Connect with us

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Oglądaj telewizję online i streszczenia seriali

Dziedzictwo odc. 11 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – DZIEDZICTWO streszczenie odcinka 11

Dziedzictwo odc. 11 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] - DZIEDZICTWO streszczenie odcinka 11

DZIEDZICTWO

Dziedzictwo odc. 11 online – Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet] – DZIEDZICTWO streszczenie odcinka 11

Dziedzictwo odcinek 11 online VOD TVP – już dostępny. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP DZIEDZICTWO z dn. 17.04.2023 na VOD TVP lub czytaj STRESZCZENIE – odcinek 11 serialu Dziedzictwo. ZOBACZ:

>> Dziedzictwo odc. 10Oglądaj ZA DARMO na VOD TVP [Emanet]DZIEDZICTWO streszczenie odcinka 10 >>

Dziedzictwo odc. 11 – Oglądaj na VOD TVP

  1. gdzie w TV: TVP1
  2. premiera TV: 17 kwietnia 2023
  3. dzień: poniedziałek
  4. godzina: 16:05
  5. Czas trwania: 45 minut
  6. Gatunek: Serial turecki

STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE (vod.tvp.pl) Dziedzictwo Sezon 1, odc. 11 emisja na jakim programie?

Streszczenie odcinka 11 DZIEDZICTWO

W jedenastym odcinku serialu „Dziedzictwo” Yaman i Seher jadą na miejsce, gdzie kierowca ciężarówki miał wyrzucić ciało chłopca. Po przeszukaniu okolicy udaje im się odnaleźć wycieńczonego i wyziębionego Yusufa. Ikbal jest przerażona jego powrotem i obawia się, że chłopiec wyzna, kto kazał mu schować się w ciężarówce. Tymczasem Yaman zamyka Seher w kotłowni, a Ali próbuje sobie przypomnieć, skąd zna Kiraz, ale nie ma z nią związanych wspomnień związanych z nocnym incydentem. Kiraz dzwoni do znajomych, by znaleźć tymczasowe lokum, ale niestety nikt nie jest w stanie jej pomóc.

>> Oglądaj Online Seriale w my-cafe.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać bieżące informacje]

GALERIA:

W 11. odcinku serialu „Dziedzictwo”, kierowca ciężarówki przyznaje się do porzucenia ciała chłopca przy leśnej drodze. Yaman i Seher natychmiast udają się na miejsce, jednak nie znajdują Yusufa. Zrozpaczeni rozpoczynają gorączkowe poszukiwania. Po pewnym czasie odnajdują wycieńczonego i wychłodzonego Yusufa.

Tymczasem Ali stara się przypomnieć sobie, skąd zna Kiraz, ale na szczęście nie łączy jej z nocnym incydentem. Kiraz bezskutecznie próbuje znaleźć tymczasowe schronienie, dzwoniąc do znajomych, jednak nikt nie jest w stanie jej pomóc.

Ikbal jest przerażona powrotem Yusufa, obawiając się, że chłopiec może wyjawić, że to ona kazała mu schować się w ciężarówce. Tymczasem Yaman ponownie zamyka Seher w kotłowni, zostawiając ją w samotności i niewiedzy co do dalszych wydarzeń.

Jak potoczą się dalsze losy Yusufa i czy Seher będzie w stanie uwolnić się z kotłowni? Odpowiedzi na te pytania poznajemy w kolejnych odcinkach serialu.

Kiedy powtórka odcinek 11 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Dziedzictwo odc. 11 z 17.04.2023 – kliknij LINK i przejdź do serialu DZIEDZICTWO 11 JUŻ TERAZ:

[ powtórka z napisami ] – patrz Link na dole na kanale TVP1

  • wtorek, 18 kwietnia – 5:15 TVP 1 (powtórka) (z napisami)

[ Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli link nie działa, kliknij <tutaj> i sprawdź dostępność nowego odcinka] >>

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w DZIEDZICTWO

Advertisement
Na górę