obecności pielęgniarki Seher podejmuje szybką interwencję, aby obniżyć temperaturę Yusufa i złagodzić skutki drgawek gorączkowych.

Yaman przypadkowo podsłuchuje rozmowę telefoniczną pielęgniarki Yusufa, która ostro krytykuje napiętą atmosferę w domu. Mężczyzna postanawia zwolnić pielęgniarkę i informuje Seher, że teraz to ona będzie opiekować się Yusufem. Yaman docenia umiejętności Seher i zaufanie, jakim darzy ją w opiece nad synem.

W tym samym czasie Ikbal przygotowuje pokój na przyjazd swojej siostry, Zuhal. Jednak Yaman zaskakuje ją, informując, że to Seher zamieszka w tym pokoju. Jest to nieoczekiwana decyzja, która budzi zaskoczenie u Ikbal.

Jak Seher poradzi sobie w roli opiekunki Yusufa? Jakie będą reakcje Ikbal i Zuhal na tę zmianę sytuacji? Odpowiedzi na te pytania będą się rozwijać w kolejnych odcinkach serialu „Dziedzictwo”.

Kiedy powtórka odcinek 12 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 12 z 18.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 12 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • środa, 19 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę